Dodaj do ulubionych

ORIFLAME Poznań i Wielkopolska

23.01.04, 09:04
Jestem konsultantką Oriflame z Poznania .
Jeśli chcesz "poprawić" swoją urodę lub stan portfela , albo urodę i stan
portfela , zapraszam. Udzielę wszelkiej pomocy w doborze kosmetyków jak i
otoczę opieką osoby , które chciałyby współpracować z firmą . Wiek i płeć
nie ma znaczenia , liczą się tylko dobre chęci. Kontakt lublue@wp.pl lub
telefon 0602 783 255.
Panom przypominam o Walentynkach , zniezdecydowanym pomagam dobrać prezenty
dla ich Ukochanych i gwarantuję ,że ich Wybranki będa zachwycone.
Obserwuj wątek
    • lublue Re: Seria miodowo-mleczna- moja miłość 23.01.04, 09:17
      Zakochałam się w kosmetyku, tak zakochałam się . Uwiódł mnie zapach , i jego
      dotyk na skórze . Codziennie rano i wieczorem upajam się przyjemnością jaką mi
      sprawia i jego zapachem. To krem do ciała, balsam i żel z serii miodowo-
      mlecznej . REWELACJA.
      • lublue Re: Coś dla Panów 23.01.04, 09:35
        Mogę o sobie powiedzieć ,że jestem wrażliwą na zapachy , zmysłową . To nie
        jest autoreklama.
        Panom polecam serie ECLAT , bardzo sexy , wg mnie.
        Jakość zapachu została również doceniona przez prestiżowy
        magazyn "Kosmetyki" , który przyznał mu nagrodę OSKARA w kategorii "zapach
        męski". Tak więc okazuje się ,że mam zmysł węchu dość wysublimowany.
        • silka-aklis Re: Mój ulubiony kosmetyk 23.01.04, 22:16
          Moim ulubionym kosmetykiem jest seria Silk zawierająca proteiny jedwiabiu,
          które głęboko wnikają w skórę i zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i gładki
          wygląd. Ładnie pachną, szybko się wchłania w skórę, opakowania w kolorze
          delikatnego różu.
        • albicilla Re: Coś dla Panów 24.03.04, 22:41
          lublue napisała:

> Mogę o sobie powiedzieć ,że jestem wrażliwą na zapachy , zmysłową . To nie
          > jest autoreklama.
          > Panom polecam serie ECLAT , bardzo sexy , wg mnie.
          > Jakość zapachu została również doceniona przez prestiżowy
          > magazyn "Kosmetyki" , który przyznał mu nagrodę OSKARA w kategorii "zapach
          > męski". Tak więc okazuje się ,że mam zmysł węchu dość wysublimowany.
          >

Lublu - może jesteśmy astrologicznymi siostrami?
          Ja też lubie serię miodowo- mleczną i lubię gdy mój mężczyzna pachnie Eclatem.
          Przyznam się w sekrecie ,że kropelkę wody toaletowej kapnęłam na jego poduszkę
          w sypialni.Zapach piękny i komponuje się z zapachem świec - orchideą i różą
          • 1szylider Re: Coś dla Panów 24.03.04, 23:30
            albicilla napisała:

> lublue napisała:
            >
            > > Mogę o sobie powiedzieć ,że jestem wrażliwą na zapachy , zmysłową . To nie
            >
            > > jest autoreklama.
            > > Panom polecam serie ECLAT , bardzo sexy , wg mnie.
            > > Jakość zapachu została również doceniona przez prestiżowy
            > > magazyn "Kosmetyki" , który przyznał mu nagrodę OSKARA w kategorii "zapach
            >
            > > męski". Tak więc okazuje się ,że mam zmysł węchu dość wysublimowany.
            > >
            >
            > Lublu - może jesteśmy astrologicznymi siostrami?
            > Ja też lubie serię miodowo- mleczną i lubię gdy mój mężczyzna pachnie
            Eclatem.
            > Przyznam się w sekrecie ,że kropelkę wody toaletowej kapnęłam na jego
            poduszkę
            > w sypialni.Zapach piękny i komponuje się z zapachem świec - orchideą i różą

Witam!

Ach te kobiety jakże one potrafia być romantyczne...

Chcesz więcej, klinij tu:MLM, biznes po godzinach...  Katalog Oriflame
            Pozdrawiam i zapraszam!
    • lublue Re: zasięg terytorialny 23.01.04, 09:45
      Tytuł wątku sugeruje zasięg terytorialny , ograniczający się tylko do
      Wielkopolski. Nic bardziej mylnego. Każdy , kto chciałby być moim klientem lub
      współpracownikiem , nawet z najdalszego krańca Polski może nim być.
      • 1szylider Re: zasięg terytorialny 23.01.04, 09:59
        lublue napisała:

> Tytuł wątku sugeruje zasięg terytorialny , ograniczający się tylko do
        > Wielkopolski. Nic bardziej mylnego. Każdy , kto chciałby być moim klientem
        lub
        > współpracownikiem , nawet z najdalszego krańca Polski może nim być.

Witam!

A czy za granica również?
        A w jakich krajach?

Chcesz wejśc na forum sprzedaży bezpośredniej, to klinij tu:MLM, biznes po godzinach...

Pozdrawiam i zapraszam!
          • silka-aklis Re: zasięg terytorialny 23.01.04, 22:12
            Jestem studentką i uważam ,że praca w systmie MLM jest wymarzona dla takich
            osób jak ja . Współpracuje tez z Oriflame . Mogę zarobić pieniadze , jak i
            mieć kosmetyki po tańszej cenie , a nawet i za darmo. Zapraszam do współpracy
            przede wszystkim studentki , jak i młode dziewczyny -od 16 roku życia.
            Z przyjemnościa przekażę Wam moje doświadczenia. Mężczyźni też mile widziani.
            Kontakt telefoniczny 694 962 711 lub meilem na adres silka-aklis@gazeta.pl
            • silka-aklis Zalety współpracy z Oriflame 23.01.04, 22:28
              Dla mnie , ważne są koszty. Wstęp do Klubu Oriflame wynosi 19 zł , czyli na
              kieszeń studencką czy uczniowską nie jest to dużo. Otrzymałam kredyt od firmy
              na zakup produktów- spałcam go zaraz po otrzymaniu pieniędzy od klientek. Mogę
              kupić nawet 1 kosmetyk zamawiając go przez internet , bez ponoszenia opłaty
              detalicznej. Korzystam z darmowych szkoleń i licznych promocji. Mam pieniądze
              na własne wydatki zarobione przeze mnie i to jest najważniejsze ,że nie muszę
              ciągle prosić rodziców o dofinansowanie.
      • 1szylider Re: ORIFLAME Poznań i Wielkopolska 24.01.04, 03:09
        Witam!

Zresztą to forum istnieje dopiero pierwsze godziny nawet, wiec cos trzeba na
        nie wprowadzić, jakies tezy do dyskusji...

Ja już zrobiłem jedno z najlepszych forów na tym portalu i wiem, że wymaga to
        cierpliwości, pozatem ujawnianie personaliów nie jest zgodne z netykietą..

Choć ja prowadzę nie z niesmiałości pod nickiem, ale aby nie przenosic pewenych
        przyjaźni i kontrowersji z realu, przeciwnie aby dyskutować nad meritum...

A na co nie dasz się nabrać?

Jesteś jedną z "moich" konsultatek?

Gdybym chciał dyskutować sam ze sobą, to wystepowalbym pod różnymi nickami,
        niektórzy tak robią, ale widać już po paru godzinach działania nie jestem tu
        sam..

A po paru miesiącach będzie jedno z najlepszych forów w kategorii

Ale nie zaśmiecajmy Wielkopolankom wątku całkowicie zbędnymi polemikami!

Chcesz wejśc na forum sprzedaży bezpośredniej, to klinij tu:MLM, biznes po godzinach...

Pozdrawiam i zapraszam!
        1szylider
      • lublue Re: do oriki 24.01.04, 09:12
        Oriko, jeśli posługujesz sie czyimś nazwiskiem, mimo zwrócenia uwagi ,że to
        nie jest w porządku , to dlaczego sama używasz nicku , a nie nazwiska ?
        Sądziłam ,że na moim wątku chcesz, być może wypowiedzieć się na tematy na nich
        poruszane , choćby o kosmetykach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka