Dodaj do ulubionych

Marek Kondrat w TOK FM.

IP: *.aster.pl 17.11.04, 17:05
Bardzo mi przykro, ale przy całej mojej sympatii dla pana Marka muszę
powiedzieć że dziś przynudza okrutnie. Może się rozkręci. Może porozmawia o
czymś ciekawszym, ale na razie cieniutko.
Obserwuj wątek
    • Gość: basia Re: Marek Kondrat w TOK FM. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 17:42
      To pierwszy raz w takiej roli. Temat bardzo ciekawy, ale niestety dla bardzo -
      jeszcze wąskiej grupy osób, do których i ja - na szczęście - sie zaliczam. 4
      litry wina na 1 mieszkańca Polski, ale w ciągu miesiąca?, kwartału czy roku?
      Uprzejmie informuję, że moja rodzina i najbliżsi znajomi "wyrabiają" ponad
      normę te wskażniki. Mam to ogromne szczęście, że funkcjonują w kręgu winnym czy
      winiarskim, nie wiem jak to właściwie określić. Znawcami jesteśmy jeszcze
      żadnymi, ale już wyrabiają nam sie gusty i smaki, Zaczynaliśmy od francuskich,
      oczywiście nie od tych z wysokich pólek, bo dochody nie te, ale nie od
      najgorszych. Ostatnio ja preferuję włoskie, a mąż zdecydowanie hiszpńskie.
      Oczywiście czerwone, wytrawne. Na przyjęcia gdzie króluja alkohole o wysokim
      stężeniu przynosimy wino ze sobą.
    • Gość: listopad Re: Marek Kondrat w TOK FM. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 01:52
      Było wreszcie tak jak powinno być o tej porze w gadanym radiu... Spokojnie, na
      luzie, bez pośpiechu. Jeszcze nikomu z dotychczasowej 6-stki oklokowiczów nie
      udało się osiągnąć czegoś takiego jak Panu Markowi. Może to dlatego, że jako
      jedyny nie ma wiele wspólnego z dziennikarstwem i ma do tego dystans.
      Jeśli ktoś nazywa ten program niemrawym, to niech go tak nazywa co tydzień. Dla
      mnie najlepszy program w TOKu jaki można zrobić o tej porze. Przynajmniej nie
      mówią o gwałtach, gejach, morderstwach, psychologach czy wróżkach jak choćby u
      Pani Wellman. Nawet Rybińskiemu i Maternie nie udało się tyle luzu w ten
      program włożyć.
      Mam nadzieję, że za tycdzień będzie podobnie.
    • kolaborante Re: Marek Kondrat w TOK FM. 19.11.04, 00:08
      Słyszałem tylko częśc audycji, ale wydaje mi sie obiecujaca.
      Kluczem do ewentualnego sukcesu bedzie przede wszystkim dobór atrakcyjnych
      tematów, gdyz co do swobody prowadzenia, dykcji, humoru i mikrofonowego obycia
      Pana Marka nie mozna miec oczywiscie żadnych zastrzeżeń.

Licze zatem,że "inwencje tworczą " Pan Kondrat wykaże równiez wiecej niz
      przeciętna.

KB
      • Gość: Preslaw Re: Marek Kondrat w TOK FM. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 09:50
        O tak, to wielka szkoda, panią Wellman należałoby jak najszybciej poprosić o
        zaprzestanie prowadzenia audycji, a Marek Kondrat w piątki byłby znakomity. W
        środy też mnie cieszy, to klasa sama dla siebie, i ten jego kapitalny głos,
        choć temat o winach mnie znudził, bo trochę za długo o tych winach było. Ale
        jak ktoś kocha wina i ma autorską audycję... wolno mu.
        • Gość: MONA Re: Marek Kondrat w TOK FM. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 15:33
          Powiedzmy to sobie szczerze,pan Marek powinien prowadzić odtąd wszystkie
          oclocki na zmianę z panem M.Rybińskim.Bardzo czekałam na ten debiut i przerósł
          on moje oczekiwania,osoby , ktora przez wiele lat sama prowadziła takie audycje
          w radiu publicznym, zanim stało się ono kalką stacji komercyjnych. Też
          dwugodzinne programy w których gościłam w identyczny sposób wszelkiej maści
          celebrityies,także tych artystów ,których zaprosił pan Marek,także jego
          samego,choć wyjątkowo zarejestrowanego na taśmie.Kiedy po raz pierwszy odezwał
          się w swoim programie tak ciepło, tak magicznie, tak intymnie miałam wrażenie ,
          że wehikuł czasu przenosi mnie do mojego wieczornego studia sprzed kilku lat.Bo
          Marek Kodrat jest czarodziejem, ma unikalny dar otwierania takich przestrzeni ,
          które są balsamem dla skołatanej po całym dniu duszy,po zejściu z tego ringu na
          którym przebywamy od rana.Cudownie słucha się tego w domu,magicznie brzmi to w
          samochodzie.Wielka to poza tym lekcja klasy, smaku,
          elegancji,wrażliwości.Zwłaszcza rozmowa z Kazimierzem Kucem była takim wzorcem
          dialogu o sprawach najważniejszych bez nachalnej dydaktyki bez jednej fałszywej
          nuty.Była jak wirtuozerski koncert na dwa najwyzszej klasy instrumenty.Boję się
          tylko ,że coś się wydarzy, że przyjdzie jakiś wiatr, który to zdmuchnie,A może
          nie?
    • Gość: verona Re: Marek Kondrat w TOK FM. IP: *.acn.waw.pl 02.12.04, 10:27
      Wczorajszy program Marka Kondrata, którego gościem była Grażyna Szapolowska to
      szczyt radiwego nudziarstwa!
      doskonały przykład powiedzenia 'przerost formy nad treścią'. Prowadzący z
      gościem upajali się swoimi głosami i gdyby usunać wszystkie ochy i achy,
      wetchnienia, zawieszanie głosu, to treści zostałoby tyle, co kot napłakał.
      • Gość: Mona Re: Marek Kondrat w TOK FM. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 11:12
        Zgadzam się,bo co to za pomysł zapraszać do programu kogoś tak beznadziejnie
        powierzchownego i pustego jak G. Szapołowska.W radiu ,inaczej niż w telewizji
        liczy się treść.Nie wystarczy nasładzanie głosem bo wtedy zaczyna to dryfować
        w stronę karykatury i kabaeretu. Tak jak w tym przypadku.Gość jest podstawą w
        radiowym czarowaniu i musi to być ktoś prawdziwy i bogaty
        wewnętrznie,inteligentny.A pani Szapołowska to od lat przykład zwycięstwa
        autoreklamy nad wzrokiem,słuchem i umysłem o talencie już nie wspominając.No i
        mamy skutki.Ale wierzę w pana Marka.Radio to trudna sztuka ,wymaga
        doświadczenia a to zdobywa się z czasem i ćwiczy na własnych błędach.
    • Gość: tom Jestem rozczarowany IP: *.sggw.waw.pl 13.12.04, 11:11
      Rozumiem że Kondrat jest aktorem i musi grać nawet przed mikrofonem radiowym,
      ale ten pretensjonalny, pełen sztucznej egzaltacji i patosu styl jest dla mnie
      wręcz nie do zniesienia. Nawet o rzeczach banalnych nasz bohater mówi w stylu
      charakterystycznym dla Gustawa Holoubka, tyle że tamten jak mówił, to mówił o
      rzeczach ważnych... A tu... Szkoda.
    • Gość: Mar Kondrat, wino, Rywin, pranie brudnej kasy... IP: *.skorosze.2a.pl 14.12.04, 03:11
      1. M. Kondrat występował publicznie popierając Kwaśniewskiego i SLD przed
      wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi
      2. M. Kondrat wykazuje zupełnie nieproletariackie przyzwyczajenia i upodobania
      (wina). Jak to się ma do sympatii z Kwaśniewskim i Millerem, ktorych trudno
      podejrzewać, że z domu rodzionnego wynieśli upodobanie do szampana, kawioru i
      ostryg...
      3. M. Kondrat jest włascicielem winiarni i hotelu bodajże w Sopocie. Zwłąszcza
      ten drugi przybytek idealnie nadaje się do prania brudnej forsy.
      4. Producentem serialu "Ekstradycja" był Lew Rywin. W czasie przesłuchań przed
      komisją śledczą ten serial szedł na wszystkich możliwych kanałach w TVP
      (tantiemy dla Rywina i Kondrata).

No i teraz dodajcie sobuie to wszystko i wyciągnijcie wnioski... aha: TOK FM
      należy do spółki AGORA S.A.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka