Dodaj do ulubionych

Faworyt Arcand

29.01.04, 07:57
I bardzo dobrze. Film jest naprawdę udany, no i może temu i owemu da do
myślenia. Może poruszy hipokrytyczne "sumienia" przeciwników eutanazji?
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej Re: Faworyt Arcand IP: *.swipnet.se 29.01.04, 22:30
      "Hipokrytyczne sumienia przeciwnikow eutanazji"? Ciekawe stwierdzenie! Co masz
      na mysli?
      • Gość: dark Re: Faworyt Arcand IP: 24.80.65.* 30.01.04, 01:47
        Co za stwierdzenie od razu wiac, ze intelektualsta(tka). I za eutanazja, i za
        aborcja. Precz z ciemnogrodem i obroncami zycia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka