parr.y 28.01.14, 19:50 www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,22459 a ja myślałem, że nasz ziomal jurand, będzie startował w eurowyborach, a tu mamy kolesia z wawki z numerem 1 ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj