otylkaa
16.02.06, 13:23
w ubiegłym cyklu, w 3dc, robiłam prl. Wynik wyszedł powyżej normy (25,5 -
norma labor. 24,0).
Jutro robię hormonki tarczycy (6dc). Czy jest sens robić jeszcze raz prl w 6dc
(żeby wykluczyć wpływ innych czynników na prl)? Czy da to jakiś obraz?