Dodaj do ulubionych

IUI a ból wbrzucha

26.10.07, 20:15
Witam ,dziewczyny w niedzielę miałam iui ,owulacja była -podanie
wedlug lekarza ok.Teraz czekam.Mam tylko mały problem .Może ktoraś z
Was tak miała;gdzieś 3 dni przed owu. zaczęło mnie kluć w boku.Ja
wiem że to jajniki bolą czasem,ale mnie kłuje tak całkiem z
boku ,wysoko tak jakby kolka ,raz z jednej lub z drugiej strony.Po
iui jestem 5 dni a nadal mam takie kłucia.Byłabym wdzięczna za odp.
jeśli też coś takiego miałyście
Obserwuj wątek
    • apalena888 Re: IUI a ból wbrzucha 28.10.07, 14:47
      witaj ..ja też jestem po iui dziś 12 dzień po i ciągle czuje ból po
      lewj stronie ...czsem mocniejszy czasem lżejszy ..ale jest ...i tak
      podobno ma być....
      • madzia788 Re: IUI a ból wbrzucha 28.10.07, 19:48
        ..mam nadzieję że tak ma być..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka