monika_04 21.09.06, 08:04 oczernić kogoś bez skrupułów, na zimno, całkowicie mijając się z prawdą? Czy oskarżony może się bronić czy też ma liczyć na to, że prawda zwycięży? Podłość ludzka nie ma granic... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oldpiernik Re: Jak to jest... 21.09.06, 08:11 oczernianie z definicji wyklucza udział białego Odpowiedz Link Zgłoś
zosia451 Re: Jak to jest... 21.09.06, 11:47 Właśnie,jak? Ja uważam,że prawda zwycięży.Tez bym mogła powtórzyć, co na mój temat zostało powiedziane i wsadzone w cudze usta(te cudze usta wiedza o mnie bardzo dużo),ale wiem,że obie padłysmy ofiara jakiegos psychola.Gdybym to ja pierwsza zaczęła oskarzać,moja byłaby prawada. Ci co mnie znaja,wiedzą,że nigdy na nikogo nie powiedziałam żadnego oszczerstwa,a jeśli pomimo to,nie wierzą mi,nie są warci mojej uwagi Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 11:50 Uderz w stół a nożyce się odezwą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
inseg Re: Jak to jest... 21.09.06, 12:29 ...,że prawda zwycieży? " moja "czy "twoja" ? No własnie jak chcesz okreslac te granice przyzwoitosci w necie puch marny inseg: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43224 Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:35 Sama nie wiem, czasami to trudne... Odpowiedz Link Zgłoś
rena_gd Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:52 to jest tak... jeśli komuś na tobie zależy, to albo w to nie uwierzy, albo porozmawia z tobą bezpośrednio, a nie z oczerniaczem... a jeśli tobie zależy na kimś, a ktoś nie chce gadać... to znaczy, że jemu nie zależy.. i tyle:) proste:) co nas nie zabije, to nas wzmocni:) Odpowiedz Link Zgłoś
los_slepy Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:45 przykro mi to czytac . . a czy zrobilyscie wszystko, co mozliwe by prawdy dociekac poza ogolem? . . ------ pozar, gdy rozniesie sie po lesie, zniknie las i pozar w lesie. Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:49 problem w tym, że wszystko wymknęło się spod kontroli chyba już... Odpowiedz Link Zgłoś
zosia451 Re: Jak to jest... 21.09.06, 14:04 monika_04 napisała: > problem w tym, że wszystko wymknęło się spod kontroli chyba już. --------------- jasne,skoro wywlekłaś na forum to,co usłyszałaś na privie... Odpowiedz Link Zgłoś
gosia031 Re: Jak to jest... 21.09.06, 14:32 monika_04 napisała: > A skąd wiesz, że mowa o tobie? ------------ bo sama mi to powiedziałaś Odpowiedz Link Zgłoś
sza.raczek Re: Jak to jest... 21.09.06, 15:55 To w końcu zosia czy gosia? Nie na zajonca to rozum. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sauber1 Re: Jak to jest... 16.10.06, 00:51 sza.raczek napisała: > To w końcu zosia czy gosia? > Nie na zajonca to rozum. > ;) nie szata zdobi człowieka, imiona można miec rózne, dusza się liczy Odpowiedz Link Zgłoś
erich_von_manstein Re: Jak to jest... 23.09.06, 20:30 ... ze pozwole sobie zadac pytanie: obrazilyscie czyjes uczucia patriotyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
hania37 Re: Jak to jest... 21.09.06, 18:07 Bru:-) Trudno ująć to lepiej. Dziewczyny, proponuję wyjaśnić sobie to poza forum. Tutaj, poza pyskówką, nic nie osiągniecie.Nie wiem o co chodzi (za rzadko ostatnio bywam na salonach:-)), ale wiem jedno: takie publiczne pranie brudów nigdy nie ma na celu wyjaśnienia wątpliwości,a jedynie dokopanie adwersarzowi. Do zadnej z was to nie pasuje. Pozostańcie obie babkami z klasą.Proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 18:17 Szczerze mówiąc nie jestem stroną w tym sporze... Odpowiedz Link Zgłoś
turms.niesmiertelny Re: Jak to jest... 21.09.06, 19:40 kolejny raz magiel na FoCz... ehh, przydałby się jakiś teoretyk tego, ktoś jak J.M.Keynes hyhy Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Jak to jest... 22.09.06, 09:19 taaa... praktycy nie mają wzięcia a dziewczyny robią forum na szaro albo nawet na buro no ta, to taka szowinistycznie męska wypowiedź zamierzona jak najbardziej hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
lampka_nie_winna Re: oldzie,... 22.09.06, 21:13 pardon, czy to wprawki do tworczosci przyjacielskiej, za ktora to sie tak steskniles, sa? :) z przyjacielskim pozdrowieniem p_l_ Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: oldzie,... 23.09.06, 07:24 a bo ja wiem? może to emanacja kompleksów głębszych niż rów przy Marianowej chałupie... Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: oldzie,... 23.09.06, 12:49 Ale czy kompleksy są usprawiedliwieniem wszystkiego? Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: oldzie,... 26.09.06, 07:41 moniko, czyżbyś uważała, że dystans do pyskówek też wymaga usprawiedliwienia? :0) moje kompleksy noszę z dumą OLDPAW ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
siilver Re: Jak to jest... 23.09.06, 14:27 Ja mam pomysł....zajmijcie się kobiety praniem, gotowaniem, domem, nie spędzajcie tutaj połowy swojego krótkiego życia. Jest w prawym górnym rogu ekranu taki krzyżyk, czerwony zresztą, kliknijcie na niego i po kłopocie. Pozdrawiam monię, pokorną i zosię:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
negocjator4 Re: Jak to jest... 23.09.06, 17:08 uprasza sie strone: zosia451 o przybycie w postaci zalogowanej, w celu, odbycia wstepnej rozmowy arbitrazowej. dowolny pokoj na czat.gazeta.pl o godzinie 19.00 23.09 br. rozmowa w cztery oczy na prive z negocjator4. Odpowiedz Link Zgłoś
senne_marzenie Re: Jak to jest... 23.09.06, 17:31 na privie? a juz mialam nadzieje, ze sie dowiem o co chodzi w tej czatonoweli ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
negocjator4 Re: Jak to jest... 23.09.06, 17:35 senne marzenie nie jest celem wiedziec tylko razwiazac pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
laperla Re: Jak to jest... 23.09.06, 18:11 negocjator4 napisał: > nie jest celem wiedziec tylko razwiazac > pozdrawiam rozwiazac bez wiedzy ? ehm? Odpowiedz Link Zgłoś
sir_elmin Re: Jak to jest... 23.09.06, 21:06 Jeden z najdurniejszych i najbardziej miałkich wątków ever. Proponuję dać jaką antynagrodę w kategorii: 1. Najbardziej doniosłe zaśmiecanie fo cza (Wolę już czytać o wyrąbanych wycieraczką szybach - zabawniejsze i z większym sensem. Od czegoś takiego jak wiejskie "intryżki" są privy, maile etc). 2. Najbardziej tandetną tezę w temacie (Wszyscy wiedzą jak to jest, wystarczy obejrzeć jakiś idiotyczny, brazylijski film "obyczajowy"- lol). 3. Dla autorki za wchodzenie z butami w coś, co jej właściwie nie dotyczy- z impetem w głąb. Zaraz pojawi sie czwarta, setna i 666-a strona konfliktu. 4. Największych trolli (dla mnie to raczej koboldy - trolle budzą chociaż respekt ) o mentalnym idiomie wyrazowym onetu/interii/wp. I w zasadzie tyle. I proszę mnie nie posadzać o branie ktorejkolwiek ze strony, bo dla mnie plebs to plebs - nie rozrózniam nawet teraz, kiedy awansem pomarksistowskim wyszli z obór i chlewów Odpowiedz Link Zgłoś
bruhaha to jest... 24.09.06, 11:00 ślicznie łopatąrobiona "recenzja" ale dystans ikozetka ;) ------------------ bodlamnie plebs toplebs Odpowiedz Link Zgłoś
kotkabura Re: to jest... 24.09.06, 16:42 ---------------------------------------------------------------- bru, a plebs topless? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
be.bru Re: to jest... 25.09.06, 11:36 kotkabura napisała: ---------------------------------- > bru, a plebs topless? ;) no blesse oblige czyjakośtak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hania37 Re: Jak to jest... 24.09.06, 11:09 Sir, moja świętej pamięci babcia mawiała, że prawdziwego arystokratę poznać po tym, ze jest uprzejmy nawet wtedy, gdy okazuje pogardę.Czyżbyś kupił tytuł? Odpowiedz Link Zgłoś
eirinn Re: Jak to jest... 24.09.06, 20:34 A moja świętej pamięci babcia mawiała, że obrażają się tylko i kucharki i służące :))) Odpowiedz Link Zgłoś
sir_elmin Re: Jak to jest... 24.09.06, 20:39 Otóż to :). Komunikat semantyczny trafił pod właściwe adresy as u see ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
sir_elmin :) 24.09.06, 16:17 Nieważne czy tytuł kupiony czy dziedzicznie nabyty. Nieważne czy etos szlachcica wyklucza brak dobrego wychowania w obecności chłopstwa i wykładów łopatontologii plebsu. Ważne jest, że watek zsabotowany - uff... myślałem, że się nie uda :). Liczę na dalsze dywersyjki i sabotaże ;). Szczególe podziękowania za klakę dla she - jak zwykle byłskotliwy komentarz :). Lol. -- "[...] dla mnie plebs to plebs [...]" op. cit. myself Odpowiedz Link Zgłoś
be.bru Re: :) 24.09.06, 17:08 płaskie to jest, paciorki i perkal ma etos, nieważne jaki rzeczywiście, musiał czekać, się udało ----- Lol. Odpowiedz Link Zgłoś
hania37 Re: :) 24.09.06, 17:16 Zapomniałam dodać,że babcia w dalszej części wypowiedzi wspominała coś o tym,że osoba inteligentna potrafi zwrócić komuś uwagę używając komplementu, natomiast unika łopatologii:-) Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: :) 24.09.06, 20:24 sir_elmin napisał: she - jak zwykle byłskotliwy komentarz :) Wydaje mi się, że to "JAK ZWYKLE" to zbyt daelko iądce i nizcym nieuzasdanione uogónlienie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: :) 24.09.06, 20:55 Powinnam się chyba obrazić, nie? No ale skoro nie ma już dżentelmenów na tym świecie... Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: :) 24.09.06, 20:56 monika_04 napisała: > Powinnam się chyba obrazić, nie? Ale tylko jeśli jesteś służącą lub kucharką ;) Odpowiedz Link Zgłoś
monika_04 Re: :) 24.09.06, 21:32 Choć gotuję i sprzątam to ani tym ani tym to nie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: ani tym 24.09.06, 21:35 Tym Stanisław (ur. 17 lipca 1937 w Małkini) - polski satyryk, aktor, reżyser, felietonista :))). Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: ani tym 24.09.06, 22:12 monika_04 napisała: > ciekawe czy Tym sprzątał i gotował ;) hm... mam nadzieję, że nie TYM Odpowiedz Link Zgłoś
wonder.girl Re: :) 25.09.06, 12:58 los_slepy napisał: > nieprawda ohohohoho, autoreklama losie? Odpowiedz Link Zgłoś
los_slepy Re: :) 25.09.06, 23:57 zmilcze lepiej:) bo zaraz przyjdzie ten mONdry i bedzie sie tak bezgranicznie pastwil (co wynikiem pastewnej jego natury jest) i znow bede musial wycierac monitor. autoreklama? - nieprawda wonder.girl:) Odpowiedz Link Zgłoś
poczwarian Re: Jak to jest... 25.09.06, 13:27 los_slepy wiec nie widzi, ze na wymarciu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
los_slepy Re: Jak to jest... 26.09.06, 00:10 slepy to przesada, moze czasem lepiej przymknac oko? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Jak to jest... 26.09.06, 07:57 dywersja cd. oczernianie wyklucza użycie białego, jako rzekłem szlachetne urodzenie nie wyklucza niczego, jak widać co do rodowodu jak daleko sięgnąć może szlachecki? bo tak mi się widzi, że jeśli sięgnąć wystarczająco daleko, wszyscyśmy małpy, hehe... OLDPARWENIUSZ ;0) Odpowiedz Link Zgłoś
be.like.bru Re: Jak to jest... 26.09.06, 09:42 ...ale nie wszyscy w kąpieli --------------- tak to zwykle małpom bywa (A. hr. Fredro) Odpowiedz Link Zgłoś
sir_elmin Re: Jak to jest... 26.09.06, 12:29 > bo tak mi się widzi, że jeśli sięgnąć wystarczająco daleko, wszyscyśmy małpy, Ja mam okulary, oldpatrycjuszu - to jedyny sprzęt, który odróżnia mnie od małpy. Generalnie, relatywne, w zasadzie i rzeczy samej :). Odpowiedz Link Zgłoś
sir_elmin Re: Jak to jest... 26.09.06, 21:15 Latam. Balonem płucodmuchanym i na powrozie parolotni Papy. -- "Impressive" Darth Vader Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Jak to jest... 27.09.06, 09:49 w kwestii okularów - zauważam między nami żenujące podobieństwo, hehehe... w kwestii kąpieli - nie mam oporów :0) Odpowiedz Link Zgłoś
delfinek_wannowy Re: Jak to jest... 26.09.06, 13:47 monika_04 napisała: > oczernić kogoś bez skrupułów, na zimno, całkowicie mijając się z prawdą? Czy > oskarżony może się bronić czy też ma liczyć na to, że prawda zwycięży? > > Podłość ludzka nie ma granic... monik tak to juz jest ja ostatnio byłem na rozprawie sądowej na której policjant składał fałszywe zeznania i sa na to dowody a sąd i prokurator to zbagatelizowali i nikt nie zrobił sprawy karnej na czacie tez tak było jest i bedzie ze debile beda oczerniac innych chociazby dla draki pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
elle.bellee Re: Jak to jest... 29.09.06, 18:19 monia moja rada jest taka: zrób sobie przerwę od tego, a njalepiej w ogóle zrezygnuj. Tu, w tej formie,nigdy nie dojdziesz do żadnych prawd, ani swoich ani cudzych. W realu zrobic to niełatwo, a co dopiero tutaj. i to nawet nie jest problem ludzi, to jest po prostu taka forma komunikacji, ułomna i dysponująca zbyt małą liczba środków ekspresjii ułatwiających rozpoznanie cudzych intencji. Odpowiedz Link Zgłoś
ewka5 Re: Jak to jest... 29.09.06, 18:39 eee, a ja myslalam, ze to watek o PiSiorach. Odpowiedz Link Zgłoś
babushka Re: Jak to jest... 30.09.06, 21:37 Moniko....... mam nadzieje, ze tego ie wyrzuca, bo to żart..;P www.relaz.pl/art-market/motylek.swf uwielbiam tego Motylka, moze mowic za mnie, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś