Dodaj do ulubionych

Firma A.M.M. - co o niej sądzicie?

20.02.09, 22:20
Witam,
czy ktoś może kupił mieszkanie od tej firmy? Czy są jakieś problemy, usterki?
Czy z dachem wszystko ok? Na co zwrócić uwagę? A może słyszeliście coś na
temat ich sytuacji finansowej? Grozi im kryzys? W obecnych czasach tego się
najbardziej obawiam przy kupnie mieszkania na rynku pierwotnym, więc jeśli coś
słyszeliście na ich temat byłabym wdzięczna za wszelkie opinie.
Obserwuj wątek
    • cotelle24 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 22.02.09, 16:20
      Witam
      My kupiliśy od nich mieszkanie dwupoziomowe. Tzn jeszcze się buduje za miesiąc mamy odbiór. Wybraliśmy ich ofertę bo rozkład mieszkania najbardziej nam przypadł do gustu. Ale bardzo trudno było pod koniec zeszłego roku kupić/zarezerwować mieszkanie które jest wolne. Nawet w przypadku budynków jeszcze nie wybudowanych.
      Myślę że kryzys im nie grozi. Przynajmniej nic mi sie o uszy nie obiło jakby mieli problem od początku roku.
      Jakbyś miała jakieś pytania pisz na maila cotelle@go2.pl
      • aspi5 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 23.02.09, 12:23
        Witam, my też kupiliśmy przysłowiową "dziurę w ziemi", która kończy
        się budować, odbiór pod koniec marca. Nie sądzę, żeby AMM miał
        problemy finansowe, cały czas coś budują, np. teraz zaczynają
        inwestycję przy Szerokiej. Poza tym działka pod nasze mieszkanie
        była kupowana za gotówkę a nie na kredyt, więc to też o czymś
        świadczy, Ja tego dewelopera szczerze polecam, można się z nimi w
        każdej kwestii dogadać.

        P.S. Cotelle24 - jeśli można spytać, w której inwestycji kupiłaś
        mieszkanie? Ja przy Mareckiej - może będziemy sąsiadami?
        • cotelle24 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 24.02.09, 07:04
          aspi5 kupilismy mieszkanie na ul Prusa.
    • katia500 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 23.02.09, 23:41
      Witam, ja mieszkam już w mieszkaniu, które kupiłam od firmy AMM. Od początku
      współpraca bardzo udana, na wszystkie pytania otrzymywałam odpowiedź. Również po
      zakupie mieszkania, wszelkie wątpliwości były rozwiewane. Co do wykończenia
      mieszkania - generalnie nie mam większych zastrzeżeń. Poziom ok. Jedyne, co
      wyszło, to trochę (a czasami bardziej) krzywe ściany. Oczywiście można
      powiedzieć, że ekipa remontowa wyrówna, ale niestety mi się taka porządna nie
      trafiła. Dlatego proponuję zwrócić na to uwagę. A tak oprócz tego, nie jest źle :)
    • ania.de Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 27.02.09, 07:43
      ja też szczerze polecam.
    • aaspoleczna Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 02.03.09, 09:14
      Również polecam, a dlaczego pisałam juz wcześniej.
    • kobylka.kobylka Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 10.06.09, 17:43
      Najlepiej zobaczyć na własne oczy standard wykończenia osiedla domów AMM. Wystarczy podjechać na Serwitucką 81 i zobaczyć jak wyglada wewnętrzna droga dojazdowa do budynków AMM - kompletnie zalana wodą. Trzeba uważać, bo pod wodą są głebokie dziury i można uszkodzić samochód. To się nazywa "dobra" robota i troska o klienta.
      • cage00 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 12.06.09, 12:03
        Rozumiem że masz pretensję do dewelopera, że spadł ulewny deszcz a
        ulica została rozkopana w związku z realizacją projektu kanalizacji -
        czy możesz dokładniej przedstawić swój tok rozumowania i wyjaśnić
        jaki to ma związek ze standardem wykończenia?
      • kobylka.kobylka SPROSTOWANIE 01.07.09, 22:18
        kobylka.kobylka napisał:
        "Najlepiej zobaczyć na własne oczy standard wykończenia osiedla domów AMM. Wystarczy podjechać na Serwitucką 81 i zobaczyć jak wyglada wewnętrzna droga dojazdowa do budynków AMM - kompletnie zalana wodą. Trzeba uważać, bo pod wodą są głebokie dziury i można uszkodzić samochód. To się nazywa "dobra" robota i troska o klienta."
        ====================================================================
        W związku z tym, że moja wyżej zacytowana wypowiedź została źle zrozumiana i ktoś mógł się poczuć obrażony - uprzejmie informuję, że ta wypowiedź była wynikiem wyłącznie flustracji z powodu kałuż na drodze osiedlowej i utrudnieniami w pieszym dojściu do ul. Serwituckiej. Uprzejmie informuję, że nie znam sytuacji prawnej osiedla, nie interesuje mnie to i ta sprawa mnie nie dotyczy. Wszystkim mieszkańcom Kobyłki życzę dużo zdrowia, szczęścia i powodzenia w życiu osobistym oraz zawodowym. Łączę serdeczne pozdrowienia. KK
    • aniamania14 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 12.06.09, 23:06
      a jaka jest cena w AMM za metr? Czy mozna ja negocjowac?
      • cotelle24 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 13.06.09, 08:48
        cena za metr wynosi 4 tys.

        My osobiście nie negocjowaliśmy. Bo w okresie kiedy kupowaliśmy mieszkanie ceny za metr w Warszawie były o wiele wyższe.
        Raczej można aby w cenie podstawowej coś jeszcze zrobili.
    • madeleine28 Re: Firma A.M.M. - co o niej sądzicie? 12.10.09, 08:51
      Witam
      Czy ktos kupił mieszkanie na Łokietka?
      Pozdrawiam
      m.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka