atagas 29.01.04, 07:57 I bardzo dobrze. Film jest naprawdę udany, no i może temu i owemu da do myślenia. Może poruszy hipokrytyczne "sumienia" przeciwników eutanazji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Andrzej Re: Faworyt Arcand IP: *.swipnet.se 29.01.04, 22:30 "Hipokrytyczne sumienia przeciwnikow eutanazji"? Ciekawe stwierdzenie! Co masz na mysli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dark Re: Faworyt Arcand IP: 24.80.65.* 30.01.04, 01:47 Co za stwierdzenie od razu wiac, ze intelektualsta(tka). I za eutanazja, i za aborcja. Precz z ciemnogrodem i obroncami zycia Odpowiedz Link Zgłoś