Dodaj do ulubionych

Gajtkowski

IP: 212.244.216.* 27.01.03, 16:29
No i gdzie ten zapis czatu z Gajtkiem?!? Boicie się czegoś, czy co?
Obserwuj wątek
    • ireo Re: Gajtkowski 27.01.03, 16:52
      boimy się.
      szczególnie romanów cholernie się boimy.
      niezwłocznie zamieścimy zapis czata z Gajtkiem.
      [? kto to w ogóle jest??]
      bardzo przepraszamy, to się więcej nie powtórzy.

      redakcja



      [do przyjaciół:
      słuchajcie, napiszmy mu ten czat z majtkiem, czy jakoś tak. nie powinno to być
      trudne, a chłopak się ucieszy. w końcu zwrócił się tu do nas ufnie i z wiarą]
      • Gość: kriek Re: Gajtkowski IP: 2.5.2.* / *.astercity.net 27.01.03, 17:00
        to ja zaczne...

        Moderator#: witam wszystkich. Nazywam sie Teos Zawodowiec i bede prowadzil czat
        z naszym slawnym gosciem. Lejdis and dzentelmens: Majtek... cholera, gdzie ja
        mialem te liste pytan od redakcji na wypadek gdyby internauci sie okazali nie-
        na-poziomie? O, jest. "Czy po wstapieniu do Unii bedziemy mogli przesunac
        Polske na zachod?" - nieee, to nie ten gosc, rany boskie, moze ten oeri sie
        odezwie sensownie @#$*&#@!
        • ireo Re: Gajtkowski 27.01.03, 18:34
          Moderator# [korzysta ze ściągi przygotowanej przez redakcję]: Rozpoczynamy czat
          moderowany z Krzysztofem Gajtkowskim.
          kubula#: Gajteeeek!!!
          miazga#: Cze, siema, kul i spox! Lech PANYYYY!!!! [stara się gwizdać, ale na
          czacie tego nie widać]
          szalik#: chopy! GKS Katowice, chopy!
          Krzysztof Gajtkowski# [gapi się na klawiaturę jakby to było coś, co widzi po
          raz pierwszy w życiu (a Moderator nie domyśla się, że rzeczywiście tak jest)]
          zadymiarz#: Bra-awo LE-GJA, leGIa LEGIAAAA
          Moderator# [gorączkowo usiłuje jakoś sobie radzić i wyłowić z potoku wyzwisk
          pod adresem różnych klubów sportowych (z przewagą Legii) jakieś pytanie, w
          końcu sięga do niezawodnej ściągi, podszywając się pod miłośnika_piłki#]:
          miłośnik_piłki#: Czy będzie pan występował w dwóch najbliższych meczach
          ligowych?
          Krzysztof Gajtkowski# [gapi się na monitor jakby to było coś, co widzi po raz
          pierwszy w życiu (a Moderator nie domyśla się, że rzeczywiście tak jest), w
          końcu dyktuje]: ja, byda
          Moderator# [załamuje się. karetka przyjeżdża prawie natychmiast]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka