madzia788
26.10.07, 20:15
Witam ,dziewczyny w niedzielę miałam iui ,owulacja była -podanie
wedlug lekarza ok.Teraz czekam.Mam tylko mały problem .Może ktoraś z
Was tak miała;gdzieś 3 dni przed owu. zaczęło mnie kluć w boku.Ja
wiem że to jajniki bolą czasem,ale mnie kłuje tak całkiem z
boku ,wysoko tak jakby kolka ,raz z jednej lub z drugiej strony.Po
iui jestem 5 dni a nadal mam takie kłucia.Byłabym wdzięczna za odp.
jeśli też coś takiego miałyście