Dodaj do ulubionych

warszawskie tany tany

04.12.08, 11:28
na ostatnim spotkanku padł pomysł, żeby spotkać się i potańcować, a widzę, ze
temat parkietu jest żywy i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno płci
pięknej, jak i tej brzydszej ;-P
proponuje więc ustalić: co, gdzie, kiedy, jak, po co i dlaczego wink))
czy pasuje wam sobota 13.12.08 ok 19.00, w klubie balsam, o którym mówiła madzia?
kto jest chętny, proszę ręka do góry!!!
Obserwuj wątek
    • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 11:29
      Waham się smile)))))))))))))))))))))))
      • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 11:30
        panowie!!! który zachęci wahającą się niewiastę?
        wink))))
        • adik.01 zajrze 04.12.08, 11:32
          mam zjazd wtedy wiec przyjde was poznac ale tance odpadaja
          • hey_you Re: zajrze 08.12.08, 13:08
            Ja tez wreszcie z przyjemnoscia bede mial czas, bo checi ma od dawna was poznac.
      • hey_you Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 11:34
        aniab1311 napisała:

        > Waham się smile)))))))))))))))))))))))

        Nie, no teraz jak obiecalas te figury na parkiecie po paru piwkach to prosze sie juz nie wycofywacwink
    • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 11:55
      Może jednak inny lokal? smile Do Balsamu trochę ciężko dojechać i
      cholernie ciężko zaparkować wink)
      • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 12:04
        masz na myśli bolo albo lolo? wink
        jestem za wink))
        • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 12:05
          rumunska_ksiezniczka napisała:

          > masz na myśli bolo albo lolo? wink
          > jestem za wink))


          Lolo byłby fajny smile) Dawno tam nie byłam - ciekawe co planują na
          sobote smile)
          • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 12:10
            aniab1311 napisała:

            > rumunska_ksiezniczka napisała:
            >
            > > masz na myśli bolo albo lolo? wink
            > > jestem za wink))
            >
            >
            > Lolo byłby fajny smile) Dawno tam nie byłam - ciekawe co planują na
            > sobote smile)

            W sobotę 13.12 będzie rzeźbić coś co nazywa się "Akuratt" smile) Nie
            wiem co to? smile)
            • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 12:11
              chodzi o zespół akurat? uwielbiam!!!
              • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 12:15
                www.akuratt.com/1024x768/index.htm
                To ten? smile
                • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 13:25
                  to ja jednak nie ten zespól lubię ;-P
                  ale też może być wink))
            • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 12:11
              www.akuratt.com/1024x768/index.htm#
              wink)
    • ona33aa Re: warszawskie tany tany 04.12.08, 20:54
      to ja macham łapką wink
    • spajd Re: warszawskie tany tany 05.12.08, 10:27
      hmm ja jestem starym sztywniakiem ale być może popatrzę i popodziwiam ;P
      • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 05.12.08, 10:29
        Uprzedzam że mam powody dla których tańczyć nie będę więc jeśli
        chcecie zmienić lokal to nie ma sprawy, bo zdaje sie że ja sie na
        Lola uparłam wink
        • spajd Re: warszawskie tany tany 05.12.08, 10:53
          Nie jestem w stanie ocenić jaki lolek jest teraz. Byle by piwo się lało
          strumieniami. ;P A na koniec mnie wyniesiecie.
      • kasia721 Re: warszawskie tany tany 05.12.08, 11:00
        To ja chętnie smile
        • ewamag12 Re: warszawskie tany tany 05.12.08, 11:54
          no cóż w lolu nigdy nie byłam. ja tak na 50%
          • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:21
            czy do bola lub lola robi się rezerwację?
            wink))
            • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:34
              rumunska_ksiezniczka napisała:

              > czy do bola lub lola robi się rezerwację?
              > wink))


              Do Lola chyba trza - bo jak nie to nie będzie gdzie usiąść -
              zwłaszcza że nas jest parę osób smile
              • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:36
                oki, to się zrobi w okolicach środy.
            • spajd Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:36
              Hmm jeśli to ten Lolek o którym myślę to tak można zrobić rezerwację.
              www.lolekpub.pl/
              • spajd Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:39
                Występuje kapela "Back up". Niznaju.
                • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:41
                  spajd napisał:

                  > Występuje kapela "Back up". Niznaju.
                  • aniab1311 Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:41
                    spajd napisał:
                    >
                    > > Występuje kapela "Back up". Niznaju.
                    >
                    >
                    Oooo - a mieli grać "Akuratt" smile)
                    • spajd Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:44
                      Esz ani tej ani tamtej kapeli nie znam...
                      • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 12:51
                        spajd, ty lepiej zaproś jakichś znajomych facetów, bo coś mi się zdaje, że znów
                        będzie niedobór testosteronu ;-PPP
                        • spajd Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 15:40
                          To ja wam już nie wystarczę? Dlaczego mam się dzielić? ;P
                          • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 17:03
                            póki co jesteś rodzynkiem (bo jeden kolega wcześnie zmyka). żeby ci za dobrze
                            nie było ;-P
                            • spajd Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 17:23
                              Esz, koniec marzeń o "monopolu". ;P Człowiek buja w obłokach do momentu kontaktu
                              z twardą ziemią.
                              • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 08.12.08, 17:55
                                rozumiem, że masz na myśli sklep monopolowy i bolesny upadek w czasie upojenia
                                alkoholowego wink))
                                cóż, trzeba pić z głową ;-PPP
                                • spajd Re: warszawskie tany tany 09.12.08, 13:35
                                  Niestety ziemia twardą jest. ;P
    • aniab1311 Rezerwacja ;) 09.12.08, 12:42

      Proponuję się wpisać na listę żeby nasza kochana Księżniczka mogła
      poczynić rezerwację wink
      • aniab1311 aniab1311 09.12.08, 12:42
        wink
        • rumunska_ksiezniczka Re: aniab1311 09.12.08, 14:02
          popieram kochaną anięb wink))
          • spajd Re: aniab1311 09.12.08, 14:04
            a gdzie ta lista? ;P
            • aniab1311 Re: aniab1311 09.12.08, 14:10
              spajd napisał:

              > a gdzie ta lista? ;P


              A myslicie że czemu w temacie dałam aniab1311 - to miał być początek
              listy smile))))))
              • spajd Re: aniab1311 09.12.08, 14:43
                esz to wyszedłem na niekumatego ;P
                • hey_you Re: aniab1311 09.12.08, 16:39
                  na 51% jestem
                  • rumunska_ksiezniczka Re: aniab1311 09.12.08, 16:58
                    a czemu tylko 51%?
                    ;-(((
                    • hey_you Re: aniab1311 09.12.08, 17:12
                      Ksiezniczko, az 51, chyba, ze Adik przyjdzie z kasa na piwo dla mnie to wtedy na 100wink

                      A tak powaznie to z przyjemnoscia zobacze, kto sie kryje za tymi wszystkimi nickami i postaram sie byc.
                      • ewamag12 Re: aniab1311 10.12.08, 11:02
                        ja tak na 50%....zależy od tego ile będę miala pracy...
                        • aniab1311 Re: aniab1311 11.12.08, 08:04
                          ewamag12 napisała:

                          > ja tak na 50%....zależy od tego ile będę miala pracy...


                          E tam praca - spotkanie forumowe ważniejsze wink)
                      • adik.01 Re: aniab1311 10.12.08, 11:29
                        przyjde a wlasciwie przyjade konwojowany cobym tym razem bez
                        przeszkod dotarł.
                        Piwo no problem mowisz masz hey_yousmile
                        • adik.01 Re: aniab1311 10.12.08, 11:34
                          sam bede potrzebował piwa jako wspieracza od 8 rano do 18 mam
                          zajecia na uczelni prawie non stop wiec jakis power mi bedzie
                          potrzebny
                          • rumunska_ksiezniczka Re: aniab1311 10.12.08, 12:10
                            oj adik, jak cię tylko ujrzę na żywo, to dam ci takiego pałera, że ho ho ;-PPP
                            • hey_you Re: aniab1311 10.12.08, 12:21
                              rumunska_ksiezniczka napisała:

                              > oj adik, jak cię tylko ujrzę na żywo, to dam ci takiego pałera, że ho ho ;-PPP

                              super, to nie bede musial sie piwem rewanzowacwink
                            • adik.01 Re: aniab1311 10.12.08, 12:23
                              wez dużą palę ksiezniczko cobym mogl poczuc bo przez te zajęcia będę
                              znieczulony jezeli nie nieprzytomny nawet hehesmile
                              • rumunska_ksiezniczka Re: aniab1311 10.12.08, 12:27
                                a to pałera tylko pałą??
                                wink))
                                • adik.01 Re: aniab1311 10.12.08, 12:28
                                  rumunska_ksiezniczka napisała:

                                  > a to pałera tylko pałą??
                                  > wink))


                                  no moze byc koniecznasmilesmile
                                  • rumunska_ksiezniczka Re: aniab1311 10.12.08, 12:53
                                    ojejej, to co oni ci robią na tej uczelni, że aż pałą trzeba cię traktować?
                                    wink))
                                    • adik.01 Re: aniab1311 10.12.08, 12:56
                                      rumunska_ksiezniczka napisała:

                                      > ojejej, to co oni ci robią na tej uczelni, że aż pałą trzeba cię
                                      traktować?
                                      > wink))

                                      w ta sobote mam caly zestaw wykladow usypiaczy np filozofia,
                                      socjologia wiec moge potrzebowac wsparcia silowego ok 19 np jakiegos
                                      kopa bo panowie wykladowcy niestety niemilosiernie nudzasmile
                                      • rumunska_ksiezniczka Re: aniab1311 10.12.08, 13:06
                                        proponuję redbulika np. albo serie przysiadów przed i po wykładach. już my cię
                                        zresztą rozruszamy wink))
      • jonny24 Re: Rezerwacja ;) 10.12.08, 16:41
        Była lista Schindlera, fryzjera a teraz będzie Rumuńskiej Księżniczki smile
        • rumunska_ksiezniczka Re: Rezerwacja ;) 10.12.08, 22:10
          no właśnie wink))
          jutro robię rezerwejszyn i jak zwykle nie wiem na ile osób wink na 8 jak zwykle?
          czy na 10 (jeden pan i jedna pani mają być na 50% wink))
          • kasia721 Re: Rezerwacja ;) 10.12.08, 22:24
            Ja chce dotrzeć smile
          • ona33aa Re: Rezerwacja ;) 10.12.08, 23:10
            może lepiej na 10, przecież Spajd przyprowadza kolegów wink)
            • rumunska_ksiezniczka Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 08:13
              wink)))))
            • spajd Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 08:54
              że jak? Drogie panie muszę ja wam wystarczyć ;P
          • hey_you Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 09:31
            Zrob na 8, jak uda mi sie dotrzec i nie bedzie juz miejsc to moze ktoras z Pan sprawi mi przyjemnosc spedzajac ten wieczor na moich kolanachwink
            • rumunska_ksiezniczka Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 09:35
              hey you - ja tam nie mam zamiaru ustępować miejsca! co najwyżej możesz usiąść mi
              na kolanach ;-PPPP
              spajd - jak to ? nie masz kulegów?
              • hey_you Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 09:37
                Obawiam sie, ze w ta strone to moze nie zadzialacwink i nie mialem zamiaru pozbawiac ksiezniczki tronu...
                • rumunska_ksiezniczka Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 09:46
                  czyżbyś ważył 100 kilo? a może poddajesz w wątpliwość wytrzymałość moich ud?
                  nieładnie ;-PPP
                  • hey_you Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 10:07
                    nie mam problemow z nadwaga ale nie mam tez 160cm...
              • spajd Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 10:23
                chyba mam ;P Sprawdzę książkę adresową... No, zgadza się. Mam. ;P Może jakiś
                trójkącik, kwadracik czy ewentualnie pięciokąt? ;P
                A tak na marginesie faceci są zazwyczaj ciężsi od kobiet ;P
                • adik.01 Re: Rezerwacja ;) 11.12.08, 11:16
                  Ja mogę przyprowadzić swoich kolegów ze studiów tyle ze to rocznik
                  1989smile
                  • rumunska_ksiezniczka Rezerwacja poczyniona 11.12.08, 11:52
                    ogłaszam:
                    dzień: sobota 13.12.2008
                    godzina: 19.00.
                    miejsce: pub lolek - lolekpub.pl/
                    hasło: gazeta

                    zrobiłam na 10 osób, ale jak coś, to obiecuję wziąć na kolanka ;-PPP
                    • aniab1311 Re: Rezerwacja poczyniona 11.12.08, 12:44
                      Pewnie chętni się znajdą wink))
                    • spajd Re: Rezerwacja poczyniona 11.12.08, 17:03
                      > zrobiłam na 10 osób, ale jak coś, to obiecuję wziąć na kolanka ;-PPP

                      trzymam za słowo ;P
                    • katarzynanana Re: Rezerwacja poczyniona 11.12.08, 21:39
                      a można sie dopisać ?
                      big_grin
                      • rumunska_ksiezniczka Re: Rezerwacja poczyniona 12.12.08, 11:45
                        oczywiście wink)))
    • anya1311 już jutro..... :)))))) 12.12.08, 16:33
      .... się znów spotkamy i założę się że będzie jak zwykle ta sama
      silna grupa pod wezwaniem... smile))))))) i Adik smile))))
      Hey-you - mam nadzieję że sie zjawisz - ciekawam Ciebie jest smile))
      • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 16:48
        ja też jestem ciekawa, czy będzie ktoś nowy. jeśli nie, to nic nie szkodzi, bo
        stali bywalcy są przesympatyczni wink)) ale jeśli ktoś nowy zaszczyci nas swoja
        obecnością (tak adik, to do ciebie ;-P), to będę przeszczęśliwa.
        i tez się baaardzo ciesze na to spotkanie, bo muszę się odstresować!!!!
        • spajd Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 17:16
          a czymże ty się tak stresujesz? ;P
          • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 17:24
            życiem, spajd, życiem ;-((((
            • spajd Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 17:55
              życiem? Życie jest jakie jest. Mi ciągle powtarzają żebym był optymistą mimo że
              zawsze zakładam że coś nie wyjdzie. więc głowa do góry. Uśmiechnij się. Nie łam
              się. smile
              • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 18:42
                dzięki za pocieszenie, ale to się łatwo mówi.
                czasem przychodzi taki dzień, że chce się wyć bo masz świadomość tego, że jednak
                nic się nie zmieni i może być tylko gorzej. a wszystkie znaki na niebie i ziemi
                potwierdzają tylko bezsens i beznadziejność.
                • spajd Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:25
                  no to bądźże optymistką. Przeszkody się kiedyś muszą skończyć.
        • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:08
          Przybywam przybywamsmile
          Telefon podpiety juz pod ładowarę, wydruk mapy szczegolowej do owego lolka mam
          (to jakby moja konwoj przewodniczy nawalilsmile).
          Zastanawiam sie jeszcze czy sie ogolić czy nietongue_out
          • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:10
            1. a co to za konwój?
            2. a to ma być zarost a la oliwjer janiak ;-P czy wiking z czerwonym nosem wink))?
            • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:19
              rumunska_ksiezniczka napisała:

              > 1. a co to za konwój?
              > 2. a to ma być zarost a la oliwjer janiak ;-P czy wiking z czerwonym nosem wink)
              > )?

              12 komandosek z "GROM-u"smile

              raczej nie Janiak bardziej coś a'la Mojżeszsmile
              • kasia721 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:29
                już się nie mogę doczekać kiedy Was poznam smile)) potrzebuje tego spotkania jak ryba wody smile
                • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:34
                  kasia721 napisała:

                  > już się nie mogę doczekać kiedy Was poznam smile)) potrzebuje tego spotkania jak r
                  > yba wody smile

                  smilesmile No to rozkosznie rzucisz się w odmęty forumowego spotkania może jaki
                  wędkarz się utrafi co cie na haczyk złowismile
                  • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:37
                    adik.01 napisał:
                    > smilesmile No to rozkosznie rzucisz się w odmęty forumowego spotkania może jaki
                    > wędkarz się utrafi co cie na haczyk złowismile

                    mój drogi, na razie niewiast więcej niż tych nazywanych brzydkimi ;-P
                    będzie kulezanka miała duuużą konkurencję ;-PPP
                    • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:42
                      rumunska_ksiezniczka napisała:

                      > adik.01 napisał:
                      > > smilesmile No to rozkosznie rzucisz się w odmęty forumowego spotkania może jaki
                      > > wędkarz się utrafi co cie na haczyk złowismile
                      >
                      > mój drogi, na razie niewiast więcej niż tych nazywanych brzydkimi ;-P
                      > będzie kulezanka miała duuużą konkurencję ;-PPP
                      >
                      Ależ moja droga ja, spajd, i hey_you mamy pojemne kolana w razie nieobecności
                      hey_you damy sobie ze spajdem radęsmile
                      • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:48
                        no tak, ale to nadal za mało jak na tyle niewiast. może my nie chcemy sie
                        dzielić ;-P
                        • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:51
                          rumunska_ksiezniczka napisała:

                          > no tak, ale to nadal za mało jak na tyle niewiast. może my nie chcemy sie
                          > dzielić ;-P

                          Kryzys mamy -wiec musicie sie zadowolić naszą obecnością, tobie jako pierwszej
                          księzniczko pozwole pomiziać moją brodętongue_out
                          • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:54
                            feeeeeee, nie lubiem ;-PP
                            a długa ci ona? i jakiej maści?
                            • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 21:01
                              rumunska_ksiezniczka napisała:

                              > feeeeeee, nie lubiem ;-PP
                              > a długa ci ona? i jakiej maści?

                              No ba na upartego to moją czarną brodą można podłogę pozamiataćsmile
                              • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 21:15
                                o kurka wodna wink)))
                                to jakiś krasnolud chyba z ciebie, albo wiking, albo szatanista ;-PP
                                • adik.01 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 21:26
                                  rumunska_ksiezniczka napisała:

                                  > o kurka wodna wink)))
                                  > to jakiś krasnolud chyba z ciebie, albo wiking, albo szatanista ;-PP

                                  raczej shazzanista;P
                                  • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 21:31
                                    szok! a to czemu?
                          • kasia721 Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:55
                            Ustawiam się druga w kolejce smile
                • rumunska_ksiezniczka Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 20:35
                  ja też się cieszę wink)))
                  pozdrawiam
                  • marianinho Re: już jutro..... :)))))) 12.12.08, 21:46
                    ciekawe kiedy zmadrzeje i nie wydam pensji w 5 dni i bede mial kaske na takowe
                    wyjazdy indifferent
                    • hey_you Re: już jutro..... :)))))) 13.12.08, 05:23
                      marianinho napisał:

                      > ciekawe kiedy zmadrzeje i nie wydam pensji w 5 dni i bede mial kaske na takowe
                      > wyjazdy indifferent

                      Rada starszego kolegi: pracuje sie nie po to aby madrzec i nie wydawac ale po to aby nie byc w stanie wydac pensji w 5 dniwink
                  • t1000m juz dzis... 13.12.08, 09:42
                    Dowodco,
                    widze, ze brakuje wam rownowagi... smile jesli wpadne, to jak was znajde, L spory
                    jest...?
                    chyba ze kierowac sie na najglosniejszy stol...
                    • rumunska_ksiezniczka Re: juz dzis... 13.12.08, 11:49
                      t1000m napisał:

                      > Dowodco,
                      > widze, ze brakuje wam rownowagi... smile jesli wpadne, to jak was znajde, L spory
                      > jest...?
                      > chyba ze kierowac sie na najglosniejszy stol...

                      drogi chłopcze, nie wiem czy ten wołacz to do mnie, ale informuję:
                      włazisz do lola i szepczesz opasłej barmance za barem na ucho - hasło gazeta,
                      ona wtedy wiedzie cie do tego rozpustnego stolika, przy którym brak równowagi ;-P
      • hey_you Re: już jutro..... :)))))) 13.12.08, 05:09
        anya1311 napisała:
        > Hey-you - mam nadzieję że sie zjawisz - ciekawam Ciebie jest smile))

        wink I wzajemnie Aniuwink
    • spajd Re: warszawskie tany tany 13.12.08, 13:56
      możliwe, że się spóźnię
      • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 13.12.08, 13:58
        ha, możliwe, że ja też wink))
        • spajd Re: warszawskie tany tany 13.12.08, 14:28
          jak to zwykle kobiety ;P
          • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 13.12.08, 14:34
            albo przyjdę punktualnie, bo jak reszta się spóźni, to nam rezerwację jeszcze
            skasują ;-#
            tylko nie za bardzo wiem, gdzie ten lolo, bo tam nigdy nie byłam. tylko w bolku ;-##
            • spajd Re: warszawskie tany tany 13.12.08, 15:03
              ja chyba kojarzę miejsce
    • rumunska_ksiezniczka Re: warszawskie tany tany 14.12.08, 13:00
      heh, głowa troszkę boli ;-P ale ginesik był pyszniutki wink
      dzięki, że byliście wink))))
      • spajd Re: warszawskie tany tany 14.12.08, 21:42
        Również dziękuję. wink
        • kasia721 Re: warszawskie tany tany 14.12.08, 22:19
          Było, bardzo fajnie, Nagadałam się smile
          Dziękuję smile
          • adik.01 No i ja dziękuję:) 14.12.08, 23:03
            Za to że mogłem was wszystkich nareszcie po tylu trudach poznać.
            Księżniczce i spajdowi za piwne towarzyszenie i za to że nie zdzielili mnie po
            łbie za śpiewanie pół wieczoru piosenki zespołu Haratacze.
            Ani za to że miała anielską cierpliwość do siedzenia obok mnie w końcu gadałem,
            śpiewałem, głaskałem kota, wierciłem się itdsmile
            Koleżankom nieopodal za to że na moje słowa " a o czym panie rozmawiają"
            podrzucały mi relację lajf.
            Kotu za to że dawał się głaskać a na końcu i tak mnie ugryzł w rękę.
            Panu od sałatki i panom od meczy
            • rumunska_ksiezniczka Re: No i ja dziękuję:) 14.12.08, 23:08
              zapomniałeś o modelkach na wybiegu wink
              acha i gumy zostawiłeś ;-PPP
              • adik.01 Re: No i ja dziękuję:) 15.12.08, 10:07
                rumunska_ksiezniczka napisała:

                > zapomniałeś o modelkach na wybiegu wink
                > acha i gumy zostawiłeś ;-PPP

                nie tylko gumy zostały ale i pare innych drobiazgówtongue_out
                • rumunska_ksiezniczka Re: No i ja dziękuję:) 15.12.08, 12:21
                  hmmmm, co masz na myśli, bo już się boję ;-###
                  • adik.01 Re: No i ja dziękuję:) 15.12.08, 14:08
                    rumunska_ksiezniczka napisała:

                    > hmmmm, co masz na myśli, bo już się boję ;-###


                    smileP
            • anya1311 Re: No i ja dziękuję:) 15.12.08, 07:44
              Ja również wszystkim dziękuję i serdecznie pozdrawiam wink
              • ewamag12 Re: No i ja dziękuję:) 15.12.08, 13:50
                ja też wszystkich pozdrawiam i dziękuję za miły wieczórwink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka