Dodaj do ulubionych

ZUSozadyma

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.07.02, 13:18
Wałbrzyszanie ze Społecznego Towarzystwa Osób Poszkodowanych STOP
zapowiedzieli kolejne spotkanie, w najbliższy poniedziałek w siedzibie
Wspólnoty Samorządowej na Piaskowej Górze. Tym razem chcą zaprosić
wałbrzyskich parlamentarzystów. Członkowie STOP-u to osoby pokrzywdzone przez
Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Chcą doprowadzić do zmiany ustaw o
emeryturach i rentach z 1996 i 1998 roku. Uważają, że to dzięki przepisom
zawartym w tych ustawach urzędnicy z ZUS- u mogli odebrać im świadczenia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka