Dodaj do ulubionych

Kobitki łączmy się!!!!!

IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 15:43
A może by tak stworzyc jeleniogórska listę facetów, którzy zaszli wam za
skore i nie życzycie nikomu, nawet najgorszemu wrogowi takiego padalca???
Obserwuj wątek
    • apokryf80 W celu matrymonialnym poznam ... 03.02.07, 15:55
      W celu matrymonialnym poznam ...

.. Pania 25-30 lat,niemusi byc Zoska Lorén
      lecz powinna byc pracowita , czysta i wierna
      niepozwole by pracowala poza domem
      info na moje priva

J.W.
      Berlin

• Gość: Tamara Re: W celu matrymonialnym poznam ... IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 16:24
        Pewnie jestes nielepszy, żona sprzata, gotuje, bawi dzieci a Ty stukasz na
        kompie i marzysz, że znajdziesz idiotke z Polski co poleci na Twoje euro i
        puste obietnice.
        Nr 1 na mojej liscie to tacy jak TY!!!!!
        • apokryf80 Re: W celu matrymonialnym poznam ... 04.02.07, 08:31
          Gość portalu: Tamara napisał(a):

> Pewnie jestes nielepszy, żona sprzata, gotuje, bawi dzieci a Ty stukasz na
          > kompie i marzysz, że znajdziesz idiotke z Polski co poleci na Twoje euro i
          > puste obietnice.
          > Nr 1 na mojej liscie to tacy jak TY!!!!!

Mazczyzni ktorych znasz to ~1% wszystkich mazczyzn
          poniewaz ich uczynki sa bardziej widoczne niz
          normalna uczciwosc pozostalych 99% psuja nam opinie

przy polskich drogach widzialem wiele panienek(?)
          ubranych w ogrzewacze nerek zamiast spudniczek
          chyba jakies volontariuszki ???
          czy nalezy wszystkie Panie podciagac pod wymiar
          spudniczek w/wm volontariuszek ?

pracuje od 09:00 do 20-21 wieczorem,czasami jakies spotkanie
          wiec jeszcze dluzej,czy sadzisz ze mam czas na prowadzenie domu ,zakupy etc.?

sprawilas mi przykrosc
          Pzdr.
    • kobieta2 Podoba mi sie ten Wątek:))) 03.02.07, 16:47
      Takich padalców to jest mnostwo co własnie za to Euro mysla że swiat zwojuja i
      kupia sobie miłosc,wiernosc i jeszcze super modelke znajda:((((załosne ale
      prawdziwe..pozdr
      P.S.a tak w ogole to jest w JG organizacja feministyczna ?chetnie wstapie w
      szeregi feministek...
      • Gość: Hallo Szukam was IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 18:10
        Mam auto volkswagen polo z nowiutkimi spojlerami, tapicerka w sztuczne tygrysy,
        mieszkanie w dobrej dzielnicy Mexico Wien, szukam polskiej kobiety lubiącej
        luksus i wygodę na dobre i na złe, moja Frau nie musi pracować-pomogę uzyskać
        zasiłek z urzędu i będziemy żyli jak k.u.k. para; może być feministka, byle nie
        bisex, lubię polską kuchnię i kocham was polskie dziewczyny, piszcie na majla
        ze zdjęciem i ile macie w biuście! Brzydule nie piszcie.
        • Gość: niunia Re: Szukam was IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:29
          luksus z VW polo,raczysz żartować synku!!!
      • Gość: leo Re: Podoba mi sie ten Wątek:))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 17:16
        Tak tak na zimę dla żony trampki, a na lato dziecko-pewność że nigdzie nie pójdzie
      • Gość: zenon5 Re: Podoba mi sie ten Wątek:))) IP: 91.168.3.* 09.02.07, 18:07
        Mam inna prozycje,wstap do Legii Cudzoziemkiej.Tam sie naprawde
        sprawdzisz.Dzungla,bandyta, i Ty jako kobieta,ale kobieta szatan,bez
        skrupulow,zawsze do przodu.Gnoi gnoisz,bez zadnych szans,jestes wyszkolona.Nie
        szukaj feministek,szukaj swoich piec minut w zyciu.bedziesz gwiazda zycia.A o co
        w koncu chodzi??Poprostu zeby wyprostowac charakter,nie byc dziwka,i nie byc tez
        wiesniaczka.Ech!duzo by o tym mowic,ale dziewczyny, dla Was to nie koniec
        sprawdzianow.bylebyscie trzymaly fason,co u facetow trudno niezmiernie,szkoda
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:38
      Zastanawiam sie tylko dlaczego mądre kobiety zajmują sie padalcami???? Pani
      jest kolejną która chce udowonić iż świat się dzieli na kobiety i głupawych
      samców? Jeśli o mnie chodzi nie mam zamiaru łączyć sie z innymi facetami w celu
      deprecjacji kobiet. Przystaje po prostu z tymi które mi odpowiadaja a z innymi
      nie i nie sile się na komentaże o tych które mi nieodpowiadaja.
      • Gość: zenon5 Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 03.02.07, 18:41
        Rozmawiają dwie góralki:
        - wiesz Maryś bzyknełam sie z inteligentem.....
        - no i co???
        - i on miał penisa....
        - a co to takiego??????
        - taki ch.j ino giętki.....
      • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:42
        Poza tym widac że to prowokacja. Bo nagle się tak ni z tąd ni owąd pojawiło
        tylu facetów pseudo sponsorów:)
        • Gość: feministka Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 18:56
          To miał byc watek dla kobiet, nic tu po Was faceci, nikt Was tutaj nie
          zapraszał. Sami się wprosiliscie i jak zwykle jakies głupawe propozycje
          snujecie. Jeszcze śmie tu wyjeżdżać z prowokacją.
          Ps. facecie pewnie sie boja i dlatego próbuja zmienić temat, hi, hi
          • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:06
            To jest forum publiczne. Chcesz mieć kółko wzajemnej adoracji załóż wątek na
            prywatnej części gazeta.pl. Tam będziesz mogła decydować kto pisze i co pisze.
            Tu nie. Tu jeśli coś napiszesz to może być to komentowane. Mniemam że nabierasz
            już przekonania że ja kolejny padalec:)
          • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:09
            Poza tym ja reprezentuje siebie. A nie jakiś tam facetów którzy się tam czegoś
            boją. Ty pewnie reprezentujesz kobiety. Wszystkie. I masz misje je do kupy
            zebrać:)
            • Gość: Feministka Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 19:23
              Prawdziwy padalec to taki osobnik, który najpierw uchodzi za poządnego,ale po
              głebszym poznaniu wychodzi szydło z worka. Niestety samce tez ewoluja w swojej
              przebiegłosci...
              Ps. znałam kiedyś jednego Macka, nawet fajny był,uprzejmy, szarmandzki,
              przystojny, nawet wiersze pisał ale jak się okazalo, że zostwaił dla mnie
              dziewczyne z dzieckiem dałam mu niezłego kopa.....
              • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:35
                Mmmm. To już rozumiem Pani rozgoryczenie i powody takich poglądów... Znam
                facetów samotnie wychowujących dzieci. Mamusie gdzieś nawiały. Znam wiele
                innych przypadków i złych kobiet i złych facetów. Znam też dobre kobiety i
                dobrych facetów. To jest życie po prostu a nie walka dwóch ras. Tej dobrej i
                tej złej. Żal mi facetów babrających się w historyjkach jakie to kobiety złe i
                to samo tyczy się analogicznych kobiet. Czasami dostawałem od kobiet kopa.
                Czasem z mojej winy czasem z ich win. Czasem ja dawałem kopa bo spaprałem albo
                ona spaprała. To życie. Śmieszne jest popadanie w jakieś takie generalizowanie.
                Po co? Po to by się dowartościować??
                • Gość: feministka Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 19:47
                  A może po to by ustrzec się przed kolejnym błędem??? Raz na wozie, a raz pod,
                  ale przecież kto pyta ten nie błądzi. Ja pytam ale jak na razie temat szłedł na
                  inny watek, wiec dziewczyny ODEZWIJCIE sie! No, chyba, że w Jelonce mieszkają
                  sami dżentelmeni, poza kilkoma wyjatkami, które dały juz o sobie znac na tym
                  forum.
                  • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:49
                    Sugeruje Pani brak kultury i ogłady u mnie??
                  • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:54
                    co proponujesz, z nazwiska???
                    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:59
                      Z nazwiska. Chmmm. To by było chamstwo. Nie sądzicie? Takie już trącające
                      rynsztokową kłutnią...
                      • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:06
                        a co nabroiłeś i trzęsiesz dupą????
                        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:08
                          A nie kochana. Ale też nie mam zamiaru zacząć się babrac. Jak chcesz to chyc.
                          Wal nazwiska. Ale się zbłaźnisz wtedy:)
                          • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:14
                            Kochanie, to był żart!
                            • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:16
                              Ale ja też żartowałem. Niu niu niu:):):):)
                        • Gość: feministka Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 20:09
                          Dobre!!!! ale się uśmiałam. A tak na poważnie to bez nazwisk się obejdzie, smród
                          ma to do siebie, że długo się ciągnie i wszyscy go czują.
                        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:10
                          Podawaj przy tym adresy. Będzie wiadomo komu okna wybijać:) Radio Maryja ma
                          podobna taktykę:)
                          • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:16
                            to może znaki szczególne???
                            • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:20
                              Tak. Proponuje zacząc od pempusiów:)
                              • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:24
                                może lepiej te widoczne?
                                • Gość: wacuś Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:50
                                  np. włosy na plecach?
          • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:15
            I póki co żadnych głupawych propozycji nie złożyłem. A tamte wcześniejsze
            posty? Jakoś to dziwnie wygląda. Forum kobietek feministek i zaraz takie posty
            potwierdzające głupotę facetów. Jeśli nawet nie wszystkich to co
            poniektórych...
            • Gość: zenon5 Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 03.02.07, 19:21
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=212
    • Gość: kozioł Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.233.udn.pl 03.02.07, 19:45
      jakoś mało tych feministek buhahaha
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 19:46
      Proszę przeczytać uważnie i wpisać się w któryś z opisanych tam ruchów. Wtedy
      podyskutujemy. Musi Pani skanalizować trochę swoje poglądy. Przesłanki już
      znamy. Teraz czas na uściślenie poglądów. Ułatwi to Pani pozbycie się pewnych
      wewnętrznych sprzeczności co wzmocni siłę Pani argumentów:)
      pl.wikipedia.org/wiki/Feminizm
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:24
      ww ///
      ( -> <- )
      (/ /) (/ /)
      -oo----oo-
      • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:25
        Zmarszczki pod oczami:)
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:28
      |^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
      | ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\__,_
      | ______________ ||__..|I__|__I___ |)
      |(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)

to jest samochód z zimną wódką, zadbaj o to by dojechał dziś do
      każdego!]:):):):)
      • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:35
        no proszę, artysta.
        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:37
          Fajne??? Ale to nie ja wyklikałem:) Koleżanka:)
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:35
      No gadać!!!! Nie spać!!!!:):):)
      • Gość: niunia Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:37
        widać feministki odpuściły...
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:54
      Kiedy facet traci 99% swojej inteligencji?
      - Gdy zostaje wdowcem.

• Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:56
      Dlaczego mezczyzni tak lubia kawaly o blondynkach?
      - Bo moga je zrozumiec.
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:57
      Dlaczego mezczyzni wola blondynki?
      - Poniewaz lubia towarzystwo kobiet na swoim poziomie intelektualnym.
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:58
      Dlaczego mezczyzni sa jak miejsca parkingowe?
      - Dobre sa juz zajete, wolne zas sa wyjatkowo male lub dla inwalidow.:):):)
    • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:59
      No i cisza!!!:(
      • Gość: feministka Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 21:16
        Bardzo śmieszne te Twoje dowcipy, aż smiech na sali, szkoda tylko, że pustej.
        Czytaj jak na wstępie a potem się wypowiadaj, no chyba, że chcesz nas ostrzec
        przed soba samym ;-)(0)=
        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:25
          O udało się:) Niezły padalec ze mnie? Co?:)
        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:27
          Jak to fajnie ja rozmowa schodzi na taki poziom: Bardzo śmieszne te Twoje
          dowcipy, aż smiech na sali, szkoda tylko, że pustej.
          Czytaj jak na wstępie a potem się wypowiadaj, no chyba, że chcesz nas ostrzec
          przed soba samym ;-)(0)=. Takie to dorosłe, rozsądne i dojrzałe:) Pełne
          mądrości i przepojone prawdami życiowymi:)
        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:33
          Rany tylko niech Pani nie mysli że ja sie zacietrzewaim w jakiejś dyskusji.
          Ciagle uśmiecham się do siebie:):):)
          • Gość: Pani Macieju .... IP: *.jgora.dialog.net.pl 03.02.07, 22:02
            ... płacą Ci za częstotliwość? .... :-) ale pisz dalej ... przynajmniej piszesz
            po polsku i czasem ciekawie ;-)
            • Gość: maciek Re: Macieju .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 22:06
              Staram się:)Dla feministek:)
              • Gość: Taurus Re: Macieju .... IP: *.telia.com 04.02.07, 07:59
                Ojciec pyta się córki:
                - Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża?
                - Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator.
                Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z
                oburzeniem pyta się ojca:
                - Tato co Ty u licha robisz?
                - Piję z zięciem

===========================================================================

Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie.
                Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się
                dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny:
                - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła lodzika...
                - Tutaj? Jesteś nienormalny?
                - Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie...
                - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie
                rozpozna...
                - Ale to tylko "lodzik", nic więcej... kobieto...
                - Nie, a jak ktoś będzie wychodził...
                - No dawaj nie bądź taka...
                - Powiedziałam ci, że nie i koniec!
                - No weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia...
                - Nie!
                W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny, w koszuli nocnej, rozczochrana i
                mówi:
                - Tata mówi, że juz wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tego lodzika do
                cholery, a jak nie to ja mu zrobię, a jak nie, to tata mówi ze zejdzie i mu
                zrobi, tylko niech zdejmie rekę z tego ku..kiego domofonu bo jest 3 w nocy do
                cholery!
                • Gość: zenon5 Re: Macieju .... IP: *.ppp.tiscali.fr 04.02.07, 11:01
                  ten kawal z wibratorem,to jeden z najbardziej trafnych i fajnych.
    • apokryf80 Re: Kobitki łączmy się!!!!! 04.02.07, 13:18
      Feministka 03.02.07, 15:43

a niebylo by przyjemniej zlaczyc sie z mezczyzna ???
      • Gość: femiwomen Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.02.07, 13:25
        A skąd wiesz, że nie próbowałam lub, że nie jestem w stałym związku?. To nie
        miał byc wątek o fenimiźmie, ale faceci zaczeli snuc tu ambitne wywody i kobitki
        nabrały wody w usta.
        • Gość: maciek Re: Kobitki łączmy się!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 17:00
          A wiesz? To jeszcze nie były ambitnr wywody tylko żarty:)
          • apokryf80 Re: Kobitki łączmy się!!!!! 04.02.07, 21:26
            Gość: maciek 04.02.07, 17:00 + odpowiedz

A wiesz? To jeszcze nie były ambitnr wywody tylko żarty:)

W moim przypadku jaj najbardziej powanie,bez zartow
            czy zadna z Pan niewierzy w milosc od pierwszego obejzenia ?
    • apokryf80 Szukalem i Znalazlem !!! 09.02.07, 12:47
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11899&w=55204784&a=57028812
      • Gość: feministka Re: Szukalem i Znalazlem !!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.02.07, 16:32
        I co dziwisz się, że chcemy się solidaryzować? 7 lat w zwiazku i co jej
        pozostało - puste wspomnienia i na pewno lęk przed nowym nieudanym związkiem.
        Wiesz zdradze Ci swój sekret - ja najbardiej boje sie tego, że już nigdy nikogo
        nie pokocham. To jest silniejsze ode mnie. Kiedyś myślałam, że jestem
        najszczesliwszą osobą na świecie, bo spotkalam swoja drugą połówke, poświeciłam
        jej kilka lat swojego życia a na koniec nawet nie było mi dane pożegnac się i
        usłyszec dlaczego taki tego wszystkiego był final. Nie, nie nawidze facetów,
        tylko uwazam, ze jakaś kobieca solidarnośc nas obowiązuje i dlatego jesli bede
        mogla kogoś ostrzec to OSTRZEGĘ przed DRANIEM, bo wierz mi takich jest wielu......
        • Gość: zenon5 Re: Szukalem i Znalazlem !!! IP: 91.168.3.* 09.02.07, 17:50
          Zabraklo Ci poprostu decyzji,to jest zawsze najtrudniejsze.W ogromie
          problemow,tak jak bys sie zgubila.Pozytywnym motywem jest to ze zdecydowalas sie
          mowic.I nigdy nie rob inaczej,zawsze rozmawiaj z LUDZMI;to pomaga,bardzo
          pomaga.Nie wstydz sie zaczepic ludzi obojetnych pozornie,oni Ci pomoga
          napewno.Czlowiek jest dla czlowieka,zasadnicze przeslanie,pomysl,i nie rob
          glupot.czlowiek to brzmi dumnie,jak kolwiek jest to haslo komunistyczne i nie
          modne.ale nie moge ci polecic kogos,kto jest urzednikiem,on na to nie znajdzie
          czasu a ni paragrafu.Zycie to naprawde trudna sprawa,ale w wielu indywidualnych
          przypadkach zdarzaja sie cuda.badzcie dobrej mysli i powodzenia
        • Gość: Taurus Re: Szukalem i Znalazlem !!! IP: *.telia.com 11.02.07, 11:02
          Autor: Gość: feministka IP: *.jgora.dialog.net.pl
          Data: 09.02.07, 16:32
          I co dziwisz się, że chcemy się solidaryzować? 7 lat w zwiazku i co jej
          pozostało - puste wspomnienia [ ... ].

A pomyslalas co jemu pozostalo ? ,ew.alimenty i niesmak siedmioletni ?

"feministka" to ty jestes virtualna
          a tak naprawde to potrzebujesz chlopa
          ktory conajmniej dwa razy dziennie
          ci przerznie !,wtedy bedziesz szczesliwa. Pzdr.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka