Gość: JA
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.10.03, 18:38
Czy możecie mi powiedzieć gdzie w naszym kochanym mieście mogę zapisać się na
siłownie, aerobik itp.Chodzi mi o klub w którym ktoś pomoże mi zrzucić kilka
zbędnych kilogramów i odzyskac formę??Trochę boję się iść do takiego klubu bo
myślę, że będę się czuła jak słoń w składzie porcelany!!