agni_me
17.08.02, 07:19
Buziaki wszystkim Milym i bawcie sie dobrze przez ten tydzien (i zawsze).
Retorianie najmilejsi ja juz tesknie. Mave moze to kiepskie miejsce na
nierogacizne i koszulki, ale ja tak. Ewko wybacz Gdansk, dopadla mnie praca.
Margit dziekuje. Rybeczko trzymam kciuki za tego co lowi ;-).
Jen hurrra ty jedziesz. Lampko heh dopiero w Czechach....., teraz troche
slonca. Wojtek ;-)ehhhhh za wielu was na poranne wyliczanki....
agni_me_w_drodze_na_informatyczna_pustynie
Ps. Morsie kot ma sie dobrze.