kasienka80
01.12.03, 21:03
Napiszcie mi jak powinny wygladac zareczyny?
Kiedy kwiatki dla tesciowej, czy cos dla tescia sie kupuje?
No i kiedy sie daje pierscionek? Czy ja mysle dobrze, ze pierscionek to wtedy
gdy on mi sie oswiadcza, a nie podczas zareczyn przy rodzicach?
Pomozcie, bo chce, zeby to bylo ladnie a nie wiem jak ;-)
Dzieki z gory