Dodaj do ulubionych

kilka słów podziękowania...

IP: 213.77.125.* 02.07.03, 17:42
Chciałem podziękować osobom,
które znalazły chwilkę, by swoją obecnością
umilić nasz pobyt w stolicy
i pewien okolicznościowy wieczór :)
Literki-literkami, ale czas... to już coś.

Dziękuję.

b.
Obserwuj wątek
    • Gość: a._m. Re: kilka słów podziękowania... IP: *.u.mcnet.pl 02.07.03, 17:51
      Gość portalu: b. napisał(a):

      > Chciałem podziękować osobom,
      > które znalazły chwilkę, by swoją obecnością
      > umilić nasz pobyt w stolicy
      > i pewien okolicznościowy wieczór :)
      > Literki-literkami, ale czas... to już coś.
      >
      > Dziękuję.
      >
      > b.

      Chciałam podziękować osobom,
      które będąc w stolicy, znalazły chwilkę,
      by swoją obecnścią umilić nasze życie
      a zwłaszcza pewien okolicznościowy wieczór :-)
      czas - czasem, ale chęć to już coś.

      Dziękuję.

      a

      ps. kot m rzygał, j nie rzygała, k nie mówił, czy rzygał, ale dziś był na
      chodzie, p sugerowała, że kot to po torcie miał, a k z k po odprowadzeniu j i
      mnie (a) do samochodu zadzierżgnęli nieco
      a m z małym mb w środeczku jak zniosła podróż? ( i mimo wszystko nie pytam czy
      rzygała)
      • Gość: k. Re: kilka słów podziękowania... IP: *.astercity.net 02.07.03, 18:29
        Gość portalu: a._m. napisał(a):

        > Gość portalu: b. napisał(a):
        >
        > > Chciałem podziękować osobom,
        > > które znalazły chwilkę, by swoją obecnością
        > > umilić nasz pobyt w stolicy
        > > i pewien okolicznościowy wieczór :)
        > > Literki-literkami, ale czas... to już coś.
        > >
        > > Dziękuję.
        > >
        > > b.
        >
        > Chciałam podziękować osobom,
        > które będąc w stolicy, znalazły chwilkę,
        > by swoją obecnścią umilić nasze życie
        > a zwłaszcza pewien okolicznościowy wieczór :-)
        > czas - czasem, ale chęć to już coś.
        >
        > Dziękuję.
        >
        > a
        >
        > ps. kot m rzygał, j nie rzygała, k nie mówił, czy rzygał, ale dziś był na
        > chodzie, p sugerowała, że kot to po torcie miał, a k z k po odprowadzeniu j i
        > mnie (a) do samochodu zadzierżgnęli nieco
        > a m z małym mb w środeczku jak zniosła podróż? ( i mimo wszystko nie pytam
        czy
        > rzygała)

        Chcialem podziekowac osobom,
        ktore znalazly okruch wyrozumialosci
        i wybaczyly, ze choc przybyly do stolicy
        w dodatku z okolicznoscia w zanadrzu,
        to ja mialem dla nich tylko godzinke.
        Chec checia - ale jej uskutecznienie to juz cos.

        nad warszawa silna ulewa, w takich chwilach mozna od biedy jej wybaczyc, ze
        jest na nizinie. niech b i m pozdrowia gory.

        PS. aha, nie takie ilosci tortu moga mnie sklonic do rzygania!
        • Gość: p. Re: kilka słów podziękowania... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.07.03, 20:57


          Chcialam podziekowac m plus 1/2. za postawe nozownika-wojownika, b. za
          niezwzruszony spokoj przy kolejnych niespodziankowych odslonach , j. za
          dzielnosc w oczach i na jezyku, a. za spojrzenie cieple podczas i slowa takie
          same po, k. za odwage, dzieki ktorej, niezrazony halasem czarcim, zdecydowal
          sie przejsc na druga strone ulicy, m. za ramiona nagie i zmyslowe, ktore
          slusznie odciagaly uwage od wasow "z historia", k. za pamietanie nie tylko o
          b., ale tez o m., o p. nic nie powiem, bo nie wiem, skad klika-l:)
    • Gość: n. b. i Tajemnica Tajemnic :-))) IP: *.wnet / 10.0.0.* 02.07.03, 23:39
      ojej, jakie tajemnice, można by pomysleć, że w pewnym mieście na W. nad rzeką
      (akurat tak się składa, że też na W.) zebrali sie tajni agenci SIS, MI6, CIA,
      DIN, FSB, KGB, NSA, ABW, MOSSADU, GRU, CZEKA ETC.ETC.
      :-)))
      • paiha Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) 03.07.03, 03:03

        > SIS, MI6, CIA, DIN, FSB, KGB, NSA, ABW, MOSSADU, GRU, CZEKA ETC.ETC

        Co to jest ETC.ETC?
        Pai-ha ( wyraznie niedoinformowana:)
        • Gość: binka Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) IP: *.gdynia.mm.pl 03.07.03, 07:44
          chiba po enigme pójdem
          • runek Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) 03.07.03, 08:27
            ja już się mniej więcej domyślam
            p to paiha i musi sie logować :)
            • Gość: b. Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.03, 09:06
              Oj, nie docenialismy przebieglosci R. :)
              trzeba byc bardziej ostroznym w relacjach
              z kolejnych "s_tajnych obrad".

              b.
            • Gość: p. Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) IP: Kasza.gjpoland.com.pl:* / 172.16.14.* 03.07.03, 11:41
              -;p

              :)
              Paiha sie zawsze loguje, nie nowina, Runku:)
        • runek Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) 03.07.03, 09:15
          paiha napisała:

          >
          > > SIS, MI6, CIA, DIN, FSB, KGB, NSA, ABW, MOSSADU, GRU, CZEKA ETC.ETC
          >
          > Co to jest ETC.ETC?
          > Pai-ha ( wyraznie niedoinformowana:)

          ETC to po łacinie nazwa sklepu.
          Przykład użycia : Gdańsk-Zaspa
          • mietowe_loczki Re: b. i Tajemnica Tajemnic :-))) 03.07.03, 10:08
            Drogi b :)
            próbowałam wysłać Ci smsa z okazji ;) na telefon m, ale właśnie przed chwilą
            dostałam raport, że wiadomość nie doszła, zlitujcie się z m i przyśijcie mi
            Wasz nowy numer telefonu, co bym mogła te życzenia ten tego :)

            m_l
          • Gość: n. Enigma działa IP: *.icnet / 192.168.222.* 03.07.03, 10:19
            drugi przykład użycia ETC - swarzędz k/posen
            reszty enigma nie rozszyfrowuje, bo i tak wsie wiedzą kto zacz
            b.
            m.
            p.
            a_m
            m.
            j.
            k.

            :-))
            • Gość: m_l Re: Enigma działa IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 03.07.03, 10:28
              Gość portalu: n. napisał(a):

              > drugi przykład użycia ETC - swarzędz k/posen
              > reszty enigma nie rozszyfrowuje, bo i tak wsie wiedzą kto zacz
              > b.
              > m.
              > p.
              > a_m
              > m.
              > j.
              > k.
              >
              > :-))

              n niezalogowany, a to ci dopiero
              :-)
            • Gość: binka Re: Enigma działa IP: *.gdynia.mm.pl 03.07.03, 10:32
              mi nie działa-stara jakaś albo zaspana.
              ja jestem na b. a to nie ja np.
              w Gdyni jest WTC Ekspo czyli chyba wielkie towarowe centrum czy cos takiego.
            • Gość: a_m Re: Enigma działa IP: *.u.mcnet.pl 03.07.03, 11:37
              Gość portalu: n. napisał(a):

              > drugi przykład użycia ETC - swarzędz k/posen
              > reszty enigma nie rozszyfrowuje, bo i tak wsie wiedzą kto zacz
              > b.
              > m.
              > p.
              > a_m
              > m.
              > j.
              > k.
              >

              a jeszcze jeden k.? gdzie? do nie powiem czego to ETC, bo mnie ten k. za "bosz"
              goni a co dopiero za insze wyrażenia
              a_m
              > :-))
              • Gość: m. Re: Enigma działa IP: *.stacje.agora.pl 03.07.03, 11:46
                droga a_m, kogo goni tego goni, mnie dzis pies (nie mylic z niepsem) kota
                pogonil tak, ze bidak znowu nabil sobie guza o furtke;
                i co wy tak wszyscy z tym rzyganiem? moj k. pewnie od tego sie zarazil - jak
                przeczytal mi przez ramie relacje na f.
                przeciwko zastosowaniu Enigmy prostestuje, bo ona ma wiecej niz czy kombinacje
                i hipkom brakuje paluchow do policzenia ;(
                A zeby nie zapomniec o glownych sprawcach calego z. to oczywiscie sciskam mocno
                b. i m. i mb tez (chociaz jego to ostroznie jeszcze ;-)))
                i tez sie przylaczam do zyczen coby pozdrowili niejakie g. do ktorych to
                podobno jechali po zakonczeniu p. w W.
                m._enigmatycznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka