ireneusz.lubienicki 26.05.12, 23:59 Wicestarosta wreszcie powiedział o co tak naprawdę chodzi z obroną Powiatu. O stołki, stołki i jeszcze więcej darmozjadów na stołkach. A puenta Szełemeja złośliwa, choć niebezpieczna dla budżetu. Wersja skrócona do niespełna 1,5 minuty: stolek.wmv Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nuyf Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.play-internet.pl 27.05.12, 00:10 Moze córy Romana studiujące na Oxswordzie zrezygnują z kieszonkowego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cholernik Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.12, 00:17 Ox sword? To jakiś rodzaj miecza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koroniewski Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.05.12, 22:50 Pamiętam jakiś wywiad w gazecie w którym Sktętkiewicz - wówczas starosta powiedział mniej więcej tak: "Wychodzę z moim psem na spacer. Pies sika pod jednym drzewem, A JA POD DRUGIM !!!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekonomista Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.12, 02:02 To nie tak. Można porównać miasto do firm. Dla małej firmy być spółką akcyjną to horror i fundowanie sobie niepotrzebnych kosztów. Prowadzi się wtedy jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną Ale przychodzi moment, że obroty rosną i zasadnym jest wtedy spółka z o.o.. Nie ma jeszcze tak wysokich kosztów własnych. Ale przy naprawdę dużej firmie nie ma wyjścia i musi powstać Spółka Akcyjna. bo innego rodzaju forma działalności organizacyjnie się nie sprawdza. Dlatego miasta powyżej 90 tyś mieszkańców muszą być powiatowe, bo zlecanie zadań własnych typu np. zadania geodezyjne instytucji obcej jest nieporozumieniem. Uzgodnienia ze Starostwem inwestycji na terenie miasta są przyczyną opóźnień w najprostszych pozwoleniach. Od 10 lat w Budżecie Miasta rezerwuje się pieniądze na kary związane z tymi opóźnieniami. Wałbrzych jest po prostu zbyt duży by sprawnie funkcjonować jako spółka z o.o. musi być spółką akcyjną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.12, 08:19 dobre:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxy Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.dialog.net.pl 27.05.12, 10:37 Koszt studiów w oxford naukazagranica.pl/Oxford/finanse.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielony_mietek Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 10:47 Romek nam się objawił jako mistrz ciętej riposty;) I bardzo dobrze! Kto inny miał by tyle determinacji jak ten chłop? Rób porządek Romek, jesteśmy z tobą;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolf Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.dip.t-dialin.net 27.05.12, 13:00 raczej Romku to oni są z tobą bo ty sie nadajesz ale bardziej na czarodzieja Ekologi i wal sie na RYJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irwin Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: 199.19.105.* 02.06.12, 11:54 Nam nadzieję, że jesteś bezpłodny i usuniesz swój łańcuch DNA z zasobów ludzkości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 13:04 Przecież to, że im chodzi tylko o stołki wiedziało nawet dziecko w przedszkolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rebel Yell Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 13:09 Wie to rowniez Szele. Przeciez dla tego nie zrezygnowal z etatu w szpitalu, zeby nie stracic papierow z mysla o przyszlosci. Skretkowicz to d..l, ale to juz bylo wiadomo po akcji w wodociagach i ciaganiu kolesi za soba. Tylko ze ten drugi, moze inteligentniejszy ale za to rownie dwulicowy i chyba bardziej swiadomy swoich manipulacji. Zal patrzec na obu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytajacy Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.12, 14:09 Oni nam mają oddać grodzkość i tyle, nas nikt nie pytał o zdanie tylko zabrali nam grodzkość, poza tym Ławski jest z SLD a to właśnie SLD zabrało nam grodzkość i zrobili z miasta wiochę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: , Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 14:28 Ono i zgrodzkością będzie wiochą. To mieszkańcy decydują o poziomie miasta z z tym jest bardzo różnie przynajmniej w wydaniu Wałbrzycha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Starostwa do inkubatora. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.12, 14:45 Jednemu i drugiemu należą się natychmiastowe kopy ze stanowisk. Jednemu za to, iż swoim oświadczeniem udowodnił, że nad interes zdychającego miasta stawia interes własny. Drugiemu za to, iż wykorzystując swoje stanowisko bezczelnie oświadcza , że wbrew interesowi społecznemu, jest gotów przeflancować tasiemca ze sflaczałych kiszek starostwa do zakamarków administracyjnej dupy wałbrzyskiego trupa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Flaszka Grodon Re: Starostwa do inkubatora. IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.06.12, 01:23 Tak samo jak dziennikarz NWW nie wyczułeś żarciku z nutą szyderstwa. A może nie chciałeś. W pierwszym przypadku jesteś tylko nie masz poczucia humoru, w drugim... jak to był wo CK dezerterzy? "Nie ma w języku ludzi kulturalnych słów wystarczająco... " znajdź sobie w necie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do ( , ) Ons Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.12, 14:50 Mieszkańcy też decydują o poziomie miasta , ale głownie to grodzkośc daje prestiż miastowi, podobnie jak wiele innych czynników, w mieście muszą być ośrodki kultury, kina, teatry, muzea, ratusz, sąd, jak wiadomo na wsiach nie ma ratusza, kin, teatrów czy muzeów, ani sądu, więc nie opowiadaj że tylko sami ludzie decydują o poziomie miasta. Cóż to by było za miasto bez ratusza, muzeum, kina i teatru oraz sądu ? czy to nie śmieszne że np. małe miasteczka mają Aqua Parki a miasto nie ma ? Miasto które ma swoje województwo czy powiat, no i grodzkośc to już jest jakiś prestiż. I na tym cała filozofia polega i Wałbrzych musi mieć grodzkość tak jak to mają wszystkie miasta byłe wojewódzkie. Odpowiedz Link Zgłoś
sol.77 Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa 27.05.12, 14:58 Gość portalu: do ( , ) Ons napisał(a): > nie śmieszne że np. małe miasteczka mają Aqua Parki a miasto nie ma ? Ale my mamy atrakcje jakimi żadne inne miasta w Polsce poszczycić się nie mogą: Składowisko odpadów niebezpiecznych oraz biedaszyby :) I czyja to zasługa? pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spec do sol.77 IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.12, 15:16 I po co siejesz zamęt jak nie wiesz > Ale my mamy atrakcje jakimi żadne inne miasta w Polsce poszczycić się nie mogą: > Składowisko odpadów niebezpiecznych oraz biedaszyby :) widziałaś Gdańsk ? to zobacz uwaga.tvn.pl/58413,news,,rakotworcze_hcb_nad_baltykiem,reportaz.html A z biedaszybami to już inny temat którego mi się nie chce poruszać, poza tym oni mają lepiej niż ci co pracują, a winnych miastach jest więcej kradzieży, bo tutaj zarobią na węglu a tam już nie, wiec muszą kraść żeby się utrzymać, takie są realia. Odpowiedz Link Zgłoś
sol.77 do spec 27.05.12, 15:34 tak? Uważasz,że Gdańsk ma to samo co my? Poczytaj w tym temacie,a najlepiej proponuję wycieczkę po Mobruku,a następnie wycieczkę w Gdańsku /gdzie te odpady są utylizowane,a u nas "przykrywane ziemią/ a odnośnie biedaszybów,to podtrzymuję - takiej atrakcji nie ma w żadnym innym mieście. I czyja to zasługa? pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spec Re: do spec IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.12, 16:27 Biedaszyby są zasługą Państwa . Po pierwsze jeżeli były by kary odpowiednie nie było by takiego czegoś. Jeżeli powstawało by więcej miejsc pracy, nie było by takiego czegoś. Kto pracuje na biedaszybach ? a no pracują osoby którym się nie chce iść do normalnej pracy. Tutaj idą kiedy chcą, napić się też mogą, robią jak chcą , Państwo jeszcze da socjal i to nie mały , więc takie osoby nie chcą się uczyć bo pier.. dolą ( sorry za słownictwo ) do roboty nie idą bo pier.. dolą , tu zarobią socjal dostaną. W konkubinacie pożyją na dzieci dodatek dostaną bo niby są bez ślubu i razem nie mieszkają , a tak naprawdę razem żyją, pod domami mają mercedesy , w chatach plazmy i różny sprzęt i 4 razy w tygodniu mają grilla, znam osoby które nigdy nie pracowały jedynie dorabiają na węglu i mają wszystko lepiej jak ci co zapier.. dalają dniami i nocami . Jest to wina państwa bo państwo ich nauczyło. Możesz mi nie wierzyć ale jak chcesz to cię wezmę i Ci pokażę na żywo jak jest naprawdę i to nie są dwie czy 5 rodzin. Ty tyrasz od rana do nocy i gow.. no masz a oni mają wszystko i z ciebie się śmieją takie są fakty. Oczywiście są rodziny które naprawdę mają biedę ale takich jest mało w Wałbrzychu Wiec w innych miastach jak by mieli takie możliwości też by korzystali i by wszystko pier.. dolili . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sol Re: do spec IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.12, 17:08 co nie zmienia faktu,że nasze miasto jako jedyne może sie poszczycić biedaszybami i składowiskiem odpadów niebezpiecznych w samym centrum /co jakiś czas fajerwerkami z tegoż to składowiska/ Nie wnikam dlaczego i po co tam ludzie pracują. Z pewnością ciężej kradną pracując jak Ci na górze w (nie) rządzie. pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurdelebele Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.05.12, 22:37 > Ale my mamy atrakcje jakimi żadne inne miasta w Polsce poszczycić się nie mogą: > Składowisko odpadów niebezpiecznych oraz biedaszyby :) Bo jak KAŻDE miasto powyżej 100 tys. mieszkańców PRAWA GRODZKIE POSIADA !!! To też oznacza większe prawa dotyczące decyzji środowiskowych. A jak jest wiochą to w szeregu spraw jest ubezwłasnowolnione. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irwin Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.12, 23:31 Są miasta z prawami grodzkimi mniejsze i jakoś nie chcą się tego balastu pozbywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teres. Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.05.12, 09:52 To prezydentowi dobrze wyszło:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Stanowisko błazna proponuję... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.12, 10:28 Facet pokazał, że ma nie po kolei we łbie przebierając się za macho, Nerona... W blazeńskiej czapce byłoby jemu do twarzy.... do ry..., mor... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZOK! Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.12, 07:49 Trochę prawdy o Wałbrzychu. Szokującej prawdy… youtu.be/tcK0OMV_Fn0 youtu.be/d_yhIauYrdM youtu.be/YXFvXilJpCw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: 78.9.164.* 23.06.12, 13:22 I szukamy nowej pracy dla Gucia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: Wicestarosta się wygadał a Szełemej spuentowa IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.06.12, 15:20 Mi też w to ciężko uwierzyć Panie Prezydencie, mi też... Odpowiedz Link Zgłoś