Dodaj do ulubionych

GDZIE W LUBLINIE...???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 18:38
Czy możecie mi powiedzieć gdzie w naszym kochanym mieście mogę zapisać się na
siłownie, aerobik itp.Chodzi mi o klub w którym ktoś pomoże mi zrzucić kilka
zbędnych kilogramów i odzyskac formę??Trochę boję się iść do takiego klubu bo
myślę, że będę się czuła jak słoń w składzie porcelany!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka