Dodaj do ulubionych

linia nr 8

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.08, 08:48
czy ktoś wie, dlaczego dziś "8" jechała do Złotnik? Nie będzie już jeździć do
Szczawna i na Biały Kamień z Piaskowej??? :(((
Obserwuj wątek
    • Gość: zdziwiony Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 12:42
      Jakich Złotnik? Lubańskich? :)
      • Gość: wilk Re: linia nr 8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.08, 13:45
        właśnie nie wiem :D było napisane: Złotniki :P miała trasę:
        Żeromskiego-Mickiewicza-Rynek-Kilińskiego...wczoraj normalnie jeszcze jechała na
        Biały i do Szczawna, na stronie ZDIK-u nie ma żadnej info...
        • Gość: a.b.c. Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 13:50
          Niuniki.
          Nie pajacować. :)

          Zapewne zwykły kiks systemu (komputera) informacji pasażerskiej.
          No panic! ;)
    • Gość: tony soprano Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 13:18
      Gdzie jachała???
    • Gość: tony soprano Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 13:18
      Gdzie jechała???
      • embriao Re: linia nr 8 16.10.08, 14:10
        Mielecka 8mka zawitała do Wałbrzycha ;)

        8 Złotniki to w Mielcu ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka