Dodaj do ulubionych

Nowy poseł Godson Chikama Onyekwere

22.01.11, 04:03
Godson Chikama Onyekwere został nowym posłem do Sejmu RP zajmując fotel Hanny Zdanowskiej, która została prezydentem Łodzi.

Przyjechał do Polski w 1993 z Nigerii. Z wykształcenia inż. rolnik, był pastorem zielonoświątkowców, aktorem, uczył angielskiego, pracował w Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo-Technologicznym, jako główny specjalista ds. obsługi inwestorów, w 2004 wstąpił do PO. Przed wyborami samorządowymi w 2006 r. wcześniejsze imiona: Godson Chikama zamienił na John Abraham. Nazwisko Onyekwere na Godson. Gdy w 2008 r., w czasie trwania kadencji, wszedł do rady miejskiej, zawiesił działalność duszpasterską.

Zgodnie z zasadą, którą wyłożył na stronie internetowej ChAP – że ten, kto się nie uczy, nie może być przywódcą – stale się kształci. Zanim ktokolwiek zdążył się zorientować, że studia rolnicze ukończone przez niego w Nigerii nie mogą być nostryfikowane w Polsce, ukończył podyplomowo dwa kierunki. Magisterskie stosunki międzynarodowe w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi zrobił w dwa lata. Dziś robi równolegle dwa doktoraty.

To bardzo ciekawa postać w naszym życiu politycznym!

Obserwuj wątek
  • jeruzalem51 Re: Nowy poseł Godson Chikama Onyekwere 06.02.11, 18:13
   On raczej udaje,ze sie ksztalci,czy ktos przepytal go z jego 'WIEDZY", bo jak na razie to tylko slowa i slowa i chec 'zarzadzania zasobami ludzkimi"
   • scand Re: Nowy poseł Godson Chikama Onyekwere 11.02.11, 14:44
    Mam podobne wrażenie - za wiele frazesów i myślenia typu "wishfulll thinking" .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka