ksara4
20.05.05, 11:44
dziś miałam usg - w obu jajnikach pęcherzyki po 24 i 25 mm, owulacja lada
moment i - mam pytanie - czy wystarczy, że wczoraj wieczorem "przytulałam
się "?czy może być tak, że pęcherzyki pękną lada moment i do wieczora już
będzie za późno, czy wystarczą nasionka z wczoraj?