Gość: Jerzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 08:45 Z pewnoscią nie można, ale lepiej żeby JJ zaistniał niż miałby być martwy. Może przyszły rok coś poprawi w sytuacji JJ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ewlo Re: Atrapa Jazz Jambore IP: 62.148.93.* 15.12.05, 14:17 To przykeljmy na Mazowszance napis Coca-Cola i udawajmy, że nic sie nie zmieniło. Boję się, że Sadowski rozwali legendę do końca, ot w myśl zasady po nas choćby zgliszcza. Ewlo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miles Davis Re: Atrapa Jazz Jambore IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:52 Pecuninia non olet! Pozdrowienia dla Sadowskiego z listy Wildesteina. Miles Odpowiedz Link Zgłoś