08.02.05, 15:32
Oto moje pytanie!!!Czy któraś z was próbowała poprzez luteinę sama wywołać u
siebie @ np:po ostatniej @ odliczyć cykl 28 dni i łykać luteinę by znowu go
wywołać!!! Niewiem czy to może czymś grozić i czy wogóle można tak robić!!!
Ale bardzo mnie to zastanawia! Pozdrawiam!





Obserwuj wątek
    • jamile Re: LUTEINA 08.02.05, 16:14
      Luteina nie służy do regulowania cyklu miesiączkowego, jej celem jest
      podniesienie poziomu progesteronu i w konsekwencji podtrzymanie ew. ciąży w
      pierwszych tygodniach od zapłodnienia. Częściej jest tak, że luteina
      powstrzymuje @ a nie ją wywołuje; i nawet jeśli ją odstawisz, nie masz żadnej
      gwarancji, że następpnego dnia dostaniesz @, możesz ją dostac i w 10 dniu po
      ostatniej tabletce luteiny.
      Na Twoim miejscu nie eksperymentowałabym, ten lek ma zupełnie inne
      zastosowanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka