09.07.08, 23:35
Witam. Czy ktoś mi może coś powiedzieć o inwestycji BUDOTEX-u na
Strońskiej? PILNE!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Budotex IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.07.08, 19:20
      Porazka.
      Cena z kosmosu, widok z okna na rozwalona szope albo brudnozolty
      ohydny blok. Do tego halas dochodzacy od ulicy.
      • spiacakrolewna24 Re: Budotex 11.07.08, 21:20
        Wiem jaka jest okolica bo niedaleko mieszkam. Chodzi mi raczej o
        umowę jaką proponują. Szukałam informacji na innych forach, ale tych
        raczej jest bardzo niewiele. Dziwne trochę...
        • Gość: xxx Re: Budotex IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.08, 20:15
          Jedz na Czekoladowa i popros o umowe, ot co.
          • spiacakrolewna24 Re: Budotex 13.07.08, 19:17
            Umowę to ja posiadam. Nawet ją skonsultowałam z 2 prawnikami.
            Niestety opinie były bardzo negatywne. Wiem, że ktoś podpisał już z
            nimi umowy, dlatego bardzo chętnie bym poznała opinię tych ludzi.
            Może udało się im wynegocjować inne warunki.
            • Gość: Jefferson Farfan Re: Budotex IP: *.lanet.net.pl 13.07.08, 20:47
              He he he, to może jednak poszukaj chaty na rynku wtórnym, bo z tego co widzę, to
              Twoi prawnicy są bardzo skrupulatni i z pewnością przyczepiliby się do każdego
              dewelopera :)
              • Gość: spiacakrolewna24 Re: Budotex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.07.08, 12:13
                Nie jestem taka lekkomyślna jak Ty! :]
                • Gość: xxx Re: Budotex IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.07.08, 12:20
                  Nie rozumiem Twego problemu. Skoro wiesz, ktore zapisy w umowach sa
                  niekorzystne, to sprobuj je z deweloperem negocjowac.
                  Nawet jesli umowa zawiera klauzule niedozwolone, to te zapisy sa
                  niewazne z mocy prawa.
                  I po co sie pchasz do tego budotexu, malo jest innych deweloperow,
                  ktorzy wrecz bija sie o klienta ?
                • Gość: Jefferson Farfan Re: Budotex IP: *.crowley.pl 14.07.08, 13:29
                  Jeśli ja jestem lekkomyślny, to Ty jesteś paranoiczką :P
                  • Gość: spiacakrolewna24 Re: Budotex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.07.08, 18:29
                    Sprawdź co oznacza to słowo. Ja jestem po prostu rozsądna. Nie chcę
                    umoczyć pieniędzy. Za dużo osób widziałam, które teraz nie mogą się
                    wygrzebać z trefnych umów.
                    • fezuj Re: Budotex 15.07.08, 19:11
                      Nie rozumiem problemu trefnej umowy. Masz prawo ja rozwiazac.
                      • Gość: Del Re: Budotex IP: 62.29.160.* 19.07.08, 12:30
                        proponuję podpisać umowę w formie aktu notarialnego, dzięki którym
                        pozbędziesz się problemu klauzul niedozwolonych, do zapisu których
                        notariusz nie może dopuścić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka