Dodaj do ulubionych

Atrapa Jazz Jambore

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 08:45
Z pewnoscią nie można, ale lepiej żeby JJ zaistniał niż miałby być martwy.
Może przyszły rok coś poprawi w sytuacji JJ.
Obserwuj wątek
    • Gość: ewlo Re: Atrapa Jazz Jambore IP: 62.148.93.* 15.12.05, 14:17
      To przykeljmy na Mazowszance napis Coca-Cola i udawajmy, że nic sie nie
      zmieniło. Boję się, że Sadowski rozwali legendę do końca, ot w myśl zasady po
      nas choćby zgliszcza.
      Ewlo
      • Gość: Miles Davis Re: Atrapa Jazz Jambore IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 21:52
        Pecuninia non olet! Pozdrowienia dla Sadowskiego z listy Wildesteina.
        Miles

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka