Gość: wilk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.08, 08:48 czy ktoś wie, dlaczego dziś "8" jechała do Złotnik? Nie będzie już jeździć do Szczawna i na Biały Kamień z Piaskowej??? :((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdziwiony Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 12:42 Jakich Złotnik? Lubańskich? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilk Re: linia nr 8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.08, 13:45 właśnie nie wiem :D było napisane: Złotniki :P miała trasę: Żeromskiego-Mickiewicza-Rynek-Kilińskiego...wczoraj normalnie jeszcze jechała na Biały i do Szczawna, na stronie ZDIK-u nie ma żadnej info... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a.b.c. Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 13:50 Niuniki. Nie pajacować. :) Zapewne zwykły kiks systemu (komputera) informacji pasażerskiej. No panic! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tony soprano Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 13:18 Gdzie jachała??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tony soprano Re: linia nr 8 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.08, 13:18 Gdzie jechała??? Odpowiedz Link Zgłoś
embriao Re: linia nr 8 16.10.08, 14:10 Mielecka 8mka zawitała do Wałbrzycha ;) 8 Złotniki to w Mielcu ;) Odpowiedz Link Zgłoś