Gość: misuszatek1 Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: 217.153.35.* 02.08.02, 14:42 Bylam 2 lata temu z Sigma Travel w Egipcie - maja taka wycieczke objazdowa z 3 dniowym rejsem po Nilu. Standard : autokar, jedzenie, hotele w pelni zgadzal sie z cena wycieczki. Najwieksza zaleta imprezy byl pilot - pan w srednim wieku. Oprocz tego co bylo w programie pokazal mnostwo ponadprogramowych rzeczy z wlasnej woli. Moj maz byl z nimi na objezdzie Hiszpania -Maroko i tez wszystko co obiecali pokazali a standard odpowiadal cenie wycieczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.magma-net.pl 02.08.02, 15:20 Delta Travel z Krakowa. Byłam z nimi dwa razy i bylo ok. Szkoda tylko, ze za drugim razem pani "Pilot" czytała nam wiadomości z przewodnika Pascala, który, jak się pechowo złożyło, też miałam na kolanach :-) Żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.hbs.edu 05.08.02, 20:05 Ja tez bylem z tym biurem i zgadzam sie w zupelnosci Bomba facet i jeszcze nam urzadal kolokwia z nagrodami w autobusie Ale uwazajcie na biuro Jet specjalnosc Turcja wlasciel Turek, Nam sprzedali hotel 300 metrow od plazy. Okazalo sie ze 13oo metrow jak sie dogadles z ochrona 5-gwiazdkowego hotelu, jak nie to 2500 metrow. Jedzenie podle i pelno Turkow z ktorymi zawsze byla atrakcyjna wojna kto pierwszy dostanie sie do stolu. Na uwagi Jet reagowal drog na plaze bylo kilka i malo wycieczka kosztowala. Firma chcac uciec od VAT-u wysoko miala skalkulowany bilet lotniczy natomiast pobyt dosc nisko Aha pilot tylko przychodzil aby zapisac na wycieczke ktora byla dwa razy drozsza niz w biurach niemieckich Pamietaj jedziesz z JATEM bedziesz PETEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamelia CROATIA IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 02.08.02, 15:15 byl ktos z Croatia??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikołajek Re: CROATIA IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 09.08.02, 21:17 Małe, ale solidne biuro. Wielu moich klientów (jestem ich agentem) wyjeżdżało z nimi, nie miałem ani jednej reklamacji. Opisy w katalogu odpowiadają rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CROATIA Re: CROATIA IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 12.08.02, 14:05 dziekujemy za slowa uznania. Staramy sie, by zapewnic naszym klientom dokladnie to czego oczekuja. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 02.08.02, 17:50 Bardzo dobrym biurem jest Sigma Travel. Byłam z nimi we Włoszech, Hiszpanii i Egipcie. W zasadzie nie mam żadnych zatrzeżeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nina Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.gliwice.pl / 192.168.1.* 02.08.02, 19:49 youth travel- tanio i solidnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julka Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 02.08.02, 20:32 Nie mam zastrzeżeń do Eurotouru z Warszawy. Znajomi byli z nimi 2 razy na Krecie - wszystko się sprawdziło, polecili, byłam na Korfu - też było OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jturysta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 02.08.02, 21:54 Od 1990 r.byłem w sumie na 68 wyjazdach organizowanych przez różne biura podróży.Co innego imprezy autokarowe co innego samolotowe. Biura autokarowe 1,Skarpa z Krakowa,2.Andrelix z Jastrzębia,3.Partenon z Gdańska,.4.Delta z Krakowa,5.Lekier z Warszawy. Biura "samolotowe 1.FISCHER...długo długo nic 2.Wezyr,3.Exim,4.Jet Touristic,5Big Blue. Zaskakuje mnie obecność na tej liście Triady a zwłaszcza Rainbow(to chyba piszą pracownicy tego biura).Ja zapłaciłem zaliczki za 3 imprezy i WSZYSTKIE zostały anulowane!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pacio Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 01:11 Gość portalu: jturysta napisał(a): > Od 1990 r.byłem w sumie na 68 wyjazdach organizowanych przez różne biura > podróży.Co innego imprezy autokarowe co innego samolotowe. > Biura autokarowe 1,Skarpa z Krakowa,2.Andrelix z Jastrzębia,3.Partenon z > Gdańska,.4.Delta z Krakowa,5.Lekier z Warszawy. > Biura "samolotowe 1.FISCHER...długo długo nic 2.Wezyr,3.Exim,4.Jet > Touristic,5Big Blue. > Zaskakuje mnie obecność na tej liście Triady a zwłaszcza Rainbow(to chyba piszą > > pracownicy tego biura).Ja zapłaciłem zaliczki za 3 imprezy i WSZYSTKIE zostały > anulowane!!! Fischer, ten złodziej scigany w Niemczech za wyłudzenia ??? No fajnie, chyba tam pracujesz,powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 10.08.02, 22:56 pacio napisał: > Gość portalu: jturysta napisał(a): > > > Od 1990 r.byłem w sumie na 68 wyjazdach organizowanych przez różne biura > > podróży.Co innego imprezy autokarowe co innego samolotowe. > > Biura autokarowe 1,Skarpa z Krakowa,2.Andrelix z Jastrzębia,3.Partenon z > > Gdańska,.4.Delta z Krakowa,5.Lekier z Warszawy. > > Biura "samolotowe 1.FISCHER...długo długo nic 2.Wezyr,3.Exim,4.Jet > > Touristic,5Big Blue. > > Zaskakuje mnie obecność na tej liście Triady a zwłaszcza Rainbow(to chyba > piszą > > > > pracownicy tego biura).Ja zapłaciłem zaliczki za 3 imprezy i WSZYSTKIE > zostały > > anulowane!!! > > Fischer, ten złodziej scigany w Niemczech za wyłudzenia ??? > No fajnie, chyba tam pracujesz,powodzenia. Piszesz bzdury ,Vaclav Fischer jest Czechem(jest tam senatorem).Firma Fischer która istniała w Niemczech,od 3 albo więcej lat nie jest jego własnością. Gdybym nie miał fajnej i intratnej pracy chętnie pracowałbym w Fischerze. A w jakim biurze turystycznym Ty pracujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awa Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.um.wroc.pl 13.08.02, 12:53 Ja też mam bardzo dobrą opinię o czeskim biurze Fischer.Profesjonalna obsługa,bardzo dobra organizacja, uczynni rezydenci, w samolotach Fischera stewardzi gotowi do pomocy.Ciekawe gratisy,bezpłatny transport i pobyty w wybranych hotelach dla dzieci powyżej 12 lat.Z Wrocławia dogodny transfer na lotnisko w Pradze.Korzystałam z ich oferty parę razy i w przyszłym roku też się z nimi wybierzemy. Odpowiedz Link Zgłoś
pacio Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 19.08.02, 17:28 Gość portalu: turysta napisał(a): > pacio napisał: > > > Gość portalu: jturysta napisał(a): > > > > > Od 1990 r.byłem w sumie na 68 wyjazdach organizowanych przez różne bi > ura > > > podróży.Co innego imprezy autokarowe co innego samolotowe. > > > Biura autokarowe 1,Skarpa z Krakowa,2.Andrelix z Jastrzębia,3.Parteno > n z > > > Gdańska,.4.Delta z Krakowa,5.Lekier z Warszawy. > > > Biura "samolotowe 1.FISCHER...długo długo nic 2.Wezyr,3.Exim,4.Jet > > > Touristic,5Big Blue. > > > Zaskakuje mnie obecność na tej liście Triady a zwłaszcza Rainbow(to c > hyba > > piszą > > > > > > pracownicy tego biura).Ja zapłaciłem zaliczki za 3 imprezy i WSZYSTKI > E > > zostały > > > anulowane!!! > > > > Fischer, ten złodziej scigany w Niemczech za wyłudzenia ??? > > No fajnie, chyba tam pracujesz,powodzenia. > > Piszesz bzdury ,Vaclav Fischer jest Czechem(jest tam senatorem).Firma Fischer > która istniała w Niemczech,od 3 albo więcej lat nie jest jego własnością. > Gdybym nie miał fajnej i intratnej pracy chętnie pracowałbym w Fischerze. > A w jakim biurze turystycznym Ty pracujesz? Wątpie abyś kiedykolwiek dostał zaproszenie od tego biura, natomiast swojego zdania o Fischerze nie zmienie i nie zamierzam się rozpisywać o szczegółach. Może wiesz więcej, a może mniej? niemniej nie zamierzam korzystać z ich oferty! Pzdr pacio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.hbs.edu 05.08.02, 23:47 Gość portalu: jturysta napisał(a): > Jet > Touristic, > Zaskakuje mnie obecność na tej liście Triady a zwłaszcza Rainbow(to chyba piszą > > pracownicy tego biura).Ja zapłaciłem zaliczki za 3 imprezy i WSZYSTKIE zostały > anulowane!!! A mnie zaskakuje Jet Touristic - Ty chyba pracujesz w tym biurze albo na wycieczce poznales dziewczyne NIE MA GORSZEGO BIURA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.02, 20:19 Odwołanie wycieczki nie do końca jest winą biura - jeśli jedziesz poza sezonem, albo w jakimś mniej popularnym kierunku musisz się z tym liczyć, 10 lat temu pracowałam i wiem jak to wygląda, klientó nie weźmiesz z łapanki, a cena jest skalkulowana na określoną liczbę osób, więc nieraz lepiej grupę anulować, niż obniżać standart i psuć sobie reputację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikołajek Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 09.08.02, 21:23 Skarpa? Kiepski żart! Reklamacje i wizja sprawy sądowej. Już ich nie sprzedaję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jturysta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 10.08.02, 23:09 Gość portalu: mikołajek napisał(a): > Skarpa? Kiepski żart! Reklamacje i wizja sprawy sądowej. Już ich nie sprzedaję. Sednem tej ankiety jest wskazanie biur które nie zawiodły. Ja byłem ze Skarpą na 6-ciu imprezach i dostałem to za co zapłaciłem. Pytanie.Przeciw komu jest ta sprawa przeciw Skarpie,czy przeciw agentowi który obiecuje luksusy na 14 dniowej imprezie z wyżywieniem za 750zł. Skarpa to biuro dla osób które za najniższe ceny w Polsce chcą wyjechać na imprezę w obiekcie o dobrych warunkach.Nigdy nie powinny jechać z nim osoby o wygorówanych oczekiwaniach,dla nich jest Orbis i jego ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikołajek Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 13.08.02, 00:57 Gratulacje, miałeś szczęście. Moi klienci nie. Sprawa, jeśli będzie, to między Skarpą i klientami. Pomiędzy Skarpą i Orbisem jest jeszcze miejsce na biura nie tak drogie jak to drugie i nie tak ryzykowne jak to pierwsze. Agent (przynajmniej uczciwy) nie obiecuje gruch na wierzbie, tylko to, co "opowiada" organizator. I tu jest pies pogrzebany jeśli chodzi o biuro Skarpa. Skandaliczne warunki, choć w katalogu kolorowo. Sprzedaję ofertę ponad 100 biur od 6 lat i wiem o nich wiele, ale czasami daję się zaskoczyć. Niestety. Agent jeśli nie jest idiotą, nie opowiada niczego, co wykracza poza informacje dostarczone przez organizatorów. Jeśli czegoś nie wiem łapię za telefon i dzwonię do nich. Ale nie zadam im przecież pytania czy hotel jest brudny, czy nie przebookował miejsc itd, bo odpowiedź jest wiadoma. Prawda jest taka, że o każdym niemal biurze mogę powiedzieć coś bardzo dobrego i coś, co śni się po nocach moim klientom (mnie też). Życzę udanych wyjazdów. Odpowiedz Link Zgłoś
agnes1271 blue sky travel z sadybki w WARSZAWIE 03.08.02, 00:53 NIE CHODZI TYLKO O WYBÓR BIURA, ALE JAK JESTEŚ OBSŁUGIWANY I JAK DORADZAJĄ CI. ZNAM JEDNĄ DZIEWCZYNĘ W BLUE SKY ZAWSZE ZNAJDZIE TO CZEGO SZUKAM. I O TO CHODZI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agge Re:VING/ITAKA z Krakowa IP: *.bphpbk.pl 03.08.02, 08:48 Polecam. Żadnych niespodzianek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona YOUTH TRAVEL POLSKA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.08.02, 12:32 Hej, Bylam z moim przyjacielem w Grecji z Youth Travel i bylo OK. Cena niska ok. 750 PLN za 11 dni na miejscu (przejazd, ubezpieczenie i zakwaterownia w apartamentach). Nie spodziewalam sie luksusu, ale pokoje byly czyste i schludne (dostalismy czysta posciel i naczynia kuchenne). Nie wiem jak jest na innych kierunkach, ale Grecje polecam. Iwona z Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.tele2.pl 03.08.02, 12:36 Do Turcji tylko z Pegas Touristik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: 213.77.105.* 03.08.02, 13:55 Gość portalu: Kasia napisał(a): > Do Turcji tylko z Pegas Touristik jesli mozes podaj do nich telefon - dzieki z gory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.02, 21:50 Gość portalu: majka napisał(a): > Gość portalu: Kasia napisał(a): > > > Do Turcji tylko z Pegas Touristik > jesli mozes podaj do nich telefon - dzieki z gory 668 90 99 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.gliwice.pl / 192.168.1.* 03.08.02, 14:50 young travel- niskie ceny i pelen profesjonalizm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: albert BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.pl 03.08.02, 20:06 TRIADA Byłem z nimi sześć razy na nartach i byłop wszystko zgodnie z umowa RAINBOW Byłem raz na długiej imprezie (6000 km) i było wsystko OK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seshen Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 03.08.02, 23:21 -Turcja- GTI -Grecja/Cypr- El Greco (PGT) -Włochy(objazd) -Mediterranevm -Itaka-Ving, tez bardzo okej Przestrzegam przed Big Blue, potrafia zarezerwowac wylot z innego miasta niz przewiduje to umowa, lub zmienic o pol dnia (dzien przed wyjazdem) godzine odlotu. Jezeli juz, to lepiej kupowac bezposrednio u nich, niz u agentow. No, ale przede wszystkim NAJPEWNIEJSZE i NAJUCZCIWSZE jest TUI. Odpowiedz Link Zgłoś
odyseusz Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 04.08.02, 03:10 Ja z kolei bardzo lubię Grecję i najlepiej było mi rok temu z Rainbow Tours, w tym roku byłem z Big Blue, chcieli nas "naciąć" na wynajmie samochodów, kłamali bezcxzelnie, że tylko u nich jest opcja pełnego ubezpieczenia - a było wszędzie, u nich wynajem kosztował dwa razy tyle ile na mieście, rezydentka w pogóle się nie interesowała, kto co jak, widziałem ją dwa razy. Ostrzegam, nie dajcie się wpuścić w maliny, jest na Krecie taka blond rezydentka Ania, wycieczki u nich mają zaporowe ceny, dwa razy taniej mają Niemcy, polecam wynajęcie samochodu i objechanie wyspy, jeśli ktoś miałby jakieś pytania chętnie na ten temat odpowiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.bsk.vectranet.pl / 10.1.2.* 04.08.02, 16:02 Jedziemy na Kretę i chcemy pożyczyć samochód na 3 dni. Jak już wiemy, nie robić tego w hotelu. Byłbyś tak łaskaw i rozszerzył zakres informacji, co i jak ? Z góry dziękujemy za dodatkowe informacje. Adam Odpowiedz Link Zgłoś
pacio Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 01:23 Gość portalu: ADAM napisał(a): > Jedziemy na Kretę i chcemy pożyczyć samochód na 3 dni. Jak już wiemy, nie > robić tego w hotelu. Byłbyś tak łaskaw i rozszerzył zakres informacji, co i > jak ? Z góry dziękujemy za dodatkowe informacje. > > Adam Spoko, na Krecie jest masę wypożyczalni, popatrz na ceny i wystrzegaj się okazji, często pracuje polska obsługa, na ogół pomaga coś wybrać. Ja proponuje Suzuki Witarę z prośbą o przełączenie napędu 4x4, najlepiej na 5 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
odyseusz Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 12:12 Gość portalu: ADAM napisał(a): > Jedziemy na Kretę i chcemy pożyczyć samochód na 3 dni. Jak już wiemy, nie > robić tego w hotelu. Byłbyś tak łaskaw i rozszerzył zakres informacji, co i > jak ? Z góry dziękujemy za dodatkowe informacje. > > Adam Nie wiem, gdzie będziecie, ja byłem w Matali i tam jest dobre biuro - Holiday Auto - mały samochód ale z klimą lub szyberdachem kosztuje tam 70 Euro za 3 dni (tak było w drugiej połowie czerwca), oczywiście przeczytajcie umowę, czy jest pełne ubezpieczenie, ale zawsze jest. My wzieliśmy Accenta za 90 E, trochę drożej a dużo lepiejm w tych górach małe samochod=]y nie bardzo się sprawdzają, ale trzeba uważać na serpentyny. Ogólnie Kreta JEST WSPANIALA PIEKNA, LUDZIE (TYLKO GRECY SUPER) Polacy niestety chcą turystów naciągnąć, Big Blue w ogóle nie odpowiedziało na moja rekjlamaację, no i tak jak pis2ałem są bezczelni, Odpowiedz Link Zgłoś
pacio Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 01:17 odyseusz napisał: > Ja z kolei bardzo lubię Grecję i najlepiej było mi rok temu z Rainbow Tours, w > tym roku byłem z Big Blue, chcieli nas "naciąć" na wynajmie samochodów, kłamali > > bezcxzelnie, że tylko u nich jest opcja pełnego ubezpieczenia - a było > wszędzie, u nich wynajem kosztował dwa razy tyle ile na mieście, rezydentka w > pogóle się nie interesowała, kto co jak, widziałem ją dwa razy. Ostrzegam, nie > > dajcie się wpuścić w maliny, jest na Krecie taka blond rezydentka Ania, > wycieczki u nich mają zaporowe ceny, dwa razy taniej mają Niemcy, polecam > wynajęcie samochodu i objechanie wyspy, jeśli ktoś miałby jakieś pytania > chętnie na ten temat odpowiem Cholera im ładniejsza rezydentka tym głupsza, a prezentacja oferty przerosła Anię, z ubezpieczonymi oponami to małe przegięcie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.batory.org.pl / 192.168.30.* 05.08.02, 11:29 A gdzie byłeś z El Greco ? Czy mógłbyś napisać troche więcej na ich temat ? Ja wyjeżdżam z nimi w ten czwartek na Kretę i obawiam się najgorszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.chemar.com.pl 05.08.02, 13:27 Ja byłam w tym roku (maj) na Krecie z El Greco w Istro. Wszystko było takie jak w ofercie, rezydentka kompetentna, itp. Nie bój się więc, a jeśli żądasz szczegółów - pisz pod mail: czarta&poczta.onet.pl Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alla SCAN HOLIDAY!!!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.02, 13:37 Scan Holiday - wycieczka na Halikidiki. Wcale nie najtańsza! Biuro podróży zapomniało powiedzieć, że aby dotrzeć do plaży trzeba: - najpierw przejść przez ruchliwą czteropasmówkę - niestety brak jest tam jakiegoś przejścia nad czy podziemnego, tak więc można to było uznać za sport ekstremalny... - potem hektar w dół (a wracając - trzeba było iść hektar w górę). Wcześniej pani w biurze mówiła, że hotel jest... na plaży. Chyba jej się coś bardzo pomyliło... Najgorzej mieli ci, którzy przyjechali z małymi dziećmi. Dojście na plażę zamieniało się w wyprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alla Re: SCAN HOLIDAY!!!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.02, 13:39 ups - chodziło o te dobre biura... Nie doczytałam do końca. W takim razie proponuję Orbis - wakacje w Tunezji były super - pokój z widokiem na morze, miła przewodniczka, żadnych problemów :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: SCAN HOLIDAY!!!!! IP: *.hbs.edu 05.08.02, 23:52 A moze to byl JET TOURIST ja z nim mialem takie same przeprawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asik Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.02, 17:13 ATJ Lingwista jest ok - to wyjazdy z nauką, Sigma Tour - spoko Odpowiedz Link Zgłoś
preta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 04.08.02, 23:54 Ving Fischer TUI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.08.02, 08:02 Potentat na rynku - a raczej Tu nie chwalony.To TRIADA !Ale nie dziwię się.Po doswiadczeniach czerwcowej podrózy( w te i wewte)napisałem kilka uwag - bez jakiejkolwiek agresji - do odpowiedzialnej Pani w Triadzie za "wizerunek" tego biura - i mimo upływu miesiąca , nawet nie ma "pocałuj psa w nos" Odpowiedz Link Zgłoś
odyseusz Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 12:14 Gość portalu: Feliks napisał(a): > Potentat na rynku - a raczej Tu nie chwalony.To TRIADA !Ale nie dziwię się.Po > doswiadczeniach czerwcowej podrózy( w te i wewte)napisałem kilka uwag - bez > jakiejkolwiek agresji - do odpowiedzialnej Pani w Triadzie za "wizerunek" tego > biura - i mimo upływu miesiąca , nawet nie ma "pocałuj psa w nos" mnie tez nikt nie odpowiedział, oni to maja wiesz gdzie Odpowiedz Link Zgłoś
pacio Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 15:14 Troche pomarudze nt. polskich biur podruży które obrosły w piórka. Triada w 1994,95 prponowała taką obsugę w Tunezji że miło wspominam do dnia dzisiejszego. Od prawie trzech lat słyszę coraz więcej skarg osób, które nie otrzymały odpowiedzi na pisma kierowane do biura. Totalna olewka, przy takim przerobie to pestka. Odkryłem w następnym roku Bigblue i z nimi wyskoczyłem na kilka fajnych wycieczek, i słysze jakie to niedobre biuro nie odpowiada na pisma klientów. fakt, z sympatycznego małego biura /pierwszą impreze opisywał i proponował współwłaściel biura/ przerodził się w molocha gdzie call center prawie nic nie wie o hotelach i posiada identyczne info jak w internecie. Czy tez znacie takie biura ? Pzdr pacio Odpowiedz Link Zgłoś
pawel8 Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 05.08.02, 20:44 Właśnie wróciłem z Grecji (Olimpic Beach), gdzie byłem z biurem Andrelix z Jastrzebia. Biuro posiada własne autokary(klimatyzacja,video,WC)-jedzie 3 kierowców i pilot.Na miejscu mają 2 rezydentów (pozdrowienia dla Krzysztofa).W sumie dobry odpoczynek + wycieczki na miejscu (najtańsze-osobiście sprawdziłem w 8!! biurach na miejscu w pobliskiej Paralii i w 2 w Olimpic Beach).Ich oferta jest dla osób raczej o średnich dochodach (w końcu 30 godz. w autokarze nie spędza się dla przyjemności)Jestem bardzo zadwolony. Jedyna uwaga dotyczy przewodnika,miejscowego greka, wynajmowanego przez biuro. Facet ogólnie nie tylko dosyć źle mówi po polsku, a jeszcze ogólnie nie na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
beciab Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 06.08.02, 12:28 Moja osobista biała: 1. Exim (Tunezja) 2. Triada (Paryż) 3. Skarpa (Grecja) Nie wiem jak wyglądają oferty tych biur w innych miejscach. Te o których napisałam, były profsjonalnie przygotowane. Przy Eximie było trochę problemów z rezydentem, który był średnio dostępny ale w sumie na nic niepotrzebny, bo problemów żadnych nie było. Starczył jego telefon. Ale wiadomo, jak to z takimi biurami jest. W ubiegłym roku byłam z Akropolem i byłam dosyć zadowolona. Nie jakoś rewelacyjnie ale narzekać nie mogłam. A najlepsze biuro? Plecak i własne nogi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anik Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: POL1NT* / 157.25.99.* 08.08.02, 12:37 Jesli mozna a ulatwi to chyba wszystkim ocene oprocz nazwy podajcie miejsce i moze nazwe hotelu Odpowiedz Link Zgłoś
pakuz Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 10.08.02, 15:32 scanholiday ! wiem,ze sa rozne opinie , ale ja mialem super wakacje w grecji ze scan hotel ,za ktory zaplacilem wypadl z oferty , wiec zmienili mi na wyzsza klase bez doplaty opieka rezydentow byla bardzo dobra (czasami nawet mialem wrazenie , ze traktuja nas jak niezbyt rozgarniete dzieci , ktore caly czas trzeba prowadzic za reke) bylem super zadowolony Odpowiedz Link Zgłoś
yarekgay Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 10.08.02, 17:09 biura THE BEST : w tej kolejności !!!! 1. TUI 2. Scan Holiday 3. Neckermann (chociaż słyszałem i bardzo negatywne opinie) 4. Sigma Travel Odpowiedz Link Zgłoś
kkkarin TRIADA!!! 12.08.02, 12:46 Moim faworytem jest TRIADA. Jestem ich stałą klientką i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Wyjeżdżam z nimi od 4 lat, zarówno latem, jak i zimą. Mają bardzo ciekawą, a przede wszystkim bogatą ofertę dla ludzi o różnych zasobach finansowych. Mają wyjazdy lotnicze, ale i super autokarowe imprezy. Byłam z nimi na świetnej objazdówce pod nazwą TOUR EUROPA. Pilotem był tam Pan Darek, który naprawdę profesjonalnie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Z TRIADĄ po raz pierwszy wyjechałam na narty i dzieki cudownemu Panu Zbyszkowi (instruktor narciarski) zakochaliśmy się z moim narzeczonym w tym sporcie. W przyszłym roku planuje ślub i podróż poślubną... na pewno wybiorę TRIADĘ. Korzystałam także z wyjazdów z Vingiem i Scan Holiday. Do nich także nie mam zastrzeżeń. Ale jednak TRIADĘ stawiam na pierwszym miejscu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: TRIADA!!! IP: *.pg.gda.pl / *.hydro.pg.gda.pl 12.08.02, 14:46 Kkkarin, napisz coś więcej, gdzie byłaś z Triadą? Może w Turcji? Jeśli tak, to w jakim hotelu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek odradzam Triadę IP: 194.9.223.* 14.08.02, 13:07 Dlaczego: - brak posiadania przez Triadę całodobowej linii "kryzysowej" - ogólna bezsilność rezydentów - chamstwo pracowników - grzyb w pokojach (moge wam przesłać zdjęcia) Poza tym jeżeli lubisz żeby któś przy tobie krzyczał na kobiety w ciąży - wybierz Triadę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martuśka Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.axes.com.pl 12.08.02, 14:33 A ja nie polecam Bratniaka, jest tanie ale mają totalny bałagan i troche olewają klienta.Ceny to jednak ich duża zaleta, ale w ogóle nie potrafia sie zorganizować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barbara Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.bg.pwr.wroc.pl 13.08.02, 11:15 Od kilku lat korzystam z 2 biur podrozy: ITAKA i VING. Jestem bardzo zadowolona. Mila i profesjonalna obsluga. Moim znajomym zawsze polecam te biura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brasetka Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 13.08.02, 11:46 Byłam z Aladynem w Tunezji i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miał być hotel przy plaży i był, jedzenie super. Rezydent kompetentny i miły oraz co ważne b. dobrze znający tamtejsze realia bo mieszka tam od lat 20stu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j39 Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.pl 13.08.02, 12:46 Gość portalu: barbara napisał(a): > Od kilku lat korzystam z 2 biur podrozy: ITAKA i VING. > Jestem bardzo zadowolona. Mila i profesjonalna obsluga. > Moim znajomym zawsze polecam te biura. Tylko nie ITAKA. Obiecują bardzo dużo, nie wywiązują się z zobowiazań zrzucając odpowiedzialnosć na innych. Klient interesuje ich tylko do momentu wzięcia pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
grog Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 13.08.02, 16:18 Gość portalu: j39 napisał(a): > Gość portalu: barbara napisał(a): > > > Od kilku lat korzystam z 2 biur podrozy: ITAKA i > VING. > > Jestem bardzo zadowolona. Mila i profesjonalna > obsluga. > > Moim znajomym zawsze polecam te biura. > > Tylko nie ITAKA. Obiecują bardzo dużo, nie wywiązują się > z zobowiazań zrzucając odpowiedzialnosć na innych. > Klient interesuje ich tylko do momentu wzięcia > pieniędzy. popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michelicus Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.02, 19:24 Gość portalu: j39 napisał(a): > Gość portalu: barbara napisał(a): > > > Od kilku lat korzystam z 2 biur podrozy: ITAKA i > VING. > > Jestem bardzo zadowolona. Mila i profesjonalna > obsluga. > > Moim znajomym zawsze polecam te biura. > > Tylko nie ITAKA. Obiecują bardzo dużo, nie wywiązują się > z zobowiazań zrzucając odpowiedzialnosć na innych. > Klient interesuje ich tylko do momentu wzięcia > pieniędzy. Choc nie byłem z Vingiem nigdzie (a dlaczego - poniżej) jak dotychczas - nie polecam (dotyczy wspomnianego pozniżej biura, pewno nie we wszystkich tak jest). Powód jest prosty - bylem zainteresowany wycieczka na Peloponez - szczerze - bardzo zainteresowany. Wybrałem sie wiec do biura Vinga/Itaka (Wroclaw, to chyba ul. Wita Stwosza, przy Rynku). Na moje "Dzien dobry" usłyszalem burknięcie Pani. Wytlumaczyłem sobie to upalem, który wtedy panował. Podeszłem do agentki i zacząłem sie wypytywać. Niestety to co mnie uderzyło to każdą odpowiedz trzeba było z Pani wyciągać. Do tego co chwilę odbierala telefon. Gdy po raz trzeci okres rozmowy przekroczył 5 minut .... cierpliwośc się skończyła. Teraz jade do Turcji z innego biura, w którym poszanowanie klienta jest rzeczą normalna bez względu na status majątkowy .... może trzeba było ubrac się w garnitur :O). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerko Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.prawo.uni.wroc.pl 26.08.02, 13:51 jeżeli do Trucji to tylko nie z Jet Touristic Poland sp. z o.o., a szczególnie nie do Marmaris, chyba że masz ochotę na super niemiłą i obojętną rezydentkę Małgorzatę Siłacz i chcesz mieć poczucie, że dałeś się wyrolować za własne pieniądz. Po ich wpłąceniu przestajesz już obchodzić to szacowne biuro zupełnie. Popis ignorancji, braku poszanowania swojego klienta i bezczelnego wyłudzenia pieniędzy (co innego w katalogu, co innego w rzeczywistości, oferta, iż latają do Dalamanu nieprawdziwa, transfer z Antalyi ponad 6 godzin). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: 217.98.125.* 13.08.02, 13:09 A co powiecie na Globtrans. Byłam z nimi w Chorwacji i bardzo obie chwalę!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek tylko nie TRIADA. Re: BIAŁA LISTA IP: 194.9.223.* 14.08.02, 13:01 Stanowczo odradzam - skandaliczne zachowanie pracowników i rezydentów oraz „olewanie” klientów którzy korzystają z usług Triady, brak kompetencji sprzedawców oraz niedotrzymywanie najważniejszych punktów umowy to tylko kilka zdarzeń z jakimi się spotkałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.telkab.pl 15.08.02, 20:41 czy ktoś korzystał z www.klubwakacyjny.pl?? Odpowiedz Link Zgłoś
pacio Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! 19.08.02, 17:22 Gość portalu: marta napisał(a): > czy ktoś korzystał z www.klubwakacyjny.pl?? Odpuść sobie lipa okrutna !!!! Pzdr pacio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: *.pl 19.08.02, 21:38 ciekawe ile biur same na liste sie wpisalo bo widze ze cos za czesto sie powtarzaja !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MKR Re: BIAŁA LISTA POLSKICH BIUR PODRÓŻY !!! IP: 195.136.251.* 23.08.02, 10:29 Za najlepsze biuro uważam Orbis. Wyjeżdżałam wielokrotnie za pośrednictwem dużych biur podróży. Z Orbisem wybrałam się na Rodos - hotel nie drogi, ale czysty i schludny, dokładnie tak jak w katalogu, miła i fachowa obsługa. Duże brawa dla rezydentów - Panie rezydentki mówiły po grecku, na wycieczkach nie czytały z popularnych przewodników, które miało wielu wycieczkowiczów (spotkałam sie z tym na innych wyjazdach). Nie słyszałam od znajomych niepochlebnych opinii, ani nie natknęłam się w Internecie na skargi od klientów - kolejny plus dla dużego biura. Odpowiedz Link Zgłoś