Dodaj do ulubionych

FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE....

06.02.07, 15:00
Mam broblem by miec 100 pkt.Jestem konsultantka od niedawna no i udaje mi sie
te 100 pkt zebrac nawt raz 200 ale czasami mam problemy z tym.Jak Wy
dziewczyny sobie radzicie z tym?dajecie jakies ogloszenia itp.Pomozciesmiledzieki
Obserwuj wątek
    • justa_79 Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 07.02.07, 10:43
      w biuletynie pojawia się coś takiego, jak lista produktów, które w sumie dają
      100 PP. jest to dosyć przydatne narzędzie, bo możesz sobie na tej podstawie
      stworzyć listę osób, które akurat te produkty najchętniej kupują i do nich
      trafić z katalogiem i zwrócić ich uwagę na to, że dany produkt jest w promocji.
      a żeby zrobić 200 PP, to musisz sprzedać po 2 szt. każdego produktu z tej
      listy wink

poza tym, zwróć się do swojego sponsora, na pewno Ci pomoże i podsunie jakieś
      pomysły, bo na tym polega jego rola.
      • scool Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 08.02.07, 17:52
        katarzyna.avon napisała:

> Ja tez miałam ten problem,i miałam dość narzucania sie klientkom,więc wybrałam
        > Avon i jestem zadowolona,już nie musze latać z katalogiem , one same przychodzą
        > .

śp. ks. Tischner mawiał - są trzy prawdy na swiecie - prawda, święta prawda i
        g... prawdawink
        wrzuć na luz bo tak nic nie wskórasz.
        • katarzyna.avon Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 08.02.07, 20:17
          dziewczyny to nie o to chodzi zeby zabrac wam konsultantke,ale jesli dziewczyna
          pisze ze ledwo sie wyrabia to po prostu napisałam jej prawde nie kazdemu idzie
          jak wam choc wszystkim tego zycze,po za tym to cos złego?ze poleciłam jej avon?
          zrobiłam to bo łatwiej sie sprzedaje,i dobrze o tym wiecie.wy tez polecacie
          oriflame na innych forach,moze nie?
          • jolunia01 Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 08.02.07, 21:49
            katarzyna.avon napisała:

>... jesli dziewczyna
            > pisze ze ledwo sie wyrabia to po prostu napisałam jej prawde nie
            > kazdemu idzie jak wam choc wszystkim tego zycze,po za tym to cos złego?ze
            poleciłam jej avon?

Mnie się wydaje, że zrobiłaś to mało rzetelnie. U nas 100 PP to znacznie
            większa sprzedaż niż w Avonie pierwszy próg opustu. Ale zarabia się więcej.

> zrobiłam to bo łatwiej sie sprzedaje,i dobrze o tym wiecie.

Może i łatwiej, ale nie do końca. Parę razy próbowałam kupić cos u
            zaorzyjaźnionej konsultantki Avonu u siebie w pracy, ale zanim doczekałam się
            jej terminu składania zamówień to najczęściej rezygnowałam. Ja moge zamawiac
            nawet codzienni i poza niedzielą na każdy dowolny dzień dostawy. Więc nie wiem
            czy to takie ułatwienie, że możesz zamówić paczke 2 razy na katalog.
      • zorina Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 08.02.07, 22:19
        No własnie pisze, że nie lata. Same przychodzą. Widocznie katarzyna żyje w
        środowisku w którym wszyscy znają Avon i chcą kupować Avon. Mają do tego prawo
        i dlatego jest jej łatwiej zebrać zamówienie. 160 zł to zawsze mniej niż jakieś
        200 zł czyli nasze 100pp. Ile na tym zarabia to już jej sprawa.

Ja tam nie drążę tematu, bo jestem w trakcie sponsorowania Konsultantek
        Avonu tongue_out Słowa "łatwiej" i "lepiej" są BARDZO względne.
        • katarzyna.avon Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 09.02.07, 07:53
          dziewczyna ma rozum ,pujdzie tam gdzie bedzie jej lepiej,ja tak zrobiłam i nie
          żałuje a wy mowcie sobie co chcecie,gdybym ja miała tyle klientow w Oriflame co
          w Avonie,to bym została w Oriflame-PROSTE NIE?

> Ja tam nie drążę tematu, bo jestem w trakcie sponsorowania Konsultantek
          > Avonu tongue_out Słowa "łatwiej" i "lepiej" są BARDZO względne.

to jak tak dobrze zarabiasz w Oriflame to po co wziełas się za AVON?
          • albicilla Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 09.02.07, 08:30
            Chyba zeby lepiej zarabiac .Zorina napisała ,ze sponsoruje konsultantki Avonu
            do oriflame.
            Tak na marginesie pÓjdzie piszemy przez Ó bo wymienia się na pOszła.
            Słuchaj z twojej wypowiedzi wynika zabawna sytuacja - weszłaś , napisałaś co
            napisałaś i pryjęłaś postawę obronną , tak jak byśmy Cie chciały skaptowac do
            Oriflame i na dodatek krzyczysz.Po co?
            Zorino - jest chyba róznica miedzy 160 zł musze miec, a 200 zł lub 100pp mogę ,
            ale nie muszę , prawda?
          • zorina Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 10.02.07, 15:26
            Uściślijmy, co mamy na myśli, mówiąć, że "wzięłam się za Avon"

Po pierwsze nie wzięłam się - tylko konsultantka Avonu sama przyszła do mnie
            wpisać się do Oriflame.
            Teraz wzięła się za budowanie grupy i wpisuje swoich znajomych, niektórych też
            z A. do Oriflame.
            Ja jako dobry lider i dyrektor pomagam jej w tym i szkolę ją i jej nowe
            konsultantki.

To tyle, jeśli chodzi o to, co mam wspólnego z Avonem.

I jeszcze z jednym się muszę zgodzić - masz rację - dobrze zarabiam w Oriflame.

Pozdrawiam.
    • do.de Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 09.02.07, 14:41
      No mnie również ciekawi w jaki sposób niektórzy z Was poszukują
      nowych/utrzymują dotychczasowych klientów. Sposoby których próbowałam nie
      przynoszą spodziewanych rezultatów, więc w tej chwili kupuję kosmetyki na
      potrzeby swoje i mojej rodzinysad

A jak widzę takie ceny na Allegro, to odechciewa mi się wszystkiego:

www.allegro.pl/item162947891_walentynki_od_oriflame_embrace_dla_pan_okazja_.html

• fuegoo Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 09.02.07, 14:53
        do.de napisała:
        > A jak widzę takie ceny na Allegro, to odechciewa mi się wszystkiego:
        >
        > www.allegro.pl/item162947891_walentynki_od_oriflame_embrace_dla_pan_okazja_.html

Niestety takich osób jest pełno na allegro. I niestety sami z tym nic nie
        zrobimy...a najgorsze jest to, że jak zależy nam na jakimś kosmetyku, który
        oczywiście jest "wyprzedany" to znajdujemy go właśnie na allegrosad
      • albicilla Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 09.02.07, 15:04
        do.de napisała:

> No mnie również ciekawi w jaki sposób niektórzy z Was poszukują
        > nowych/utrzymują dotychczasowych klientów. Sposoby których próbowałam nie
        > przynoszą spodziewanych rezultatów, więc w tej chwili kupuję kosmetyki na
        > potrzeby swoje i mojej rodzinysad
        >
        > A jak widzę takie ceny na Allegro, to odechciewa mi się wszystkiego:
        >
        > www.allegro.pl/item162947891_walentynki_od_oriflame_embrace_dla_pan_okazja_.html
        >

Zgłoś to pani Edycie Kurek - mozesz napisac maila , w tytule do pani Edyty
        Kurek - sprzedaz na allegro <Edyta.Kurek@oriflame.com.pl>
      • zorina Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 10.02.07, 15:36
        Do.De - ja na Allegro na wszelki wypadek nie zaglądam - po co się wkurzać sad
        Napewno nigdy bym nie kupiła nic na Allegro, choćby nie wiem jakie braki były -
        zawsze można popytać innych konsultantów albo zaproponować klientce coś innego.

A jeśli już traficie na takie przekręty na allegro albo na innych stronach
        internetowych typu "sklep on line" to należy to zgłaszać w Oriflame. To samo ze
        sprzedażą na bazarach itp. nawet nie wiecie ile już osob wyleciało z Oriflame
        za taki handel - nawet byli wśród nich dyrektorzy!!! (wykrzykniki nie dlatego,
        że "jak oni mogli", tylko dlatego że wiem co przez to stracili)

A co do porad odnośnie klientów... własnie mamy ostatnie chwile katalogu, więc
        inne sprawy na głowie wink ale jeśli tylko nikt nie odgrzebie starych wątków o
        kartach stałego klienta itp to myślę, że można by założyć nowy wątek na ten
        temat.

Porad i pomysłów nigdy nie za wiele...

Pozdrawiam
    • makkad Wracając do tematu watku... 10.02.07, 17:33
      Może warto wrócić do głównego tematu, czyli jak zdobyć duże zamówienie.
      Po pierwsze zastanów się, komu jeszcze możesz zaproponować katalog, ale w
      nienachalny sposób. Czasem warto zaryzykowaćsmile
      Po drugie warto zainwestować w próbki.
      I chodź na szkolenia. Zdobędziesz szerszą wiedzę o kosmetykach, będziesz
      bardziej kompetentną konsultantką, ludzie zaczną Ci bardziej ufać i chętniej
      zamawiać.
    • francesca37 Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 16.02.07, 22:30
      ja mam liste klientek ale zdobywam nowe.Rozdaje ulotki z namiarami na mnie,daje
      ogloszenia do prasy,odwiedzam nowe sklepy i proponuje.Jesli nawet ktos
      mowi'nie,dziekuje' to sie nie zrazam.Nie od razu Krakow zbudowanosmileStaram
      sieaby kazda klientka byla zadowolona.Bedzie dobrzesmileZapraszam Klientki z
      G.Slaska,Zaglebia i calej Polski GG:9994128
    • doraes Re: FAJNIE BYC KONSULTANTKA ORIFLAME TYLKO ZE.... 27.02.07, 17:55
      Czytam co tu Babki wypisujecie i nie mogę zrozumieć dlaczego tak się ścieracie
      która firma jest lepsza.Ja także jestem konsultantką,od niedawna co prawda,ale
      nie uważam,że firma jest jedyna i niepowtażalna,i nie będę nadstawiać piersi
      broniąc jej.Przedtem jak każda z was kupowałam kosmetyki w sklepach(zresztą
      teraz też czasami)i nie walczyłam tam z innymi klientkami,że ta i ta firma jest
      lepsza.Obudżcie się,to tylko forma zarobku!Po drugie obie nie są polskimi
      firmami...?Jeśli chodzi o moje podejście do systemu zarabiania-od początku
      rozdaję próbki(wraz z zamówieniem),pakuję w firmowe torebki a często także
      dokładam mały prezencik(za małe pieniądze).To działa!pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka