Dodaj do ulubionych

czy on jest normalny?

19.03.09, 05:39
pare dni temu odkrylam ze moj facet (lat 34) ma konto na portalu
randkowym. dostalam sie do jego skrzynki i zobaczylam ze
koresponduje z panienkami i umawia sie na randki (nic
zobowiazujacego – kawka, ciacho itp.) ale jednak... postanowilam z
nim porozmawiac, powiedzialam ze wiem, ze ma konto na portalu i ze
czytalam jego maile, po czym zapytalam DLACZEGO!!!??? i wiecie co mi
powiedzial? ze on zadnego konta nie ma, z nikim sie nie umawia i ze
ja sobie cos zmyslam. normalnie mnie zatkalo! wiec mu mowie: masz
taki a taki nick, i takie a nie inne haslo, i dwa dni temu umowiles
sie na kawke z urocza blondi26... a on dalej swoje, ze on sie z
nikim nie umawia i dlaczego ja wszystko psuje gdy tak dobrze sie
miedzy nami uklada!! zaniemowilam gdy to uslyszalam... czy ktos
potrafi wyjasnic mi jego zachowanie? czuje sie jak kompletna
idiotka...
Obserwuj wątek
    • jantarowo Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 07:28
      szkoda,ze Ty jak idiotka , a nie on...Idz przytul misia, przepros,ze
      zajrzalas do skrzynki,a i nie zapomnij powiedziec,ze wiecej tego nie
      zrobisz i oczywiscie nie bedziesz sie wtracala z kim i kiedy sie
      umawi...
      • damka9 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 07:38
        technika robienia ze swoich kobiet idiotek to typowe, ale nie daj
        się zwieść - to tylko taka taktyka.widziałaś na własne oczy więc
        nawet przez sekundę się nie zastanawiaj, kto ma racja- oczywiście że
        Ty. pozdrawiam
      • desz-cz Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 08:07
        jantarowo napisała:

        > szkoda,ze Ty jak idiotka , a nie on...Idz przytul misia, przepros,ze
        > zajrzalas do skrzynki,a i nie zapomnij powiedziec,ze wiecej tego nie
        > zrobisz i oczywiscie nie bedziesz sie wtracala z kim i kiedy sie
        > umawi...


        dokładnie tak, jak tego nie zrobisz, to tym bardziej będzie umawiał się, mając
        bezczelną idiotkę w domu, która nieproszona zagląda gdzie nie powinna :D
    • nie.mam.tipsow Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 08:07
      Tak. On jest normalnym facetem-kłamie i inne dupeczki mu w głowie.
    • kajda28 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 08:34
      a jak już bardzo chcesz mieć dowód że Cię kłamie, to napisz do niego
      na tym portalu jako blondi24 i umów się na spotkanie.
      • horpyna4 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 08:51
        Jestem przeciwna zaglądaniu do czyjejś korespondencji, ale skoro
        dziewczyna już tak zrobiła, to właśnie powinna się z nim umówić
        ZAMIAST rozmawiać z nim na ten temat. Ale rzeczywiście jeszcze może
        się umówić. I dopiero wtedy kopnąć w zadek.
        Swoją drogą, niezły palant. Tak było mu dobrze...
        • annie_laurie_starr Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 08:53
          Normalny to on moze jest, ale szczery z Toba na pewno nie. Moim zdaniem to ze
          klami gorzej rokuje niz to, ze ma to nieszczesne konto.
          Moze czas poszukac innego faceta?
          • erillzw Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 10:32
            Buehehehehe!!!!
            Co za frajer. Bedzie w zywe oczy sie zapierał...
            Na twoim miejscu kopnelabym go dotkliwie w dupe bo koleś zawsze sie
            bedzie zapieral, że jest niewinny a Tobie będzie roslo poroze.
            Od takich typow to sie trzyma zdala...
      • kika4333 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 18:25
        świetny pomysł też tak bym zrobiła.
      • kika4333 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 18:27
        kajda28 napisała:

        > a jak już bardzo chcesz mieć dowód że Cię kłamie, to napisz do
        niego
        > na tym portalu jako blondi24 i umów się na spotkanie.


        świetny pomysł też tak bym zrobiła
    • doti0708 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 10:44
      Jeśli jesteś pewna, że to właśnie o niego chodzi w 100% ,to
      oczywiście masz prawo być wściekła. Przykre, że ktoś na kim nam
      zależy okłamuje nas.Ja na Twoim mejscu zastanowiłabym się jednak
      dlaczego to robi.W takiej sytuacji trzeba wykazać się dużą
      dojrzałością, pod warunkiem, że Ci na nim zależy.Najlepiej dać sobie
      czas na wyciszenie i nie nakręcanie się, a potem rzeczowo pogadać z
      facetem.
      • jj1978 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 10:51
        W takiej sytuacji trzeba wykazać się dużą
        > dojrzałością, pod warunkiem, że Ci na nim zależy.Najlepiej dać sobie
        > czas na wyciszenie i nie nakręcanie się, a potem rzeczowo pogadać z
        > facetem.

        masz racje oczywiscie dorosly czlowiek rozmawiajac z dzieckiem, w tym wypadku
        gowniarzem - matolkiem,rzeczywiscie powinien sie wykazac dojzaloscia:)
      • zuzia324 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 17:46
        mnie tez tak wmawial...tak przekonujaco, ze poczulam sie jak jakas
        nienormalna z chorymi wizjami. do czasu, az go na tym nie nakrylam.
        nie daj sobie tak wmawiac, bo wpadniesz w taki obled, jak ja. bedzie
        Ci do oporu wmawial, ze nie...az zaczniesz przepraszac, ze w niego
        zwatpilas.
    • liliana_17 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 10:47
      lalunia33 napisała:
      > pare dni temu odkrylam ze moj facet (lat 34) ma konto na portalu
      > randkowym (...)wiec mu mowie: dwa dni temu umowiles sie na kawke
      z urocza blondi26..

      Załóż sobie konto na tym samym portalu, nick już masz.
      • fergie18 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 11:45
        a jesteś pewna że to jego konto? ma tam swoje zdjęcia umieszczone czy coś? może
        po prostu jakis kumpel się od niego logował?
      • whenshewasgood " lalunia33 " 19.03.09, 16:51
        liliana_17 napisała:

        > Załóż sobie konto na tym samym portalu, nick już masz.

        Hehe, tylko niech sobie kilka latek z tego nicka urwie. Tak na
        przyklad z dziesiec;-)
    • kora3 Ja ci wyjasnię:) 19.03.09, 11:59
      koleś stosuje bardzo prostą metoda, która jak widać dziala, bo ty
      czujesz sie tearz jak idiotka.
      Metoda ta to transponowanie na życie rady: "Rób co chcesz, tylko nie
      daj się złapać, ale jeśli cie już złapią za rękę to mów, ze to nie
      twoja ręka"
      Działa? działa :)
      • courteney Re: Ja ci wyjasnię:) 19.03.09, 12:17
        kora3 napisała:

        > koleś stosuje bardzo prostą metoda, która jak widać dziala, bo ty
        > czujesz sie tearz jak idiotka.
        > Metoda ta to transponowanie na życie rady: "Rób co chcesz, tylko nie
        > daj się złapać, ale jeśli cie już złapią za rękę to mów, ze to nie
        > twoja ręka"
        > Działa? działa :)

        Dokładnie to samo chciałam napisać!!:D
        • kora3 :) nt 19.03.09, 12:21

    • alabama8 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 14:22
      Asz ty ciapo. Trzeba było się na tym portalu zalogować i fecetem na
      ciacho umówić, miałabyś dowód nie do zdarcia.
      Odpuść, udaj że mu wierzysz a potem do dzieła, za 2-3 miesiące.
      • lalunia33 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:01
        Ale ja tak właśnie zrobiłam! Załozylam konto na portalu, napisałam
        że jestem mężatka z dwojka dzieci i szukam kochanka. Napisałam do
        niego, a on natychmiast odpisał i umowił się ze mna na kawe!!
        Oczywiscie juz po wszystkim powiedziałam mu o tym, a on mi na
        to: „tak, wiedziałem, że to ty dlatego sie z toba umowiłem”. Ręce
        opadaja...
        • liliana_17 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:07
          Zostaw tego chłopczyka. Który normalny dojrzały facet bawi się w
          portale randkowe?!;)
          • gocha033 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:12
            liliana_17 napisała:

            > Zostaw tego chłopczyka. Który normalny dojrzały facet bawi się w
            > portale randkowe?!;)

            kazdy normalny, ktory ma staly dostep do komutera, a nie ma czasu
            na podrywanie dziewczyn na miescie :)

            • liliana_17 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:18
              Czy każdy normalny, który ma dostęp do komputera i ma dziewczynę(tak
              jak ten chłopiec autorki wątku) też bawi się w portale randkowe?
              • erillzw Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:31
                Widocznie kiedy sie bawi to nie traktuje serio tej dziewczyny po
                prostu..
                Moj obecny partner mial sporo profili na portalach randkowych..
                I skasowal je sam z siebie jak sie zwiazlismy.. Mnie tam to
                nieszczegolnie spedzalo sen z powiek bo traktuje to spolecznosciowa
                a sama jestem chyba na kazdym mozliwym spolecznosciowym portalu. Sam
                z siebie sie pokasowal mimo, ze wczesniej mimo bycia w zwiazku
                logowal sie dosc regularnie :)

                Droga autorko.. Kopnij Ty tego dupka w zadek bo nie wart czasu.
              • maly.jasio Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:46
                liliana_17 napisała:

                > Czy każdy normalny, który ma dostęp do komputera i ma dziewczynę
                (tak jak ten chłopiec autorki wątku) też bawi się w portale
                randkowe?

                masz racje, tez mysle, ze nie kazdy normalny, bo nie kazdemu
                sie chce, mnie tam np. juz nie, ale gdzies-tak z POLOWA :)))
        • gocha033 i gdzie problem? 19.03.09, 15:11
          lalunia33 napisała:

          > Ale ja tak właśnie zrobiłam! Załozylam konto na portalu,
          napisałam że jestem mężatka z dwojka dzieci i szukam kochanka.
          Napisałam do niego, a on natychmiast odpisał i umowił się ze mna na
          kawe!!


          - i gdzie problem? chodzi mu tylko o szybki, niezobowiazujacy seks,
          wiec o co sie obawiasz?


          > Oczywiscie juz po wszystkim powiedziałam mu o tym, a on mi na
          > to: „tak, wiedziałem, że to ty dlatego sie z toba umowiłem”. Ręce
          > opadaja...
        • skarpetka_szara Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:55
          bhahahahahaha !!! ale sie usmialam.

          Wiesz, to jest typowe dla facetow aby sie wypierac. Ale ty mu w
          NICZYM nie mozesz ufac. Sugeruje, tak jak zreszta wszyscy tu, abys
          sie go pozbyla i NIGDY do niego nie wracala. Bo on nie ma do
          Ciebie, ani do waszego zwiazku szacunku. To jest patologiczny
          klamca, i to jest nieuleczalne.

          Wiesz, faceci klamia. Bo wola sklamac niz przechodzic przez
          wyklady, gdakanie, i problemy gdyby sie przyznali. Jednakrze
          problem u Was jest taki, ze on po prostu szuka sobie kogos, a jak
          znajdzie dziewczyne ktora bedzie mu bardziej sie podobac, i
          nabierze sie na jego podrywy - ciebie rzuci- albo - bedzie z wami
          dwoma, trzema, czterema. To jest typ faceta ktory lubi wrazenia.
          Tego sie nie wyleczy.
          • obrotowy Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 16:49
            skarpetka_szara napisała:

            > bhahahahahaha !!! ale sie usmialam.
            >
            > Wiesz, to jest typowe dla facetow aby sie wypierac. Ale ty mu w
            > NICZYM nie mozesz ufac. Sugeruje, tak jak zreszta wszyscy tu,
            abys
            > sie go pozbyla i NIGDY do niego nie wracala. Bo on nie ma do
            > Ciebie, ani do waszego zwiazku szacunku. To jest patologiczny
            > klamca, i to jest nieuleczalne.

            - takich to jest polowa populacji, wiec tych uczciwych jest troche
            malowato dla wszystkich bab :)))

            ale nie w tym problem.

            problem jest w tym, ze jest frajerem i daje sie glupio zlapac.
            jak dostanie kopa w tylek, to moze nastepnym razem nauczy sie
            dyskrecji i asekuracji.
    • szczesliwamezatka lalunia33 19.03.09, 15:11
      lalunia33 napisała:

      > pare dni temu odkrylam ze moj facet (lat 34) ma konto na portalu
      > randkowym. dostalam sie do jego skrzynki i zobaczylam ze
      > koresponduje z panienkami i umawia sie na randki (nic
      > zobowiazujacego – kawka, ciacho itp.) ale jednak... postanowilam
      z
      > nim porozmawiac, powiedzialam ze wiem, ze ma konto na portalu i ze
      > czytalam jego maile, po czym zapytalam DLACZEGO!!!??? i wiecie co
      mi
      > powiedzial? ze on zadnego konta nie ma, z nikim sie nie umawia i
      ze
      > ja sobie cos zmyslam. normalnie mnie zatkalo! wiec mu mowie: masz
      > taki a taki nick, i takie a nie inne haslo, i dwa dni temu
      umowiles
      > sie na kawke z urocza blondi26... a on dalej swoje, ze on sie z
      > nikim nie umawia i dlaczego ja wszystko psuje gdy tak dobrze sie
      > miedzy nami uklada!! zaniemowilam gdy to uslyszalam... czy ktos
      > potrafi wyjasnic mi jego zachowanie? czuje sie jak kompletna
      > idiotka...
      Już Ci wyjaśniam. Tak, on ciebie tak wlaśnie traktuje - jak idiotkę.
      Postępuje według powszechnej zasady - "głupotę powiedzieć, skłamać,
      ale się nie przyznać, za nic w świecie".
      • obrotowy Re: lalunia33 19.03.09, 15:14
        szczesliwamezatka napisała:

        > Już Ci wyjaśniam. Tak, on ciebie tak wlaśnie traktuje
        - jak idiotkę.

        - niekoniecznie.

        > Postępuje według powszechnej zasady - "głupotę powiedzieć,
        skłamać, ale się nie przyznać, za nic w świecie".

        - gdyz to najlepsza metoda. nie ma dowodow, nie ma przyznania sie,
        to nie ma sprawy i glupich meczacych dyskusji.
        • skarpetka_szara Re: lalunia33 19.03.09, 16:03
          tak, znam taki kawal.. postaram sie przetlumaczyc:

          W sadzie na sali rozwodowej prawnik przepytuje meza -
          P (prawnik):" czy kiedykolwiek zdradziles zone?,
          M(maz): twardo mowi : Nie, nigdy w zyciu.
          P: Czy jestes pewien ze nie spotkales sie z Kochanka X w kawiarni
          na rogu ulicy Krukowkiej i W. Polskiego?
          M: Nie, nigdy to sie nie wydarzylo.
          P: I nigdy nie poszliscie do hotelu "Relik" na trzy godziny aby
          uprawiac tam seks?
          M: Nie, NIGDY.
          P: Oto zdjecia od prywatnego detektywa z tych wszystkich miejsc
          udowadniajaca Twoja zdrade.
          M: Ummm... ohhh... ok, zdarzylo sie raz.
          P: czemu od razu sie nie przyznales?
          M: Nie wiedzialem ze masz zdjecia.
          • obrotowy otoz wlasnie :) 19.03.09, 16:46
            skarpetka_szara napisała:

            P: czemu od razu sie nie przyznales?
            > M: Nie wiedzialem ze masz zdjecia.



            eehhh .. samo zycie...:)
    • kochanica-francuza Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:30
      Zobacz, z kim się umawia, i wyprzedź go na spotkaniu, oznajmiając blondi czy tam
      komuś, że jesteś jego dziewczyną.
      • panwilk Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 16:00
        ale wymyslilas i co ma ciagle go pilnowac?? buahahaha
        • kochanica-francuza Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 16:40
          panwilk napisał:

          > ale wymyslilas i co ma ciagle go pilnowac??

          Czytać nie umiesz?

          Nie jego pilnować, tylko sprawdzać konto.
          • panwilk Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 17:18
            a to sie sprowadza do ciaglego pilnowania i nieufnosci. nie lepiej zostawic
            skoro wiadomo ze sie z obcymi laskami umawia?? nie rozumiem twojego pomyslu bo
            mi by sie po prostu nie chcialo tak zyc ze musze sprawdzac osobe z ktora zyje
            czy mnie nie oklamuje ;)
            poza tym skoro teraz sie dowiedzial ze ona juz wie zmieni poczte i profil i nie
            nakryje go juz drugi raz ;)
            • kochanica-francuza Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 17:30
              panwilk napisał:

              > a to sie sprowadza do ciaglego pilnowania i nieufnosci. nie lepiej zostawic
              > skoro wiadomo ze sie z obcymi laskami umawia??

              lepiej, ale raz wyprzedzić - i niech swoją lalę zastanie na konfrontacji ze
              swoją dziewczyną, a dobrze mu tak!

              potem rzucić chłopa
    • czarna.maskara Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:40
      Wygląda na to, że do czegos od Ciebie potrzebuje - może zastępujesz
      mu mamusię, może dobrze gotujesz? Ale on nie zadowoli się tym nigdy.
      Bedzie szukał innej,aż znajdzie. Lepiej, że dowiedziałaś się teraz i
      możesz odejśc pierwsza. Zrób to. Takie zmiany są bolesne, ale
      jeszcze gorsze jest marnowanie życia z takim facetem, który
      postępuje w opisany przez Ciebie sposób.
    • mamba8 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:55
      Nie, z pewnością nie jest normalny. Może np. być uzależniony od seksu albo też
      szuka lepszej od Ciebie. Może np dawał Ci wcześniej znaki, że nie jest w Tobie
      zakochany?

      Nic nie osiągniesz sprawdzając go ani awanturami. Jak będzie chciał to i tak
      będzie to robił. Ja bym odeszła bez słowa-szkoda nerwów.
    • czarna.maskara Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 15:58
      jak znasz jego hasło, to poodpisuj tym pannom w jego imieniu, że z
      nimi zrywa, nie powinien być na Ciebie zły, bo przecież on nie ma
      żadnego konta na portalu, prawda?
      • erillzw Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 16:44
        czarna.maskara napisała:

        > jak znasz jego hasło, to poodpisuj tym pannom w jego imieniu, że z
        > nimi zrywa, nie powinien być na Ciebie zły, bo przecież on nie ma
        > żadnego konta na portalu, prawda?

        Muahahahahahahaha!!!
        Piekny pomysł!!!
        W pełni popieram :D:D:D:D
      • jj1978 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 17:13
        doskonale:)
        • panwilk Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 17:21
          znaczy radzicie jej zeby marnotrawila czas na ciagle sprawdzanie jego poczty i
          jeszcze pisanie do lasek ktore chca z nim flirtowac?? litosci nie lepiej zeby
          zaczela zyc swoim zyciem nie jego?? ;)
    • panwilk Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 16:03
      odpowiadam jako facet: Tak jestes idiotka skoro jeszcze z nim jestes. Zawsze
      mnie zastanawia dlaczego kobiety daja sie tak wykorzystywac dorabiajac ideologie
      i wytłumaczenia :D
    • domi260 Re: czy on jest normalny? 19.03.09, 17:37
      Mój facet też jest taki nie było go parę nocy w domu później po dochodzeniu
      dowiedziałam się że był u takiej "pani" spał tam imprezował ale powiedział że
      mnie nie zdradził a później się wszystkiego WYPARŁ Faceci to kłamcy zawodowi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka