Dodaj do ulubionych

balony jak jaja

17.05.05, 14:19
Albo odwrotnie, niejaki IPN ma zamiar podjac
sledztwo dotyczace napadu (najazdu) Rosji na Polske,
to scenariusz na film ktory sie komus w ipeenie
chyba urwal i nie ma kto go posklejac. Ja rozumiem
ze brak teleranka kilkanascie lat temu mogl byc
wyjatkowo przykry. Nie rozumiem dlaczego zaczyna
sie od srodka a nie np. od sledztwa w sprawie napadu
Krzyzakow albo potopu szwedzkiego. Kto byl kapusiem
szwedzkim jest rownie wazne i dlatego wnosze wniosek
by zajela sie tym komisja sejmowa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka