Dodaj do ulubionych

Poznaj świat Faberlic i dołącz do nas

24.07.18, 16:50
Poznaj Faberlic. Jedyną firmę produkującą kosmetyki tlenowe. Firmę, która od 21 lat dostarcza kosmetyki do drzwi klientów, ale również otwiera te drzwi szeroko na świat. Firmę sprzedaży bezpośredniej działającej w 44 krajach świata, dającej ogromne możliwości rozwoju.
Faberlic wpisany jest na listę firm bezpiecznych i ekologicznie czystych, nie testuje na zwierzętach.
Faberlic wyróżnia 34 patenty, 1100 produktów w każdym katalogu, 15 kategorii produktowych i 18 katalogów w ciągu roku!!! Zmysłowe francuskie zapachy, piękne kosmetyki kolorowe produkowane we Włoszech, produkty dla dzieci bez parabenów, oparte na barwnikach spożywczych. Chemia gospodarcza produkowana w Niemczech, produkty apteczne, wysokiej klasy odzież projektowana przez najlepszych rosyjskich projektantów oraz tlenowe kremy do twarzy i ciała. U podstawy kosmetyków tlenowych leżą badania uczonych-genetyków, laureatów Nagrody Nobla.
Zapraszam do rejestracji pod linkiem a w zamian pomogę Ci rozwiać Twoje obawy i pytania dotyczące Faberlic:
faberlic.com/register?sponsor=1
Zapraszam I pozdrawiam. Ania
Obserwuj wątek
    • emika_mk Re: Poznaj świat Faberlic i dołącz do nas 15.12.18, 15:08
      😉😙😜
      Testujemy produkty marki Faberlic.
      Zapraszam do grupy!
      Możliwość składania zamówienia u mnie na priv bądź samodzielnie (sprzedaż wysyłkowa również wchodzi w grę).
      😊😊😊

m.facebook.com/story.php?story_fbid=1991472674265661&id=100002088446730

❌WAŻNE:❌
      zarejestruj się do Sklepu Faberlic na stronie 👉

faberlic.com/register?sponsor=1000892765369&lang=pl

(zaznacz "Mam znajomego konsultanta" oraz wpisz mój nr rejestracyjny 712310005) - dzięki temu, będziesz mogła zawsze poprosić mnie o pomoc!

Wrzuć wybrane rzeczy do koszyka i złóż zamówienie. Możliwość płatności online oraz za odbiorem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka