13.08.07, 08:23
pieknie nam tu endengo wyjasnil sprawe spadku sluchalnosci Trojki,
kontekst spoleczny, kulturoway a nawet historyczny. Sprawa jest duzo
prostsza, Trojka to po prostu nudne, zle zrobione radio dla nikogo.
Taka jest prawda!!!
Obserwuj wątek
    • un1 Re: prawda... 13.08.07, 09:00
      ptasiorek333 napisała:
      > Taka jest prawda!!!

      Twoja.
      • g8g5 Prosta radia dla ptasiorka 13.08.07, 09:16
        Jeśli dla ciebie nudne jest radio grające coś więcej niż
        najpopularniejsze hity wszech czasów i mówiące do słuchacza per
        pan/pani/panstwo, to w czym problem? Przełącz sobie na jakiś tam
        RMF, Zet, Eskę, Vox czy co tam jeszcze jest... Tam nie będzie nudno.
        Masz chyba wybór?
    • new_machine Re: prawda... 13.08.07, 11:40
      No to jestem nudnym nikim :), albo to taka mala prowokacja tak? :)
    • homo.sluchaczus Re: prawda... 13.08.07, 20:44
      myślę, że Trójka by zyskała, gdyby przestała grać knoty w stylu Steczkowskiej,
      Varius Manx, De Mono itd. to odstrasza wielu słuchaczy (w tym mnie). tam jest po
      prostu zbyt duży misz-masz muzyczny.
      • new_machine Re: prawda... 13.08.07, 21:14
        Oj chyba Cie dosc dawno odstraszyla, de mono na 100% od 5 lat nie slyszalam... A
        varius Manx to chyba juz nie istnieje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka