Gość: miś
IP: *.jgora.dialog.net.pl
17.11.06, 10:31
właśnie widziałem samochód z czerwonym napisem obrębalski na szybie
brawo MIŁOSZ, stare zgredy uczą się od najlepszych!
ot cała prawda o MO, sam nie wymyśli chętnie zerżnie...
A TEN KOLOR TO ALUZJA TO CZERWONEJ KLIKI?