Dodaj do ulubionych

przystanek w kierunku Warszawa

20.02.17, 00:13
Szanowni mieszkańcy ulicy Pólko, myślę, że przyszłe otwarcie obwodnicy jest dla nas szansą na
podjęcie starań o utworzenie przystanka MZK w kierunku Warszawy. Nie będzie to chyba wielki koszt.
Wystarczy tylko namalowanie pasów i ułożenie wąskiego chodnika na pasie zieleni oddzielającym jezdnie no i oczywiście usunięcie kawałka barierki. Jak już będzie to zrobione to mam nadzieje
MZK wyświadczy nam pasażerom tę uprzejmość i ustanowi nowy przystanek.
Wystąpmy więc z inicjatywą społeczną. Kto jest za? A może się spóźniłam z tym pomysłem ? nie wiem bo jestem tu nowa.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nowanamianka Re: przystanek w kierunku Warszawa 21.02.17, 20:09
      Witam
      Miałam na myśli którekolwiek miejsce po przeciwnej stronie obecnego przystanku w kierunku Radzymina. Obserwuję, że z komunikacji autobusowej korzysta wiele osób w tym młodzież szkolna i przystanek " na żądanie" byłby dla wielu ułatwieniem` życia a dla niektórych umożliwieniem kontaktu " z miastem". Przy obecnym ruchu jest to niemożliwe ale po uruchomieniu obwodnicy będzie tu tylko ruch lokalny więc chyba mamy szansę.
      Podobno chcieć to móc więc do dzieła!
      Pozdrawiam
      • mwr33 Re: przystanek w kierunku Warszawa 22.02.17, 14:06
        Na FB - forum Nadma była informacja od Radnej i Burmistrza, iż po remoncie ulic w Nadmie doczekamy sie komunikacji miejskiej: Tak jak napisałą Izabela Paciorek wykonanie ul. Rzecznej, Bieszczadzkiej i Platanowej na które przetarg ogłosimy ok 20 stycznia a wykonamy do końca roku pozwoli na uruchomienie komunikacji, która obsłuży SIeraków, Słupno, Nadmę Pólko i Nadmę. Chcemy by jechał on trasą Sienkiewicza w Sierakowie, Żeromskiego w Słupnie, Wodna, Klubowa, Bieszczadzka, Platanowa, Rzeczna, Stara, Szkolna, Jaworówka, Piłsudskiego - M1.
        • nowanamianka Re: przystanek w kierunku Warszawa 26.02.17, 10:54
          To bardzo dobra wiadomość, ale jedno nie wyklucza drugiego. Uruchomienie przystanku istniejącej linii autobusowej nie jest, mam nadzieję, wielkim problemem. Autobus ten jedzie prostą drogą do centrum Pragi i dla wielu pasażerów jest to wygodniejsze rozwiązanie . Oczywiście uruchomienie linii obsługującej kilka pobliskich miejscowości będzie bardzo dobrym rozwiązaniem i wszyscy będziemy się z tego cieszyć, ale może i jedno i drugie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka