Gość: azzkickr
IP: *.static.zebra.lt
12.03.10, 11:47
Bardzo przepraszam, ale chodzi o mezczyzne czy kobiete?
W calym artykule nie podano imienia tego/tej Staniszkis/a.
Nazwisko Staniszkis, jak rozumiem, pochodzi z Litwy a jako takie oznacza
mezczyzne. Staniškiute czy jakos tak oznacza panne a Staniškiene pania. W tym
kontekscie pisanie o Staniszkisie jak to odslania sie jako kobieta jest dosc
mylace. Bardzo prosze o jakies sprostowanie czy uscislenie, czy podanie chocby
imienia (Chodzi moze o pania Jadwige
pl.wikipedia.org/wiki/Jadwiga_Staniszkis ? - tylko zgaduje.)