roobert.st 20.08.04, 21:11 W Wałbrzychu powstaje nowy market. Obok Auchan budują Castoramę. Co o tym myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: iraz Re: Castorama IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.08.04, 21:23 może wkońcu będą rozsądne ceny!a OBI szlag trafi!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
roobert.st Re: Castorama 20.08.04, 22:23 Eeeee, chyba nie aż tak. We Wrocławiu każdy ma swoje ceny i ani myśli cokolwiek popuścić a odległość jest znacznie mniejsza. Co nam tu jeszcze zbudują? Może wiecie? Odpowiedz Link Zgłoś