apo1000
01.02.09, 12:33
Witam. Mam pytanie do Forumowiczek. Czy znacie hasło do maila wszego partnera.
A jeżeli tak to czy sprawdzacie jego korespondencję? Moja dziewczyna robi to
codziennie. Ja mimo że znam jej hasło, nigdy nie wchodziłem na jej konto i nie
mam zamiaru tego robić. Poprostu nie czuję takiej potrzeby.