Gość: jbond007 IP: *.aster.pl 11.09.05, 23:24 Szukam opini o tym kompleksie. Czy warto do tego regionu jechać w październiku ze względu na pogodę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj