Dodaj do ulubionych

Jak to jest...

21.09.06, 08:04
oczernić kogoś bez skrupułów, na zimno, całkowicie mijając się z prawdą? Czy
oskarżony może się bronić czy też ma liczyć na to, że prawda zwycięży?

Podłość ludzka nie ma granic...
Obserwuj wątek
    • oldpiernik Re: Jak to jest... 21.09.06, 08:11
      oczernianie z definicji wyklucza udział białego
    • zosia451 Re: Jak to jest... 21.09.06, 11:47
      Właśnie,jak?
      Ja uważam,że prawda zwycięży.Tez bym mogła powtórzyć, co na mój temat zostało
      powiedziane i wsadzone w cudze usta(te cudze usta wiedza o mnie bardzo
      dużo),ale wiem,że obie padłysmy ofiara jakiegos psychola.Gdybym to ja pierwsza
      zaczęła oskarzać,moja byłaby prawada.
      Ci co mnie znaja,wiedzą,że nigdy na nikogo nie powiedziałam żadnego
      oszczerstwa,a jeśli pomimo to,nie wierzą mi,nie są warci mojej uwagi
      • monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 11:50
        Uderz w stół a nożyce się odezwą ;)
    • inseg Re: Jak to jest... 21.09.06, 12:29
      ...,że prawda zwycieży? " moja "czy "twoja" ?
      No własnie jak chcesz okreslac te granice przyzwoitosci w necie



      puch marny inseg:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=43224
      • monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:35
        Sama nie wiem, czasami to trudne...
        • rena_gd Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:52
          to jest tak... jeśli komuś na tobie zależy, to albo w to nie uwierzy, albo
          porozmawia z tobą bezpośrednio, a nie z oczerniaczem... a jeśli tobie zależy na
          kimś, a ktoś nie chce gadać... to znaczy, że jemu nie zależy.. i tyle:)
          proste:)
          co nas nie zabije, to nas wzmocni:)
    • los_slepy Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:45
      przykro mi to czytac
      .
      .
      a czy zrobilyscie wszystko, co mozliwe by prawdy dociekac poza ogolem?
      .
      .
      ------
      pozar, gdy rozniesie sie po lesie, zniknie las i pozar w lesie.
      • monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 13:49
        problem w tym, że wszystko wymknęło się spod kontroli chyba już...
        • zosia451 Re: Jak to jest... 21.09.06, 14:04
          monika_04 napisała:

          > problem w tym, że wszystko wymknęło się spod kontroli chyba już.



          ---------------
          jasne,skoro wywlekłaś na forum to,co usłyszałaś na privie...
          • monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 14:17
            A skąd wiesz, że mowa o tobie?
            • gosia031 Re: Jak to jest... 21.09.06, 14:32
              monika_04 napisała:

              > A skąd wiesz, że mowa o tobie?



              ------------
              bo sama mi to powiedziałaś
              • sza.raczek Re: Jak to jest... 21.09.06, 15:55
                To w końcu zosia czy gosia?
                Nie na zajonca to rozum.
                ;)
                • sauber1 Re: Jak to jest... 16.10.06, 00:51
                  sza.raczek napisała:

                  > To w końcu zosia czy gosia?
                  > Nie na zajonca to rozum.
                  > ;)
                  nie szata zdobi człowieka, imiona można miec rózne, dusza się liczy
            • erich_von_manstein Re: Jak to jest... 23.09.06, 20:30
              ... ze pozwole sobie zadac pytanie: obrazilyscie czyjes uczucia patriotyczne?
    • bruhaha Re: Jak to jest... 21.09.06, 17:03
      poproszę o kisiel
      dużo
      • hania37 Re: Jak to jest... 21.09.06, 18:07
        Bru:-) Trudno ująć to lepiej. Dziewczyny, proponuję wyjaśnić sobie to poza
        forum. Tutaj, poza pyskówką, nic nie osiągniecie.Nie wiem o co chodzi (za rzadko
        ostatnio bywam na salonach:-)), ale wiem jedno: takie publiczne pranie brudów
        nigdy nie ma na celu wyjaśnienia wątpliwości,a jedynie dokopanie adwersarzowi.
        Do zadnej z was to nie pasuje. Pozostańcie obie babkami z klasą.Proszę.
        • monika_04 Re: Jak to jest... 21.09.06, 18:17
          Szczerze mówiąc nie jestem stroną w tym sporze...
    • turms.niesmiertelny Re: Jak to jest... 21.09.06, 19:40
      kolejny raz magiel na FoCz...
      ehh, przydałby się jakiś teoretyk tego, ktoś jak J.M.Keynes
      hyhy
      • oldpiernik Re: Jak to jest... 22.09.06, 09:19
        taaa...
        praktycy nie mają wzięcia
        a dziewczyny robią forum na szaro
        albo nawet na buro
        no ta, to taka szowinistycznie męska wypowiedź
        zamierzona
        jak najbardziej
        hehehe
        • lampka_nie_winna Re: oldzie,... 22.09.06, 21:13
          pardon, czy to wprawki do tworczosci przyjacielskiej, za ktora to sie tak
          steskniles, sa? :)

          z przyjacielskim pozdrowieniem
          p_l_
          • oldpiernik Re: oldzie,... 23.09.06, 07:24
            a bo ja wiem?
            może to emanacja kompleksów głębszych
            niż rów przy Marianowej chałupie...
            • monika_04 Re: oldzie,... 23.09.06, 12:49
              Ale czy kompleksy są usprawiedliwieniem wszystkiego?
              • oldpiernik Re: oldzie,... 26.09.06, 07:41
                moniko, czyżbyś uważała, że dystans do pyskówek też wymaga usprawiedliwienia?
                :0)

                moje kompleksy noszę z dumą
                OLDPAW ;0)
    • siilver Re: Jak to jest... 23.09.06, 14:27
      Ja mam pomysł....zajmijcie się kobiety praniem, gotowaniem, domem, nie
      spędzajcie tutaj połowy swojego krótkiego życia. Jest w prawym górnym rogu
      ekranu taki krzyżyk, czerwony zresztą, kliknijcie na niego i po kłopocie.
      Pozdrawiam monię, pokorną i zosię:-))))
    • negocjator4 Re: Jak to jest... 23.09.06, 17:08
      uprasza sie strone: zosia451 o przybycie w postaci zalogowanej, w celu, odbycia
      wstepnej rozmowy arbitrazowej. dowolny pokoj na czat.gazeta.pl o godzinie 19.00
      23.09 br. rozmowa w cztery oczy na prive z negocjator4.
      • senne_marzenie Re: Jak to jest... 23.09.06, 17:31
        na privie? a juz mialam nadzieje, ze sie dowiem o co chodzi w tej
        czatonoweli ;))
        • negocjator4 Re: Jak to jest... 23.09.06, 17:35
          senne marzenie
          nie jest celem wiedziec tylko razwiazac
          pozdrawiam
          • laperla Re: Jak to jest... 23.09.06, 18:11
            negocjator4 napisał:

            > nie jest celem wiedziec tylko razwiazac
            > pozdrawiam

            rozwiazac bez wiedzy ? ehm?

    • sir_elmin Re: Jak to jest... 23.09.06, 21:06
      Jeden z najdurniejszych i najbardziej miałkich wątków ever. Proponuję dać jaką
      antynagrodę w kategorii:

      1. Najbardziej doniosłe zaśmiecanie fo cza (Wolę już czytać o wyrąbanych
      wycieraczką szybach - zabawniejsze i z większym sensem. Od czegoś takiego jak
      wiejskie "intryżki" są privy, maile etc).

      2. Najbardziej tandetną tezę w temacie (Wszyscy wiedzą jak to jest, wystarczy
      obejrzeć jakiś idiotyczny, brazylijski film "obyczajowy"- lol).

      3. Dla autorki za wchodzenie z butami w coś, co jej właściwie nie dotyczy- z
      impetem w głąb. Zaraz pojawi sie czwarta, setna i 666-a strona konfliktu.

      4. Największych trolli (dla mnie to raczej koboldy - trolle budzą chociaż
      respekt ) o mentalnym idiomie wyrazowym onetu/interii/wp.

      I w zasadzie tyle. I proszę mnie nie posadzać o branie ktorejkolwiek ze strony,
      bo dla mnie plebs to plebs - nie rozrózniam nawet teraz, kiedy awansem
      pomarksistowskim wyszli z obór i chlewów

      • bruhaha to jest... 24.09.06, 11:00
        ślicznie łopatąrobiona "recenzja"
        ale
        dystans ikozetka
        ;)

        ------------------
        bodlamnie plebs toplebs
        • kotkabura Re: to jest... 24.09.06, 16:42

          ----------------------------------------------------------------
          bru, a plebs topless? ;)
          • be.bru Re: to jest... 25.09.06, 11:36
            kotkabura napisała:
            ----------------------------------
            > bru, a plebs topless? ;)

            no
            blesse
            oblige

            czyjakośtak
            ;)
          • topless słucham 25.09.06, 12:25
            kotkabura napisała:

            > a plebs topless? ;)
      • hania37 Re: Jak to jest... 24.09.06, 11:09
        Sir, moja świętej pamięci babcia mawiała, że prawdziwego arystokratę poznać po
        tym, ze jest uprzejmy nawet wtedy, gdy okazuje pogardę.Czyżbyś kupił tytuł?
        • she_5 hanusiu 24.09.06, 11:21
          <klask> <klask> <klask>
        • eirinn Re: Jak to jest... 24.09.06, 20:34
          A moja świętej pamięci babcia mawiała, że obrażają się tylko i kucharki i
          służące :)))
          • sir_elmin Re: Jak to jest... 24.09.06, 20:39
            Otóż to :). Komunikat semantyczny trafił pod właściwe adresy as u see ;))
      • sir_elmin :) 24.09.06, 16:17
        Nieważne czy tytuł kupiony czy dziedzicznie nabyty. Nieważne czy etos szlachcica
        wyklucza brak dobrego wychowania w obecności chłopstwa i wykładów łopatontologii
        plebsu. Ważne jest, że watek zsabotowany - uff... myślałem, że się nie uda :).
        Liczę na dalsze dywersyjki i sabotaże ;).

        Szczególe podziękowania za klakę dla she - jak zwykle byłskotliwy komentarz :). Lol.

        --
        "[...] dla mnie plebs to plebs [...]"
        op. cit. myself
        • be.bru Re: :) 24.09.06, 17:08
          płaskie to jest, paciorki i perkal
          ma etos, nieważne jaki
          rzeczywiście, musiał czekać, się udało

          -----
          Lol.
        • hania37 Re: :) 24.09.06, 17:16
          Zapomniałam dodać,że babcia w dalszej części wypowiedzi wspominała coś o tym,że
          osoba inteligentna potrafi zwrócić komuś uwagę używając komplementu, natomiast
          unika łopatologii:-)
        • she_5 Re: :) 24.09.06, 20:24
          sir_elmin napisał:
          she - jak zwykle byłskotliwy komentarz :)

          Wydaje mi się, że to "JAK ZWYKLE" to zbyt daelko iądce i nizcym nieuzasdanione
          uogónlienie ;)
          • monika_04 Re: :) 24.09.06, 20:55
            Powinnam się chyba obrazić, nie? No ale skoro nie ma już dżentelmenów na tym
            świecie...
            • she_5 Re: :) 24.09.06, 20:56
              monika_04 napisała:

              > Powinnam się chyba obrazić, nie?

              Ale tylko jeśli jesteś służącą lub kucharką ;)
              • monika_04 Re: :) 24.09.06, 21:32
                Choć gotuję i sprzątam to ani tym ani tym to nie ;)
                • she_5 Re: ani tym 24.09.06, 21:35
                  Tym Stanisław (ur. 17 lipca 1937 w Małkini) - polski satyryk, aktor, reżyser,
                  felietonista :))).
                  • monika_04 Re: ani tym 24.09.06, 21:49
                    ciekawe cz Tym sprzątał i gotował ;)
                    • she_5 Re: ani tym 24.09.06, 22:12
                      monika_04 napisała:

                      > ciekawe czy Tym sprzątał i gotował ;)

                      hm... mam nadzieję, że nie TYM
            • narwance.polne Re: :) 24.09.06, 21:31
              Dżentelmen to taki gatunek na wymarciu
              • los_slepy Re: :) 25.09.06, 07:10
                nieprawda
                • wonder.girl Re: :) 25.09.06, 12:58
                  los_slepy napisał:
                  > nieprawda

                  ohohohoho, autoreklama losie?
                  • los_slepy Re: :) 25.09.06, 23:57
                    zmilcze lepiej:)
                    bo zaraz przyjdzie ten mONdry i bedzie sie
                    tak bezgranicznie pastwil (co wynikiem pastewnej jego natury jest)
                    i znow bede musial wycierac monitor.

                    autoreklama? - nieprawda wonder.girl:)
    • poczwarian Re: Jak to jest... 25.09.06, 13:27
      los_slepy wiec nie widzi, ze na wymarciu ;)
      • los_slepy Re: Jak to jest... 26.09.06, 00:10
        slepy to przesada,
        moze czasem lepiej przymknac oko? ;)

    • oldpiernik Re: Jak to jest... 26.09.06, 07:57
      dywersja cd.

      oczernianie wyklucza użycie białego, jako rzekłem

      szlachetne urodzenie nie wyklucza niczego, jak widać

      co do rodowodu
      jak daleko sięgnąć może szlachecki?
      bo tak mi się widzi, że jeśli sięgnąć wystarczająco daleko, wszyscyśmy małpy,
      hehe...

      OLDPARWENIUSZ ;0)
      • be.like.bru Re: Jak to jest... 26.09.06, 09:42
        ...ale nie wszyscy w kąpieli

        ---------------
        tak to zwykle małpom bywa
        (A. hr. Fredro)
      • sir_elmin Re: Jak to jest... 26.09.06, 12:29
        > bo tak mi się widzi, że jeśli sięgnąć wystarczająco daleko, wszyscyśmy małpy,

        Ja mam okulary, oldpatrycjuszu - to jedyny sprzęt, który odróżnia mnie od małpy.

        Generalnie, relatywne, w zasadzie i rzeczy samej :).
        • iizaa Re: Jak to jest... 26.09.06, 13:08
          sir_elmin latasz czasem?
          • sir_elmin Re: Jak to jest... 26.09.06, 21:15
            Latam. Balonem płucodmuchanym i na powrozie parolotni Papy.

            --
            "Impressive"
            Darth Vader
            • oldpiernik Re: Jak to jest... 27.09.06, 09:49
              w kwestii okularów - zauważam między nami żenujące podobieństwo, hehehe...

              w kwestii kąpieli - nie mam oporów :0)
    • delfinek_wannowy Re: Jak to jest... 26.09.06, 13:47
      monika_04 napisała:

      > oczernić kogoś bez skrupułów, na zimno, całkowicie mijając się z prawdą? Czy
      > oskarżony może się bronić czy też ma liczyć na to, że prawda zwycięży?
      >
      > Podłość ludzka nie ma granic...


      monik tak to juz jest
      ja ostatnio byłem na rozprawie sądowej na której policjant składał fałszywe
      zeznania i sa na to dowody a sąd i prokurator to zbagatelizowali i nikt nie
      zrobił sprawy karnej

      na czacie tez tak było jest i bedzie ze debile beda oczerniac innych chociazby
      dla draki
      pozdro
    • igor300 Re: Jak to jest... 29.09.06, 15:22
      Moniko chcesz nam o tym opowiedziec?
    • elle.bellee Re: Jak to jest... 29.09.06, 18:19
      monia

      moja rada jest taka:
      zrób sobie przerwę od tego, a njalepiej w ogóle zrezygnuj. Tu, w tej
      formie,nigdy nie dojdziesz do żadnych prawd, ani swoich ani cudzych. W realu
      zrobic to niełatwo, a co dopiero tutaj.
      i to nawet nie jest problem ludzi, to jest po prostu taka forma komunikacji,
      ułomna i dysponująca zbyt małą liczba środków ekspresjii ułatwiających
      rozpoznanie cudzych intencji.
    • ewka5 Re: Jak to jest... 29.09.06, 18:39
      eee, a ja myslalam, ze to watek o PiSiorach.
    • babushka Re: Jak to jest... 30.09.06, 21:37
      Moniko.......

      mam nadzieje, ze tego ie wyrzuca, bo to żart..;P

      www.relaz.pl/art-market/motylek.swf
      uwielbiam tego Motylka, moze mowic za mnie, hehehe


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka