20.08.04, 21:11
W Wałbrzychu powstaje nowy market.
Obok Auchan budują Castoramę.
Co o tym myślicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: iraz Re: Castorama IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.08.04, 21:23
      może wkońcu będą rozsądne ceny!a OBI szlag trafi!!!!!!!!
      • roobert.st Re: Castorama 20.08.04, 22:23
        Eeeee, chyba nie aż tak.
        We Wrocławiu każdy ma swoje ceny i ani myśli cokolwiek popuścić a odległość
        jest znacznie mniejsza.
        Co nam tu jeszcze zbudują?
        Może wiecie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka