kotekk75
18.08.07, 10:50
Witam
Czy jest teraz szansa na ciązę?W lipcu byłam stymulowana merionalem
do zabiegu IVF uzyskano tylko 2 pęcherzyki ale w jednym byla komorka
doszlo do zaplodnienia ale przestała się dzielic. Teraz mam 18 dc i
moje jajniki wyprodukowały 7 pęcherzykow, podejrzewam ze decapeptyl
3,75 przestał dzialać, czy jest szansa na ciążę a może któraś z Was
tak miała?