16.02.06, 13:23
w ubiegłym cyklu, w 3dc, robiłam prl. Wynik wyszedł powyżej normy (25,5 -
norma labor. 24,0).
Jutro robię hormonki tarczycy (6dc). Czy jest sens robić jeszcze raz prl w 6dc
(żeby wykluczyć wpływ innych czynników na prl)? Czy da to jakiś obraz?
Obserwuj wątek
    • spa76 Re: pytanko 16.02.06, 13:33
      jak masz kaskę to zrób. zwłaszcza, że wynik był nieznacznie podwyższony a
      prolaktyna z natury jest podobno kapryśna.
      • otylkaa Re: pytanko 16.02.06, 13:35
        zrobie jutro - szkoda mi czasu, a te 30 zł tojeszcze nie majątek. Sama jestem
        ciekawa - bo chyba ostatnim razem wszystko było w pośpiechu. A co tam, dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka