lalunia33
19.03.09, 05:39
pare dni temu odkrylam ze moj facet (lat 34) ma konto na portalu
randkowym. dostalam sie do jego skrzynki i zobaczylam ze
koresponduje z panienkami i umawia sie na randki (nic
zobowiazujacego – kawka, ciacho itp.) ale jednak... postanowilam z
nim porozmawiac, powiedzialam ze wiem, ze ma konto na portalu i ze
czytalam jego maile, po czym zapytalam DLACZEGO!!!??? i wiecie co mi
powiedzial? ze on zadnego konta nie ma, z nikim sie nie umawia i ze
ja sobie cos zmyslam. normalnie mnie zatkalo! wiec mu mowie: masz
taki a taki nick, i takie a nie inne haslo, i dwa dni temu umowiles
sie na kawke z urocza blondi26... a on dalej swoje, ze on sie z
nikim nie umawia i dlaczego ja wszystko psuje gdy tak dobrze sie
miedzy nami uklada!! zaniemowilam gdy to uslyszalam... czy ktos
potrafi wyjasnic mi jego zachowanie? czuje sie jak kompletna
idiotka...