Dodaj do ulubionych

Psary- Rakowska

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 19:17
Czy ktoś z Was był oże ostatnio w psarach i może coś powiedzieć na temat tej inwestycji Budnestu:

budnest.pl/blizniak-raczki/opis-inwestycji
bardzo podoba mi się projekt i lokalizacja
Obserwuj wątek
    • Gość: Majka Psary- Rakowska IP: 82.177.102.* 14.01.13, 17:39
      Przez Psary czami przejeżdżam i widziałam te domki nowe .Tobie chyba jednak chodzi o ludzi ,którzy już tam mieszkają i chciałabyś uzyskać informacje na temat lokalizacji ? Tego Ci oczywiście nie podpowiem .
      Cena za prawie 100 m2 jest nawet ciekawa ,musisz sama pojechać i zobaczyć posadowienie budynku na własne oczy .Reklama ,czasami odbiega od oryginału ,Psary mają piękny park ,może kiedyś się tam spotkamy latem ,jak już zamieszkasz ?
    • Gość: znam Psary Re: Psary- Rakowska IP: 193.59.121.* 14.01.13, 18:12
      Hej jak się okazuje znam tę inwestycję z linka:budnest.pl/blizniak-raczki/opis-inwestycji
      Jest niedaleko moich dziadków. Nie wiem co chcesz wiedzieć ponadto co jest na tej stronie, którą wrzucasz. Ja mogę Ci tylko powiedzieć,że osiedle wygląda w połowie na zamieszkane a w połowie trwają jeszcze prace. Te wybudowane już i wykończone domy są bardzo łądne, przyjemne mają ogrodzenia. Te co się buduja nie mają ogrodzeń. 2 mają dachy 1 jeszcze nie.
      Małe chatki z małymi ogródkami. Skontaktuj się z deweloprem albo poszukaj w sieci aktualnych fotek. Nie znam się na nieruchomościach więc nie powiem Ci wiele. Znam za to okolicę, trochę za..upie( nie wszyscy to lubią ) ale przyjemni sąsiedzi a odkąd jest obwodnica to jest naprawdę elegancko jeśli chodzi o dojazd w inne częśći miasta no i kraju. Psary polecam bo to me rodzinne strony
      • Gość: Roma Re: Psary- Rakowska IP: 2.192.79.* 15.02.13, 19:11
        Hej Dzięki za własny punkt widzenia:) Ja jestem po wizji lokalnej, z Panem z Budnestu- fajny gość notabene:) i wszystko widziałam. Naprawdę ciekawa opchj, bardzo kameralnie i przemyślane rozwiązania architektoniczne w środku, nie bardzo widzę jeszcze wizję dzielenia z kimś domu za ścianą ale może uda się trafić na kogoś sympatycznego, polecam tę inwestycję zatem juz teraz:
        budnest.pl/blizniaki-raczki/opis-inwestycji
        Ja się wsrzymam do czasu odp z banku ale trzymajcie kciuki:)
    • Gość: Ciotka Stasia Re: Psary- Rakowska IP: 2.192.79.* 15.02.13, 19:04
      Byłam i teren obfotografowałam, więć zapraszam do oglądani zdjęć, może stare ale nawet jare, postaram się dorzucić więcej jakoś niebawem tymczasem osiedle w Psarach Budnestu oglądaj tutaj:
      forum.investmap.pl/dolnoslaskie-mieszkania-domy-f67/osiedle-domkow-jednorodzinnych-osiedle-parkowe-t2539-20.html
    • Gość: Boryna Re: Psary- Rakowska IP: *.finemedia.pl 25.02.13, 13:36
      Faktycznie fajne te rzuty i filmiki ale ciekawe jak to się przekłada na rzeczywistość. Bo im bardziej coś podkorolujesz i pięknie przedstawisz tym rzeczywistość jest bardziej szara ale fakt, wszystko jest przejrzyste i dla amatorów architektury poglądowe.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka