06.07.22, 07:51
Dość.

PiS uchwalił ustawę zmniejszającą odległość wiatraków od domów.

www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-inwestycjach-w-zakresie-elektrowni-wiatrowych-oraz-niektorych-innych-ustaw3

Przed 2015 r. Radjo Maryja transmitowało rozmowy z ludźmi, którzy mieszkali obok wiatraków. Skarżyli się na bóle głowy, bezsenność, zły nastrój.
Wtedy PiS broniła biednych, również przed U. E. Broniła kopalnie. Blokowała migrację muzułmanów i Murzynów. Broniła rolników.
Jej posłowie uchwalili ustawę chroniącą sąsiadów przed wiatrakami.

Potem zamknęła kopalnie, spróbowała zamknąć część rolnictwa hodującą zwierzęta, wpuszcza Azjatów dość masowo.
Teraz odpuściła wiatraki.

Przestaję mieć ochotę popierać PiS.
Nie jestem w stanie wytrzymać pokory, którą ten rząd prezentuje wobec wielkich.
Słuchałem pana Milera z rządu, który zachwalał ustawę o wiatrakach. Mówił tak, że rzecznik PO mógłby go zacytować dosłownie jako własną wypowiedź.
Nie mam złudzeń. Der Oppositionsführer tworzy "brauen bataillonen". Mafja swoją drogą. Będzie źle. Trudno.
Niech się pisowcy zastanowią i zmienią. Co się przyda za następne 21 lat, gdy wygrają następne wybory. Za jedno pokolenie.

A jeżeli wygrają teraz, w 2023? To tylko dobrze. Ale mnie tam nie będzie.

*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Re: wystarczy 06.07.22, 12:22
      pepe49 napisał:

> Dość.
      >
      > PiS uchwalił ustawę zmniejszającą odległość wiatraków od domów.
      >
      > www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-inwestycjach-w-zakresie-elektrowni-wiatrowych-oraz-niektorych-innych-ustaw3
      >
      >
      > Przed 2015 r. Radjo Maryja transmitowało rozmowy z ludźmi, którzy mieszkali obo
      > k wiatraków. Skarżyli się na bóle głowy, bezsenność, zły nastrój.

Poczytaj sobie o utylizacji skrzydel wiatracznych. Za glowe sie zlapiesz dopiero.

> Wtedy PiS broniła biednych, również przed U. E. Broniła kopalnie. Blokowała mig
      > rację muzułmanów i Murzynów. Broniła rolników.
      > Jej posłowie uchwalili ustawę chroniącą sąsiadów przed wiatrakami.
      >
      > Potem zamknęła kopalnie, spróbowała zamknąć część rolnictwa hodującą zwierzęta,
      > wpuszcza Azjatów dość masowo.
      > Teraz odpuściła wiatraki.
      >
      > Przestaję mieć ochotę popierać PiS.

Uwazaj...ja partyjny jestem smile

> Nie jestem w stanie wytrzymać pokory, którą ten rząd prezentuje wobec wielkich.
      > Słuchałem pana Milera z rządu, który zachwalał ustawę o wiatrakach. Mówił tak,
      > że rzecznik PO mógłby go zacytować dosłownie jako własną wypowiedź.
      • pepe49 Re: wystarczy 07.07.22, 14:12
        pigeon_shit_dust napisał:

> pepe49 napisał:
        >
        > > Dość.
        > >
        > > PiS uchwalił ustawę zmniejszającą odległość wiatraków od domów.
        > >
        > > www.gov.pl/web/premier/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-inwestycjach-w-zakresie-elektrowni-wiatrowych-oraz-niektorych-innych-ustaw3
        > >
        > >
        > > Przed 2015 r. Radjo Maryja transmitowało rozmowy z ludźmi, którzy mieszka
        > li obo
        > > k wiatraków. Skarżyli się na bóle głowy, bezsenność, zły nastrój.
        >
        >
        > Poczytaj sobie o utylizacji skrzydel wiatracznych. Za glowe sie zlapiesz dopier
        > o.

Wiem. Naczytałem się. Tyle tego jest, że sam nie wiem jak rozmawiać z człowiekiem zauroczonym "zieloną energją". Od czego zacząć?
        Przed 2015 firmy dawały rolnikom umowy, w których zrzucały odpowiedzialność za utylizację na właściciela terenu. Władze gminne dawały się łatwo kupić. To wróci.

Łeb Cię boli, chamie? Aspiryny nie masz w aptece, we wsi? Kup se butelkę, 500 sztuk.

Ja rozumiem, że to wprowadzi rząd PO. Ale rząd PiS? Jak trzeba kochać U. E.
        To samo było przy sieci 5 G. Przy "szczepieniu" dzieci preparatem genetycznym.
        Co za pomysł eksperymentować na swoich?
        W Szwajcarji 5 G nie chcieli. Wsioki, spoza U. E.

> > Wtedy PiS broniła biednych, również przed U. E. Broniła kopalnie. Blokowa
        > ła mig
        > > rację muzułmanów i Murzynów. Broniła rolników.
        > > Jej posłowie uchwalili ustawę chroniącą sąsiadów przed wiatrakami.
        > >
        > > Potem zamknęła kopalnie, spróbowała zamknąć część rolnictwa hodującą zwie
        > rzęta,
        > > wpuszcza Azjatów dość masowo.
        > > Teraz odpuściła wiatraki.
        > >
        > > Przestaję mieć ochotę popierać PiS.
        >
        > Uwazaj...ja partyjny jestem smile

A, to przepraszam. Długopis wyłącznie, nigdy wieczne pióro!

> > Nie jestem w stanie wytrzymać pokory, którą ten rząd prezentuje wobec wie
        > lkich.
        > > Słuchałem pana Milera z rządu, który zachwalał ustawę o wiatrakach. Mówił
        > tak,
        > > że rzecznik PO mógłby go zacytować dosłownie jako własną wypowiedź.
        >
        >
    • dorota_333 Re: wystarczy 06.07.22, 15:02
      > Der Oppositionsführer tworzy "brauen bataillonen".

Tymczasem:
      oko.press/narodowcy-od-bakiewicza-z-3-milionami-dotacji-od-rzadowego-funduszu/
      Pepe, w skali łajdactwa od 1 do 10 Ty dostajesz 11 i oklaski na stojąco.
      • pepe49 Re: wystarczy 06.07.22, 22:39
        dorota_333 napisała:

> > Der Oppositionsführer tworzy "brauen bataillonen".
        >
        > Tymczasem:
        > oko.press/narodowcy-od-bakiewicza-z-3-milionami-dotacji-od-rzadowego-funduszu/
        > Pepe, w skali łajdactwa od 1 do 10 Ty dostajesz 11 i oklaski na stojąco.

Pan Wałęsa o pisowcach wylatujących przez okna, pan Tusk kilkakrotnie o wyrzucaniu sędziów siłą, peowski zabójca pisowskiego działacza z Łodzi, tłumy podjudzonych na ulicach, ataki na kościoły, policję, mafijny sąd uniewinniający niemieckiego hitlerowca, bojówki obecnie.
        Szkolenie bojówek do walk ulicznych z policją za pieniądze stołecznego samorządu.
        Pan Adamowicz zdradził PO. Zakładał własny związek samorządowców wielkich miast. Zabierał mafji prawdziwe pieniądze. Dostął nożem od człowieka oglądającego TVN i Polsat.

To co się działo przed 2015, akcja Widelec, wchodzenie policji do mieszkania blogera za post przeciwko motocyklowym wilkom p. Putina, masowe bicie ludzi na manifestacjach, wyrzucanie nieposłusznych dziennikarzy prasowych. To było maleńkie piwo. Idzie browar.

Pan Robert Bąkiewicz, stowarzyszenie Marsz Niepodległości i obrona kościołów przed atakiem zrewoltowanych fanatyków ma być przykładem czegoś złego? Nie jest.
        Pp. Lenin i Hitler sadzali takich do obozu.
        Nie widzicie "brauen bataillonen" gdy się tworzą?
        No to poczekajcie.

*
        .
        • zimna-wodka Re: wystarczy 07.07.22, 13:06
          pepe49 napisał:
          ....................................

Wzruszyłem się i przestraszyłem.

Szczególnie wzruszył mnie los policjantów. Za peło kazali im lać młodych "bezszyjowców" uzbrojonych w gadżety typu bejsbol czy maczeta. Dzisiaj leją baby uzbrojone w torebki. Kiedyś musieli strzelać i do nich strzelano. A dzisiaj albo eskortują babcię Kasię w drodze do sklepu albo inwalidę na wózku w drodze do kibla (nawiasem mówiąc ten inwalida im uciekł).
          Jakby nie patrzeć dzisiejsza służba w policji to miodzio w porównaniu.

Mundurowi murem za PIS!

To o wzruszeniu. Strach wywołują manifestacje ludzi z tęczowymi flagami. To tak poważne zjawisko, że faktycznie władza musi dofinansować glany chłopców od Bąkiewicza.

Glany też murem za PIS!!!

Właaadza wyrywała laptopy (laptop) dziennikarzom (dziennikarzowi) bo mieli materiały nieprzyjemne dla władzy.
          Dzisiaj waaadza olewa indywidualnych dziennikarzy - zagładza, przejmuje, zamyka niewygodne redakcje. Nie zawsze się udaje. Ale TVN uniknął zagłady tylko dlatego, że jest amerykański. Chwilowo waadza jest za krótka na Amerykę.

Niezależni od waadzy dziennikarze, których właaadza hojnie wynagradza też murem za PIS!

I sędziowie. Szczególnie ci których waaadza awansowała z najniższych szczebli od razu na najwyższe. "Bez żadnego trybu". Sędziowie TK, których waadza wprowadziła łapkami Du*y na miejsce prawidłowo wybranych. P. mgr JP, wywalana za głupotę i lenistwo z sąd rejonowego a awansowana na szefa TK (przedtem p.o. szefa TK - też bez żadnego trybu). Też murem za PIS.

Zarządy, rady nadzorcze eksperci i konsultanci w spółkach skarbu państwa - takoż. Wujek Du*y, który współrządzi PKP dlatego, że kiedyś przejechał się pociągiem. Ojciecdoktordyrektor (325 mln) i jego koledzy po fachu (nie wiadomo ile). Spółki krewnych i znajomych. Pan od respiratorów i pan, który zawarł z nim umowę. Pan od maseczek i pan od kompasów. Komisja smoleńska, która ustaliła to co p. Antoni ustalił już w dniu katastrofy.
          Samorządy szczodrze obdarowywane za to, że popierają PIS (w przeciwieństwie do samorządów, które nie popierają). Funkcjonariusze TVP. I wszystkie inne tłuste koty.

I jeszcze pepe.

• pepe49 Re: wystarczy 07.07.22, 15:45
            zimna-wodka napisał:

> pepe49 napisał:
            > ....................................
            >
            > Wzruszyłem się i przestraszyłem.
            >
            > Szczególnie wzruszył mnie los policjantów. Za peło kazali im lać młodych "bezsz
            > yjowców" uzbrojonych w gadżety typu bejsbol czy maczeta.

Ja widziałem na jutubie filmiki z biciem zupełnie wiotkich. Gromadka tajnych policjantów kopów nie żałuje.

Dzisiaj leją baby uzbr
            > ojone w torebki. Kiedyś musieli strzelać i do nich strzelano. A dzisiaj albo es
            > kortują babcię Kasię w drodze do sklepu albo inwalidę na wózku w drodze do kibl
            > a (nawiasem mówiąc ten inwalida im uciekł).

Nic się Pan nie bój. Tamta pani dostała chyba 20 tysia za cierpienia. A co się musiała nawyzywać policjantów, napluć, naszarpać.
            Od czegoś sądy mają być.

> Jakby nie patrzeć dzisiejsza służba w policji to miodzio w porównaniu.
            >
            > Mundurowi murem za PIS!

A, to ostatnie prawda!

>
            > To o wzruszeniu. Strach wywołują manifestacje ludzi z tęczowymi flagami. To tak
            > poważne zjawisko, że faktycznie władza musi dofinansować glany chłopców od Bąk
            > iewicza.
            >

Marsz Niepodległości. Glany. Na tak. Powtarzam, za dużo TVN, GW i Soku z buraków.
            Ja tam byłem z synem bez glanów, kilka razy, jakby co. Nie ta bajka.

> Glany też murem za PIS!!!
            >
            > Właaadza wyrywała laptopy (laptop) dziennikarzom (dziennikarzowi) bo mieli mate
            > riały nieprzyjemne dla władzy.

Tak.

> Dzisiaj waaadza olewa indywidualnych dziennikarzy - zagładza, przejmuje, zamyka
            > niewygodne redakcje.

Zagładza. Jak oni to robi, zagładzają? Kradną kanapki z torebek?
            Noż wiem, nie dają reklam państwowych.
            Tak?

Nie zawsze się udaje. Ale TVN uniknął zagłady tylko dlate
            > go, że jest amerykański. Chwilowo waadza jest za krótka na Amerykę.

Na Tok Fm też. Krótka strasznie.
            TAK!

>
            > Niezależni od waadzy dziennikarze, których właaadza hojnie wynagradza też murem
            > za PIS!

W państwówkach tak. Szef Gazety Polskiej w swoim czasie (przed 2015) zastawił swój dom, żeby mieć kasę na bieżące numery.
            Dziennikarze wyrzuceni z Rzeczpospolitej założyli Wsieci i Dorzeczy. Utrzymali się z zerową liczbą reklam. Bo, Koteczku, jest różnica między zagładzaną GW bez kasy państwowej a GP, w której każda firma, która się ogłosiła, miała dokładne kontrole skarbowe.
            Więc się żadna nie ogłaszała. Dopiero od jesieni 2015.

Wszystkie inne antypeowskie również.

Ciekawostka dla Koteczka.
            Pan Kurski Lepszy (w odróżnieniu od p. Kurskiego Gorszego - wiem, że lubisz gdy rozróżniam) złościł się, że państwowa tv nie dostaje reklam, bo agencja licznikowa Nielsen sprawozdawała, że nikt tego nie ogląda. Sprawdzili sami, bo to firma-góra i ich stać i przyłapali kłamczuszka.

Ulubiona telewizyjka pepego, Republika, nie dostawała reklam bo nie. A teraz, patrz, nie da się tego oglądać tyle ogłoszeń.
            Pepe pamięta producenta psiego żarcia, który się jako pierwsza firma w Rep. i w Trwam ogłosił. Ale jaja, ale jaja miał ten człowiek!

>
            > I sędziowie. Szczególnie ci których waaadza awansowała z najniższych szczebli o
            > d razu na najwyższe. "Bez żadnego trybu".

Ciii! Zdradzę Koteczkowi Strasznie Wielką Tajemnicę.
            Pan prezydent państwa ma tzw. prerogatywę. Nie wiem dokładnie jak to wygląda, z drewna czy z pluszu ale może mianować na sędziego kto mu się spodoba. Bez żadnej rekomendacji czy rekuperacji. To tajemnica! Nie mów nikomu!

Sędziowie TK, których waadza wprowadz
            > iła łapkami Du*y na miejsce prawidłowo wybranych. P. mgr JP, wywalana za głupot
            > ę i lenistwo z sąd rejonowego a awansowana na szefa TK (przedtem p.o. szefa TK
            > - też bez żadnego trybu). Też murem za PIS.
            >

Patrz Kochaniutki, jak to się wcześniej obrażali za mówienie na temat magistra Stępnia. Tyż komendant tego tam, tylko kiedyś. Wrażliwi ludzie, czasem.

> Zarządy, rady nadzorcze eksperci i konsultanci w spółkach skarbu państwa - tako
            > ż.

Niedobrze, Koteczku, niedobrze. Napisz szybciutko swoje potępionka, jakie pisałeś na ten temat przed 2015. Żeby nie było, że popierasz, ten tego, łupy partyjne tylko dla swoich.
            Pomysły jak im to zabrać na stałe też napisz koniecznie. Wszystkim, wiesz.

Wujek Du*y, który współrządzi PKP dlatego, że kiedyś przejechał się pociągie
            > m. Ojciecdoktordyrektor (325 mln) i jego koledzy po fachu (nie wiadomo ile). Sp
            > ółki krewnych i znajomych. Pan od respiratorów i pan, który zawarł z nim umowę.
            > Pan od maseczek i pan od kompasów.

Co do Radja Maryja, to pewnie dostało co należy. Na ten temat twoi ulubieńcy zawsze oszukują. Zły krk. A Ty pobaw się w złego wujka. Posprawdzaj. Sam!

Komisja smoleńska, która ustaliła to co p.
            > Antoni ustalił już w dniu katastrofy.

Kotuś, weź się nie kompromituj. O panu Szuladzińskim, który żyje z ustalania przyczyn wypadków lotniczych napisałem tu co potrzeba.

> Samorządy szczodrze obdarowywane za to, że popierają PIS (w przeciwieństwie do
            > samorządów, które nie popierają).

Ja jestem za. Tak powinno być. Zemsta! (nie, nie jestem panią sędziną z Justitji).
            Tylko, że ja wiem jak safanduły z PiS działają. Niedobry kłamczuszek zw, niedobry! Przepisuje z giewu.

Polska jak Szwajcarja?

Tylko Funkcjonariusze TVP. I wszystkie inne tłuste
            > koty.

Tyż nie lubię tłustych kotów.

gadowskiwitold.pl

Wejdź tam sobie czasem, posłuchaj. Coś się pozłościsz, coś się pozadziwiasz. Na zdrowie.

>
            >
            > I jeszcze pepe.
            >

Przepraszam Kochaniutki, przepraszam.

*

• zimna-wodka Re: wystarczy 07.07.22, 21:11
              To po kiego chuja, kochaniutki koteczku, piszesz, że nie zagłosujesz na PIS?

PS. Argument, że Rydzyk dostał 325 mln zł bo mu się należy jest powalający.
              • pepe49 Re: wystarczy 08.07.22, 22:57
                zimna-wodka napisał:

> To po kiego chuja, kochaniutki koteczku, piszesz, że nie zagłosujesz na PIS?
                >

Bo PiS miał bronić słabych przed silnymi. Wiatraki to jest ostatnia sprawa.

> PS. Argument, że Rydzyk dostał 325 mln zł bo mu się należy jest powalający.
                >

Bo spełnił wymogi.

*

• zimna-wodka Re: wystarczy 09.07.22, 00:09
                  pepe49 napisał:

> zimna-wodka napisał:
                  >
                  > > To po kiego chuja, kochaniutki koteczku, piszesz, że nie zagłosujesz na P
                  > IS?
                  > >
                  >
                  > Bo PiS miał bronić słabych przed silnymi. Wiatraki to jest ostatnia sprawa.

Oj bronił, bronił..... Głównie krewnych i znajomych królika. Takich niedowartościowanych co wykonywali podłą
                  i niskopłatną robotę a zasługiwali na milionowe pensje w wiadomych spółkach.

> > PS. Argument, że Rydzyk dostał 325 mln zł bo mu się należy jest powalając
                  > y.
                  > >
                  >
                  > Bo spełnił wymogi.

Taaaaa.... Był taki temat dość szeroko komentowany. Ojciecdoktordyrektor złożył wniosek o dofinansowanie (raczej sfinansowanie) jakiegoś projektu. Szczegółów nie pamiętam. Komisja konkursowa oceniła ten projekt jako zupełnie bezwartościowy merytorycznie. Ale kasa poszła....
                  A jak tam z geotermią? Miała ruszyć na początku 2020 roku. I co? A jak z tym w ogóle było? Już na początku mądrzy ludzie stwierdzili, że impreza jest bez sensu bo woda ma 60 stopni a potrzeba 130. Ale kasa szła. Jak wszystko było prawie gotowe okazało się, że woda ma faktycznie 60 st. i trzeba podgrzewać. A jeszcze trzeba tą wodę spod ziemi oczyszczać bo jest kurewsko zasiarczona i rozwali każdą rurę.
                  Co było z oczyszczaniem wody nie wiem ale w celu podgrzania powstała ciepłownia. Albo jeszcze powstaje . Pędzona "ekologicznym" gazem. Ponoć emituje/ma emitować paskudztw tyle co 40 tyś samochodów. Miodzio.

Ktoś policzył, że za pieniądze na tą "ekologię" można by załatwić ogrzewanie na 500 lat. Dawno temu wyliczył jak gaz był tani.

A tu oficjalne materiały z konferencji naukowych. W pierwszym ciekawe uwagi o pieniądzach i pchaniu.
                  W drugim zwracam uwagę na audytorium. Chwalebny pęd do wiedzy wśród najgodniejszych z godnych....

www.youtube.com/watch?v=q3McXvEaydY

www.youtube.com/watch?v=XoMSiD2oyu0
                  A i do poczytania (co się komu należy):

oko.press/muzeum-rydzyka-drozsze-34-mln/
                  • cojestdoktorku Re: wystarczy 09.07.22, 11:02

> A jak tam z geotermią? Miała ruszyć na początku 2020 roku. I co?

chyba właśnie rusza
                    www.bankier.pl/wiadomosc/Miliony-z-kasy-panstwa-na-geotermie-a-efekty-znikome-8369342.html
                    >A jak z tym w
                    > ogóle było? Już na początku mądrzy ludzie stwierdzili, że impreza jest bez sens
                    > u bo woda ma 60 stopni a potrzeba 130. Ale kasa szła.

no właśnie to nie byli mądrzy ludzie
                    jak to jest z tą geotermią Rydzyka nie sposób się dowiedzieć ponieważ nie ma za bardzo bezstronnych źródeł, są tylko takie co mówia ze wszystko jest ok, oraz takie co mówią ze to jest do niczego, to ze te źródła zwiazane z Rydzykiem naginaja fakty to nie trzeba nikogo przekonywać, ale to że druga strona "łze jak pies" to widac chocby po tych czesto podawanych wymaganych 130 stopniach celcjusza - tyle to sie uwaza ze potrzeba do mocno opłacalnej produkcji pradu i taka woda jest rzadko dostępna,
                    ale Rydzyk chce tylko ogrzewać, a nie energie elektryczną produkować
                    te 60 stopni to też nie jest pełnia szcęscia, ale to norma ze wodę się podgrzewa z powiedzmy 60 do 80 Ci puszcza dalej, bo to sporo tańsze niż w normalnym układzie podgrzewac wodę z 5 na 80
                    jest pojecie "geotermii niskotemperaturowe z woda około 20C:
                    www.pgi.gov.pl/wody-mineralne/przydatne/geotermia.html
                    tak ze jak masz źródło które mówi ze to do niczego bo nie ma 130C, to nie ma sensu dalej czytać

artykuł ponizej (z przed 13 lat) coś tam rozjaśnia i przy okazji mówi ze inwestycje są ryzykowne i moga okazac sie nieopłącalne nawet jak ktoś działa w dobrej wierze a nie wyłudza pieniadze
                    www.wodadlazdrowia.pl/pl/526/0/wody-geotermalne-wykorzystanie.html
                      • zimna-wodka Re: wystarczy 09.07.22, 14:55
                        cojestdoktorku napisał:

> o i dla przykładu starcie Jędrysek kontra Gawłowski

bardzo dobry przykład. P. Orion Jędrysek nie wie, nie pamięta, nie znał ekspertyz(!!!) itd.

OK. Niech będzie.

Za to:

Przypisywanie sobie przez Donalda Tuska jakichś znaczących w skali UE kroków jest mniej wiarygodne niż pijackie przechwałki Zagłoby. Zresztą kto dziś traktuje sukces rządu PO – PSL w kategorii faktów?

Tusk jest mistrzem retoryki w czasie przyszłym niedokonanym.

W mojej ocenie, poważne komentowanie opowieści Tuska urąga logice związków przyczynowo-skutkowych.

Donald Tusk w tym względzie, zresztą jak zwykle, wykazał się impotencją decyzyjną i nie odegrał kluczowej roli. Bez Tuska czy z Tuskiem efekt angielskiego „No” byłby taki sam. Donald Tusk, okazując bierność, pozwalał na więcej innym, dlatego jeżeli już, to jego udział był w mojej ocenie negatywny.

(Tusk) Zamiast milczeć i kontynuować działania rządu PiS, obudził obawy gazowych potentatów, a merytorycznie nie zrobił nic dla Polski

Smaczne, nieprawdaż?

Na deser:

Zmartwychwstanie to nadzieja,

ludzki świat, a Bóg go zmienia

w moc nad śmiercią wszystkich wieków.

Życie czeka Cię, człowieku!

Przerażenie w braku wiary.

Nie w rozumie wszystkie miary.

Nie rozumieć i nie mierzyć,

ale Wierzyć, Wierzyć, Wierzyć!

To wszystko autorstwa p. Orion-Jędryska. Z naszego dziennika. Wybrałem dość przypadkowo bo tego jest od cholery. W czasach kiedy słuchałem Radyja (tak!) p. Jędrysek bywał tam regularnie i wypowiadał się na bardzo różne tematy. Taki ekspert od wszystkiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka