nasza_maggie
14.02.03, 17:49
Czysc Kochani Zyzkomani:)
Chcialam tylko w to 'Amerykanckie Swieto' (tak moofia lamusi, co to im sie
nie chce kartkow do swych kobit wysylac) - zyczyc wszystkim duzo szczescia i
duzo calusow:))) No i zyzkow fajnych tyz:)
W szczegolnosci zboczone buziaki idom do 'skarpetkowego gada':)
Maggie:)
**********************