Dodaj do ulubionych

Czy znacie hasło do maila waszego partnera

01.02.09, 12:33
Witam. Mam pytanie do Forumowiczek. Czy znacie hasło do maila wszego partnera.
A jeżeli tak to czy sprawdzacie jego korespondencję? Moja dziewczyna robi to
codziennie. Ja mimo że znam jej hasło, nigdy nie wchodziłem na jej konto i nie
mam zamiaru tego robić. Poprostu nie czuję takiej potrzeby.
Obserwuj wątek
    • idasierpniowa28 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:37
      Ja nie czuję potrzeby znania hasła mojego M. Ani do maila, ani do gg
      ani gdziekolwiek. Podobnie jak on. Tacy widocznie " dziwni"
      jesteśmy, że szanujemy swoją prywatność.
    • sundry Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:39
      Nie znam,ani on nie zna mojego.Nie mam potrzeby go znać.
    • figgin1 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:39
      Znam, raz mnie prosił o sprawdzenie poczty, bo czekał na ważnego maila a nie
      miał netu. Nigdy nie zaglądam, bo po co? to jego mail. A dziewczynę radziłabym
      ci kopnąć w zadek, to chore tak postępowac.
    • liisa.valo Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:42
      Ba, ja znam hasło do skrzynki mailowej byłego partnera. Wiem, że go nie zmienił,
      bo wlazłam do skrzynki raz, żeby sprawdzić, czy mail ode mnie doszedł, bo jakiś
      dziwny mail powrotny na moją skrzynkę przyszedł :D

      Tak poza tym epizodem jednym - nie, nie zaglądam do jego skrzynki.
    • damka9 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:44
      hej , powiem Ci ze znam haslo dostepu, ale to nie bylo najlepsze co
      mnie moglo spotkac taka latwosc, bo jak juz weszlam mojemu
      partnerowi na poczte, to tam znalazlam rozne nieprzyjemne
      rzeczy.....i wlasnie sie lecze z tej milosci
      • shics Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:47
        naiwne dziewcze poznalo sekrety ciemnej strony mocy. ha ha ha.
        pomysl o tym, ze w czasie kiedy ty tracisz czas na leczenie -
        miliony Polek szaleja i uprawiaja seks
        nie szkoda ci czasu?
    • sadosia75 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:45
      Znam i nie sprawdzam jego maila z prostej przyczyny to jego skrzynka pocztowa
      nie moja.
    • weekenda Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:45
      Znam. Sam mi podał bo potrzebował czegoś się dowiedzieć a nie miał
      dostępu do netu. Reszta mnie nie obchodzi. Może nawet je zmienił?
      Nie wiem bo nie sprawdzam.

      "Jeśli będziesz szanować, będziesz szanowany/a". To działa.
    • jj1978 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:46
      nie znam i on nie zna mojego. z natury jestem kula szpiegula wiec jakbym znala
      to strasznie by mnie korcilo;)
    • qw994 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:47
      Codziennie sprawdza TWOJĄ pocztę??? A pod sufitem to ma równo?
    • dziewice o stary 01.02.09, 12:50
      dobra rada, pakuj sie i spadaj.

      jezeli ktos Cie kontroluje tzn ze sam nie jest fair - sa takie proste zasady ale
      dzialaja prawie zawsze.
      • wredny-typek O, swięta naiwności! 01.02.09, 22:22
        O, święta naiwności!
        To Wasz partner jest zagrożeniem dla Waszej prywatności?
        Cóż za brak wyobraźni.
        W ciągu ostatnich 8 godzin CZTEROKROTNIE logowano się do jednego z moich kont z
        innego niż mój adresu IP. I nie była to osoba upoważniona przeze mnie.
    • liisa.valo Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 12:59
      Facet, zmień hasło do skrzynki i nie podawaj nowego.
      Na nacisk możesz zapytać: "Po co ci?". Na pewno nie będzie umiała sensownie
      odpowiedzieć.
    • jane-bond007 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:08
      znam ale po co mam grzebac w jego mailach? ze niby mnie zdradza i
      wysyla maile do kochanki? hehe
      • maru-da85 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 02.02.09, 16:23
        infantylne....nie mam takich pomysłow;/
    • fergie18 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:12
      nie chcę nikogo obrazić ale Twoja dziewczyna nie zachowuje się normalnie i Ty
      jako facet nie powinieneś tego tolerować
    • dziewczynka_pawelka Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:13
      Znam, a on zna moje. Nie mamy nic do ukrycia przed sobą, więc nie robimy
      tajemnic z głupiego hasła, co wcale nie znaczy, że sobie wzajemnie sprawdzamy
      pocztę.
      • idasierpniowa28 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:18
        To nie chodzi o to, że np my mamy coś do ukrycia. Gdybym
        powiedziala " daj mi", to by dał, podobnie ja, poproszona,
        podałabym. Tylko, po jaką cholerę??
        • dziewczynka_pawelka Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:48
          idasierpniowa28 napisała:

          > To nie chodzi o to, że np my mamy coś do ukrycia. Gdybym
          > powiedziala " daj mi", to by dał, podobnie ja, poproszona,
          > podałabym. Tylko, po jaką cholerę??

          A ja nie sugeruję, że ktoś może mieć coś do ukrycia, jeśli nie dzieli się z
          partnerem swoim hasłem do poczty. Jeśli to tak zabrzmiało, to oficjalnie
          odszczekuję :) Dla mnie i dla mojego faceta hasło jest taką rzeczą, której komuś
          obcemu byśmy nie podali, ale nie mamy oporów przed zdradzeniem go sobie
          wzajemnie. To zresztą nawet nie jest tak, że prosiłam go o hasło specjalnie, on
          sam mi podał, żebym odpisywała w jego imieniu na różne maile, m.in. te z
          Allegro. I sama też dałam mu swoje hasło nie na zasadzie "masz i mnie
          sprawdzaj", tylko poprosiłam go, by zerkał na moją pocztę, gdy wyjeżdżam do
          rodziców i nie mam dostępu do internetów. Przy czym ani ja, ani on nie włazimy
          na swoje konta samowolnie, zawsze jest to poprzedzone prośbą drugiej strony.

          Każdy związek jest inny i dla jednego wyrazem zaufania będzie podanie hasła do
          poczty, a dla innego zaufanie ma się opierać na nieznajomości tegoż hasła. To w
          sumie jest bez znaczenia, bo - jak napisałam - każda para inaczej sobie rzecz
          reguluje, problemem jest grzebanie komuś w poczcie z chorobliwej zazdrości.
          • dziewczynka_pawelka Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:50
            > rodziców i nie mam dostępu do internetów

            :D Internetu, oczywiście :)
    • artemisia_gentileschi Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:34
      Znalam haslo do maila bylego, ale nie korzystalam z tego aby
      przetrzepywac mu skrzynke, bo i po co. Sama jestem dosc przeczulona
      na punkcie wlasnej prywatnosci, i wole nie robic komus czegos co i
      mnie nie byloby mile:/
    • paulinaa Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:46
      nie, ja swojego tez nie udostępniam
    • wanilinowa Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 13:48
      znamy ale nie używamy, chyba że na wyraźne życzenia
      • madai Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 14:16
        znamy swoje hasla, wszelakie, do banku tez, ale nie zagladamy, bo i
        po co. Chyba, ze na zyczenie, ale i to tez rzadko.
    • jagoda_pl Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 16:53
      Nie i nie mam takiej potrzeby.
    • poecia1 Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 16:57
      Znam, nie sprawdzam. Nawet mnie jakoś nie kusi.
    • cioccolato_bianco Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 17:36
      tak, ale nie przegladam czyjejs korespondencji, nawet za
      przyzwoleniem tej osoby.
    • tarantinka Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 17:53
      no z moim eksem to mielismy dopiero wesoło: oboje co nieco
      roztrzepani. mieszklaismy razem kilka dobrych lat i na prawdę
      rozumielismy się w wielu sprawach. on znał moje wszsytkie hasła:
      mail, gg, konto bankowe, pin do kart i vice versa. Dochodziło do
      takich sytuacji ze ja nie mogąc zalogowac się do banku dzwoniłam do
      eksia zeby mi hasło przypomniał :) On nie raz mnie prosił bym
      odpowiedziała niby jako on na jego korespondencję itp. Szczerze
      mówiąc z nikim innym potem już nie wyobrażałam sobie takiej
      komitywy, ale to był na prawdę specyficzny związek.
    • wredny-typek Apo, powaliła mnie 01.02.09, 18:31
      Apo, powaliła mnie twoja szlachetność. Dałeś jej hasło, a teraz Ci głupio je
      zmienić, bo się obrazi. Albo zacznie coś podejrzewać.
      > Ja mimo że znam jej hasło, nigdy nie wchodziłem na jej konto i nie
      > mam zamiaru tego robić. Po prostu nie czuję takiej potrzeby.
      Ależ Ty jesteś Człowiekiem Honoru!
      I pewnie też nigdy nie kłamiesz?
      Chylę czoło. Chapeau bas!

      Moja partnerka ma hasło do moich wszystkich kont mailowych i w sklepach
      internetowych, piny do kart etc. I do tego forum ;)I niech sobie korzysta na
      zdrowie. Nie mam tam nic do ukrycia i nic, co by mogło ją zranić.
    • zloty.strzal Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 19:40
      Znam, on znał moje zanim zmieniałam na bezpieczniejsze.
    • mikapika Re: Czy znacie hasło do maila waszego partnera 01.02.09, 20:54
      znam jego i on zna moje,aczkolwiek poznal je dopiero niedawno a jestesmy od
      prawie 2 lat razem..Ogolnie nie lubie zdradzac moich hasel nikomu,po prostu
      cenie moją prywatnosc i choc bardzo mu ufam,to do niedawna zakrywalam haslo
      przed nim gdy je wpisywalam:P ale poniewaz on sie zawsze troche obrzal z tego
      powodu (zwlaszcza ze ja znalam jego haslo)wiec w koncu przestalam je
      zakrywac:)Nie sprawdzamy swych maili,chyba ze on mnie o to prosi. Swoich hasel
      bankowych i pinow nie znamy,z zasady,choc przestalam juz przed nim zakrywac moj
      pin do karty ale on twierdzi ze nie pamieta go. ale rowniez ufam i wiem ze gdyby
      znal nawet,nie uzyl by ich. po prostu dobrze go znam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka