Dodaj do ulubionych

budzet obywatelski

IP: *.cdma.centertel.pl 05.12.13, 22:06
co sadzicie o wynikach glosowania
Obserwuj wątek
    • satyrofotohistorys Re: budzet obywatelski 11.12.13, 15:32
      Po zapoznaniu się z doniesieniami prasowymi panny jednym głosem Internaucie odpowiadają
    • Gość: Driverr Re: budzet obywatelski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.13, 21:39
      Jak to co sądzimy - co większość wybrała to jest - tu nie ma co sądzić skoro tak społeczeństwo chciało to będzie chyba że się "ktoś" rozmyśli i trzeba będzie jednak na coś innego kasę przeznaczyć tak jak było z planami przedszkola a kasę przeznaczono na obwodnicę.....
    • Gość: ko(męt)ator Re: budzet obywatelski IP: *.toya.net.pl 12.12.13, 22:54
      Super. Pomysł z "parkiem rozrywki" i OGNISKIEM - GRILLEM na terenie byłego getta (już nazwa ulicy: Bohaterów Getta powinna budzić odpowiednie skojarzenia, a historię i mapkę getta z jego granicami można z łatwością znaleźć w necie) jest na prawdę "rozrywkowy". Innego określenia, ze złości na niebosiężną głupotę nie potrafię znaleźć. Proszę o wybaczenie. Panie Prezydencie, kto w e r y f i k o w a ł ten "pomysł"? Przez ten teren "przewinęło się" w tragicznych warunkach 22 000 osób, ponad 500 zastrzelono na miejscu. Reszty nie będę przytaczał.
      I...park ROZRYWKI??? Z GRILLEM?
      Ludomir Lewkowicz
      Uprzejmie proszę o odpowiedź oficjalną.
      Problem ten poruszyłem w dniu 12. grudnia 2013r. na spotkaniu Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych, której jestem członkiem prezydium.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka