Gość: J.Krzyzowski
IP: *.chello.pl
28.09.10, 05:34
Jednak jak sie mowi na miescie,to Krzyzowski nie startuje,jesli jednak wystartuje,to tylko dla partii,a to dyskryminuje go w oczach ludzi.Nie mozna startowac ,a potem rezygnowac,bo ludzie na to nie zasluguja. Panie Jurku wielu ludzi wie o tym,ze wyjezdza Pan gdzies w Polske,wiec prosze nie ukrywac tego faktu.Ja jako Pana wyborca wierze,ze zrobi Pan dobry krok i poinformuje ludzi.Zasluguje Pan na dobra opinie