Dodaj do ulubionych

Odra Tower

IP: *.jmdi.pl 12.09.11, 11:03
witam,
co myślicie o inwestycji? Chodzi mi po głowie kupno mieszkania tam, wcześniej oglądałam zwykłe osiedla ale jak zobaczyłam ceny to zastanawiam się i nad Odrą. Są może na forum przyszli mieszkańcy?
Obserwuj wątek
          • dwiesukipodjednymdachem Re: Odra Tower 13.09.11, 17:55
            chyba żartujecie.Zamiast durnowatych wpisów na forum , które udają głosik opinii publicznej , odbierajcie czasem telefony.
            I błagam, skończyć z tą nowomową:
            polecam,
            mieszkanko ,
            witam,
            na co się skusić.
            Qrwa ,eksperckie działania po marketingu i szkoleniach za unijne dotacje ,
            • Gość: supertruper Re: Odra Tower IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.09.11, 09:49
              Jasne, że cena będzie wyższa niż zwykłych mieszkań na rodzinnych osiedlach, nie tylko dlatego, że to centrum ale przecież różnica między zwykłym blokiem a Odrą jest jednak bardzo znacząca. Oczywiście nie jest to miejsce wymarzone dla każdego, nie wiem czy rodzina z dziećmi by chciała tam mieszkać - chyba że się mylę, to proszę mnie poprawić - na pewno miejsce dla aktywnych ludzi.
                  • Gość: gantofuu Re: Odra Tower IP: 62.138.6.* 14.09.11, 17:37
                    Zatem dyskutujmy.
                    Czemu Gant na wszystkich swoich budynkach umieszcza tandetne logo firmy? Co to za wiejska tradycja? Nigdzie w cywilizowanych krajach nie widziałem czegoś podobnego.

Chodzi mi o takie oto g*wno, przykładowo: content.tabelaofert.pl/thumb_654x480,add_to5logo,669-wiz_gant_balzaka_20110223_3.jpg
                    • Gość: Ona Re: Odra Tower IP: 213.199.241.* 15.09.11, 10:34
                      To jest chyba wątek o konkretnym budynku, takie gadanie to może na jakimś ogólnym o deweloperze bo takie też są.
                      Ale jeśli chodzi o logo to to pytanie chyba do ganta a nie do forumowiczów?? Ja takie zagranie rozumiem, reklama za darmo.
                      A znów jeśli chodzi o tą reklamę na forach to można to pisać tu chyba o każdym wątku.
                      Wracając do rozmowy to na jakim etapie jest budowa?
                      • Gość: Kopytko Re: Odra Tower IP: *.dibre.com.pl 15.09.11, 16:35
                        Marcia i Weronka zrezygnowały, pojawiła się Ona:))
                        Widać menedzerowie Ganta postanowili za wszelką cenę rozkręcić ten wątek.
                        :) Ja tam bym nie kupił mieszkania od gości, którzy zrobili fortunę na kantorach z walutą. Jakby nie te kwalifikacje....:)
                        • Gość: Weronka Re: Odra Tower IP: *.aster.pl 15.09.11, 18:15
                          Hello jestem jestem, tylko nie mam tyle czasu żeby ciągle się udzielać. spokojnie o co wam chodzi z ta głupią dyskusją OMG Co do reklamy na bloku to niestety jest u większości deweloperów patrz np JW Construction i też mi się to nie podoba ale co zrobić :/ są gorsze problemy jak zalania usterki itd niż estetyka bloku :/
                        • Gość: Ona Re: Odra Tower IP: 213.199.241.* 19.09.11, 10:21
                          Nie rozumiem takich ludzi.. sam rozkręcasz wątek heh A czy takich ludzi którzy blokują normalną dyskusję też można zgłaszać do moderatorów?
                          Powrótrzę, forum jest po to by w nim dyskutować na co się chce, a jak się nie chce to można nie pisać nic. Tu kilka przykładów wątków, które wyglądają bardzo podobnie z tego samego 'działu'
                          forum.gazeta.pl/forum/w,186,127246246,127246246,_Poswiecka_Park_.html
                          forum.gazeta.pl/forum/w,186,128644596,128644596,Apartamenty_Wisniowa.html
                          forum.gazeta.pl/forum/w,186,128743284,128743284,nowa_inwestycja_gaj_niemczanska.html
                          Może do kolegi dotrze to, że jest to normalna rozmowa, można tu dewelopera chwalić można i ganić za stawianie swojego logo kto co chce byle na TEMAT.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka