Dodaj do ulubionych

Valentina:)

14.02.03, 17:49
Czysc Kochani Zyzkomani:)

Chcialam tylko w to 'Amerykanckie Swieto' (tak moofia lamusi, co to im sie
nie chce kartkow do swych kobit wysylac) - zyczyc wszystkim duzo szczescia i
duzo calusow:))) No i zyzkow fajnych tyz:)
W szczegolnosci zboczone buziaki idom do 'skarpetkowego gada':)


Maggie:)
**********************
Obserwuj wątek
    • Gość: abc Re: Valentina:) IP: *.hfx.eastlink.ca 14.02.03, 21:20
      "Jakie tam zyski, skoro zimne pyski.
      Dzis tak doskwiera, zimica jak cholera" (-58 stopni)

      Maggie, dziekuje za zyczenia, z wzajemnoscia - Happy Valentine's Day !
      abc_w_kufajce_pod_biegunem :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka