Dodaj do ulubionych

STO LAT LIMOO !!!

16.03.08, 10:21
W dniu urodzin Twoich Limoo
nie wiem których , ale co tam
życzę Ci uśmiechu tyle
co przynajmniej... hipopotam smile

Życzę Ci uniesień, wzruszeń
chwil zapomnień i wzdychania
tyle co nie zdoła unieść...
hipopotam – trochę banał smile

Gości, życzeń i prezentów
śpiewów hucznych do świtania
upojenia w płatkach róży
do południa nie wstawania smile

Przyszła do nas którejś nocy
przywitała tak nieśmiało
zaprosiłem na szampana
ten kieliszek... jakich mało smile

Dziś pijemy Twoje zdrowie
dziś śpiewamy Tobie STO LAT !!!
kwitnij nam i wciąż zachwycaj
bądź ozdobą tego forum.
Obserwuj wątek
    • dunka76 Re: STO LAT LIMOO !!! 16.03.08, 10:39
      Limoo pmiętałam i ja, ale szczerze powiem, że czekałam na coś
      powalającego od Rumcajsa. I nie zawiodłam się smile

      A ja Tobie w dniu urodzin życzę wszystkiego z umiarem, co kryje się
      za słowem szczęscie. Ten umiar jest po to, żebyś miała motywację na
      ciągłą redukcję tego niedosytu, co Ci zapewni wieczną radość oraz
      spełnienie, które pozwoli Ci kiedyś powiedzieć sobie samej, że
      niczego więcej nie pragnę. Mój trud się opłacił.
      Wszystkiego naj, naj, naj.....smile
      • limoo Dziękuję :))))) 16.03.08, 10:46
        Bardzo Wam dziękuję za pamięć i za niezwykłe życzenia, cudownie się
        je czyta smile)))
    • libra_123 Re: STO LAT LIMOO !!! 16.03.08, 10:58
      Mimo, że jestem nowa to też przyłączam się do życzeń.
      Wszystkiego co najpiękniejsze, spełnienia choć cząsteczki marzeń,
      uśmiechu, miłosci - bo to ona sprawia, że potrafimy przenosić góry,
      pzyjaciół - bo to oni pomagają nam latać gdy nasze skrzydła już
      opadną, ludzkiej życzliwości - bo to ona stanowi o naszym
      człowieczeństwie. Wszystkiego naj.... smile))

      [Nie umiem pisać wierszy ale kocham je czytać i zarażać nimi innych]

      "nie bój się chodzenia po morzu
      nieudanego życia
      wszystkiego najlepszego
      dokładnej sumy niedokładnych danych
      miłości nie dla ciebie
      czekania na nikogo

      przytul w ten czas nieludzki
      swe ucho do poduszki
      bo to co nas spotyka
      przychodzi spoza nas" - ks. Jan Twardowski

      • marekfk Re: STO LAT LIMOO !!! 16.03.08, 13:44
        pl.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0
        Nie mogłem się powstrzymać by tego "czegoś" -(patrz wyżej) nie wkleić .
        ... i teraz dopiero ze mnie wychodzi że łatwo prawić "mądrości" a jak...
        (chyba zacznę rymować ,bo coś mi się tam rodzi w głowie smile )
        smile
        Oby wszystkie przykrości,
        smutki , przeżyte złe chwile
        odeszły razem z nocą,
        odleciały jak nocne motyle ...

        Dzień nowy to Twoje nadzieje,
        radość w sercu
        i jego spełnienie....

        Wszystkiego Najlepszego Limmo

        Marek
        Ps No wierszyk ten ,może i arcydziełem nie jest - ale za to mój.
        Jakaś duma mnie rozpiera smile tylko nie burzcie mi tego uczucia smile
        • limoo Re: STO LAT LIMOO !!! 16.03.08, 18:24
          Jeszcze raz dziękuję za życzenia smile
          Marek - filmik unikatowy smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka