Dodaj do ulubionych

ehhh jade od was

17.08.02, 07:19
Buziaki wszystkim Milym i bawcie sie dobrze przez ten tydzien (i zawsze).
Retorianie najmilejsi ja juz tesknie. Mave moze to kiepskie miejsce na
nierogacizne i koszulki, ale ja tak. Ewko wybacz Gdansk, dopadla mnie praca.
Margit dziekuje. Rybeczko trzymam kciuki za tego co lowi ;-).
Jen hurrra ty jedziesz. Lampko heh dopiero w Czechach....., teraz troche
slonca. Wojtek ;-)ehhhhh za wielu was na poranne wyliczanki....

agni_me_w_drodze_na_informatyczna_pustynie

Ps. Morsie kot ma sie dobrze.
Obserwuj wątek
    • Gość: rybka Re: ehhh jade od was IP: *.nat.tvknet.pl 17.08.02, 11:16
      Agni - wiem jak bardzo czekałaś na te wakacje. Zyczyć Ci trzeba pięknej,
      słonecznej pogody i cobys skutecznie zaszyła się przed pracą. A kiedy już
      będziesz wypoczęta, będziem się radować z Twego do nas powrotu :)
      Oj, agni... już tęsknim
      Milych wakacji
      Rybka

    • maverickb Re: ehhh jade od was 18.08.02, 00:22
      Agni....

      milych wakacji Ci zycze...i odpoczynku.

      Zobaczymy sie niebawem..

      pozdrawiam

      mave
    • Gość: cosmita Re: ehhh jade od was IP: 62.251.144.* 20.08.02, 01:25
      A jedz sobie:)
      (Tylko wroc do nas cala, zdrowa i opalona)
    • uma24 umilonych momentów... 20.08.02, 11:14
      wypocznij agni - ależ ci zazdroszczę! wakacje... podzieliłabyś się troszkę :)))
      UMilonA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka