Dodaj do ulubionych

Kredyt bez dochodów

26.06.14, 11:10
Która firma pożyczkowa zawrze z nami umowę jeśli nie jesteśmy w stanie przedstawić zaświadczeń? Okazuje się, że większość ofert z listy Faraon24 spełnia to założenie. Podstawą działania wielu tego typu placówek jest właśnie pomoc osobom, które nie mają szansy na zawarcie umowy w tradycyjnej bankowej placówce lub w SKOKu. Wiele z tych rozwiązań bierze nie wyznacza zdolności z wykorzystaniem KRD, ERIF czy nawet BIK.

[b]»[/b] [url=http://faraon24.pl/pozyczki][u]lista faraon24[/u][/url]

[b]Przypadek Grzegorza[/b]

Pan Grzegorz miasta Sopot nad naszym Bałtykiem problemów nagromadziła kilka. Wszystko zaczęło się oczywiście od utraty pracy. Czasem jest tak, że pracę traci się z dnia na dzień wskutek czegoś czego nawet najuczciwszy zarząd firmy nie był w stanie przewidzieć. Może to być zorganizowana akcja urzędników, wśród których choćby jeden z nich motywuje się negatywnymi osobistymi emocjami.
[img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/aa/pj/x7dg/BxagR9v4HQsFIfgHxX.jpg[/img]
Takich działań znamy mnóstwo a wiele z nich zostało udokumentowanych choć odpowiedzialność urzędników pozostała do tej pory znikoma, lub co się dzieje częściej, pozostał całkowity brak odpowiedzialności. Grzegorz pracował właśnie w jednej z takich firm, której właściciel narobił sobie paru nieprzyjaciół na gruncie osobistym a tych paru nieprzyjaciół okazało się być dość mocno decyzyjnymi urzędnikami w organach kontrolnych. W skutek całej zorganizowanej akcji pracodawca Grzegorza stracił wszystko a ten został na przysłowiowym lodzie z ostatnią wypłatą i bez szans na wypłatę wypracowanych premii i nagród okresowych za realizację projektów, których realizacja została skutecznie powstrzymana przez paraliż firmy. Dochody się skończyła a potrzeby materialne rosły bo nowy członek rodziny w drodze. Wszyscy wiemy „ile kosztuje” małe dziecko i jak niektóre potrzeby są pilne. Grzegorz jako prawdziwy mężczyzna natychmiast rozpoczął poszukiwania nowej pracy i dostał ją ale z tym zastrzeżeniem, że mógł ją rozpocząć dopiero za 3 miesiące. Umowa podpisana ,wynagrodzenie ustalone na dość sensownym poziomie ale pieniądze były potrzebne natychmiast a nie za 3 miesiące. Rozwiązaniem mógł być tylko internetowy system do wyszukiwania kredytów
Obserwuj wątek
  • w0jt Re: Kredyt bez dochodów 01.07.14, 06:38
   Przypadek jak tysiące innych.
   A na co trzeba najbardziej zwrócić uwagę przy wyborze firmy pożyczkowej?
  • hub-lewandowski Re: Kredyt bez dochodów 21.07.14, 14:16
   Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem bedzie chwilówka BigCredit
   Dochód nie jest wymagany
   [img]https://th.interia.pl/11,oiobywatel,8da8489844868/4f7abd5e78f63_430.jpg+[/img]
   Wadą jest to, że nieoprocentowany okres to 7 dni
   Zaletą brak wymaganych zaświadczeń i PIT

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka