Gość: Lezka
IP: *.98-200-80.adsl.skynet.be
12.11.03, 21:40
Wlaczam sie do dyskusji bo powoli dostaje schizofrenii. Moj facet lubi filmy
porno. Gdyby to byly te "zwyczajne"to nie byloby dla mnie problemu. Ale
przegladajac adresy internetowe,na ktore wchodzil wpadlam na strony typu
fetysz,tzn.bicze,pejsy,maski,przywiazywanie,zwiazywanie,pilki w ustach,itd.
Naprawde ostre,dla mnie szok. Plakac mi sie chcialo!
On wie,ze ja tego nie toleruje. Nigdy mnie nie zmusza,nie proponuje,nie
namawie,ze moze tylko troszke,tak delikatnie....Nie!
Jest wspanialym kochankiem,raz czulym i delikatnym,a raz namietnym! Ale
wiem,ze z jego byla robili podobne rzeczy. Pewnie nie tak ekstremalnie jak
na
tych filmikach,ale cos w tym rodzaju.
A mnie od tego odrzuca, cofa mnie! Kiedys z nim o tym rozmawialam, bo
znalazlam kasety z takimi filmami. Gdy on byl w pracy, ja sie spakowalam i
bylam gotowa odejsc. On wrocil i zaczelismy rozmawiac. Ja ryczalam,ze to dla
mnie obrydliwe, ponizajace i upokorzajace kobiety.Ze nie rozumiem jego
preferencji seksualnych,ze mnie to przeraza. Powiedzial,ze skoro nie lubie
tego to nie!Trudno!Nic sie nie dzieje!Potem zapytal sie czy kiedykolwiek
mnie
zranil,upokorzyl,zrobil krzywde,poprosil o cos wbrew w mojej woli? No nie!
Rozstal sie dla mnie ze swoja byla i powiedzial zebym sie jej zapytala co
robil z nia w lozku? Ze chyba nie byl dla niej niedobry,bo za wszelka cene
chciala utrzymac ten zwiazek! A ja mu na to,ze on sobie moze mysli,ze teraz
to
on akceptuje i szanuje moja niechec do tego rodzaju seksu,ale w glowie
siedzi
mu idea, ze za jakis czas,powolutku,pomalutku zacznie dzialac w tym kierunku
i
w imie milosci i zrobienia przyjemnosci bedzie mi to podsuwal pod "nos"!
Powiedzial, ze jak nie chce to nie bedziemy tego robic i juz.
Zaczelam sie gleboko i spokojnie nad wszystkim zastanawiac! I na na dobra
sprawe w lozku miedzy nami jest naprawde ok! Jest dobrym czlowiekiem,dobrym
szefem /jak obserwuje jak sie zachowuje wobec swoich pracownikow/,daje mi
mnostwo buziaczkow,w nocy przykrywa jak sie "rozkopie", przytula...I ma
fantastyczne poczucie humoru...
Dlatego powoli dostaje schizofrenii! Niby powinnam dac sobie spokoj i nie
przejmowac sie tymi filmami! ale to mi nie daje spokoju! Z jednej strony
zboczeniec sadysta /sorry/, a z drugiej czuly,opiekunczy facet!
Co robic?