Dodaj do ulubionych

nowe, ulepszone(?) lakiery

26.08.04, 15:45
Rzeczywiście lepsze? CZy równie okropne jak przedtem? Łamię się nad Rave, ale
jak ma nie wysychać, to nie będę wyrzucać pieniędzy w błotosmile
pozdrawiam
egaheer
Obserwuj wątek
      • egaheer82 Re: nowe, ulepszone(?) lakiery 26.08.04, 19:54
        Hmmm ja się cały czas daję nabierać, zauroczona nowymi kolorami, ale kolory to
        wszystko... I Color Trend, i te 'normalne' mają fatalna jakość, najpierw nie
        zasychają dłuuugo (1 warstwa!) a potem odłażąsad Ale to jest szalenie
        indywidualna sprawa, weszłam ostatnio na wizaż.pl i opinie na temat jedego
        produktu są skrajnie różnesmile
        pozdrawiam
        egaheer
    • sister52 Re: nowe, ulepszone lakiery 26.08.04, 20:38
      Witam,
      lakiery sa rzeczywiście ulepszone. Schną dość szybko (szybciej niż poprzednie)
      a trzymają się o niebo dłużej. Są - moim zdaniem - o wiele lepsze.
      Ale akurat kolor Rave to według mnie najgrszy kolor ;-p Jest całkowicie
      transparentny i nie kryje całkowicie. Polecam kolor Wink - jest śliczny i
      delikatny.
      • zuziarozia Re: nowe, ulepszone lakiery 26.08.04, 21:24
        WITAM.
        W katalogu jest kolor ckear, może ktoś wie czy jest to lakier bezbarwny czy
        biały, interesuje mnie też tycon czy rzeczywiscie tak wyglada jak na
        paznokciach w katalogu ( te z nowym lusterkiem)
        Z góry dzieki.
        • sister52 Re: nowe, ulepszone lakiery 26.08.04, 21:31
          Witam,
          Clear to lakier absolutnie bezbarwny. Co do Tycoon to gdzie wyczytałaś, że te
          paznokcie z nowym lusterkiem są pomalowane lakierem Tycoon? Kolor Tycoon jest
          trochę jaśniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciu na str. 9. To taka głęboka
          wiśnia z dodatkiem ciemnego fioletu. Ogólnie bardzo ładny kolor.
            • sister52 Re: nowe, ulepszone lakiery 27.08.04, 09:47
              Manicure z katalogu 11 i manicure ze str. 3 z katalogu 10 są robione innymi
              lakierami. W kat. 10 lakier jest czarny. A w 11 niby piszą że to Tycoon, ale w
              rzeczywistości kolor wygląda inaczej, niestety. Jest jaśniejszy. Bardziej
              zbliżony do tego koloru jest odcień Mulberry.
              W każdym razie zdecydowanie w kat. 10 na str. 3 do manicure'u nie został użyty
              lakier Tycoon.
            • amarga Re: nowe, ulepszone lakiery 27.08.04, 10:38
              Nigdy nie zwracam uwagi na opisy zdjęć modelek zamieszczanych w katalogu, ponieważ absolutnie nie oddają one rzeczywistego koloru użytych do ich makijażu kosmetyków. To, co widać w katalogu, jest wypadkową oświetlenia, jakości filmu, widzimisię i umiejętności grafika oraz możliwości monitora, na jakim tenże grafik pracuje. Zwróćcie uwagę na zdjęcia np. ust czy oczu pomalowanych danym rodzajem szminki czy cieni. To jest w rzeczywistości jedno zdjęcie, tylko ze zmienioną graficznie na komputerze kolorystyką. W katalogu 10/2004 doskonale widać to na str. 48 i 49, a choćby i 11 - z nowymi tuszami. Nawet odblask w oku jest ten sam...

Dlatego radziłabym nie sugerować się zdjęciami i podpisami. Rzeczywista kolorówka w 99% przypadkach znacząco różni się od tego, co prezentowane jest w katalogu.

Pzdr.
    • sol_bianca Re: nowe, ulepszone(?) lakiery 28.08.04, 21:24
      Właśnie przyszła paczka, a w niej zamówione lakiery smile Od razu pomalowałam
      sobie pazurki na kolor Mochca Shimmer. I wiecie co? To jest właśnie ten odcień,
      którego szukałam od lat! Niby banalny, niby są tysiące podobnych różnych firm,
      ale żaden mi nie pasował, albo za brązowe, albo za różowe... a ten jest właśnie
      taki jak powinien być: dyskretny, cielisty... No a co do "technicznych"
      właściwości lakieru: dobrze się rozprowadza, równo kryje, zobaczymy za parę
      dni, czy jest trwały.
      • mariolkka Re: nowe, ulepszone(?) lakiery 02.09.04, 12:28
        Moge stwierdzic jak na razie tyle ze Tycoon jest super, wyglada troche inaczej
        niz na zdjeciu na str 45 w 11 katalogu, jest dosc trwaly, ale rave mi sie w
        ogole nie podoba i zastanawiam sie czy go nie zwrocic albo moze komus oddam sad((
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka