Dodaj do ulubionych

Mam pytanie do Was

18.08.07, 10:50
Witam
Czy jest teraz szansa na ciązę?W lipcu byłam stymulowana merionalem
do zabiegu IVF uzyskano tylko 2 pęcherzyki ale w jednym byla komorka
doszlo do zaplodnienia ale przestała się dzielic. Teraz mam 18 dc i
moje jajniki wyprodukowały 7 pęcherzykow, podejrzewam ze decapeptyl
3,75 przestał dzialać, czy jest szansa na ciążę a może któraś z Was
tak miała?
Obserwuj wątek
    • wiktoria33 Re: Mam pytanie do Was 20.08.07, 10:49
      same ze siebie urosly czy cos bralas?
      jakiej wielkosci sa pecherzyki ? teraz masz 18dc i 7 uroslo samo?

      --------------

      "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na
      przyszłość." Woody Allen
      • kotekk75 Re: Mam pytanie do Was 20.08.07, 23:30
        To jest cykl po nieudanej stymulacji, nic w tym cyklu nie bralam
        więc urosły same nie wiem byc może że sie leki we mnie tak
        skumulowały.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka