Gość: Kasia
IP: *.aster.pl / 10.66.4.*
20.10.03, 11:13
Drogie dziewczyny!
Od dwóch tygodni jakoś źle się czuję- bolą mnie piersi cały czas, raz bolały
mnie jajniki. Zastanawiam się nad tym, czy to nie ciąża- miałam przerwę 3-
miesięczną w pigułkach. Może po prostu organizm znów się do nich
przyzwyczaja, ale jeśli tak, to coś długo. Zaczęłam je znów brać na pocz.
sierpnia, więc ciążę raczej wykluczam. Idę do lekarza, jestem ciekawa co mi
powie. Jestem ciekawa jednak waszego zdania- od czego przez tyle czasu moga
bolec piersi? nigdy mnie nie bolały aż tyle czasu, dlatego też jestem trochę
zaniepokojona.