Dodaj do ulubionych

Hotele i spa w Polsce

17.04.11, 08:36
Jakie jest wasze zdanie na temat przyszłości obiektów, w których niewielki hotel jest w jednym kompleksie z nowoczesnym medi spa? Czy na przykład turyści z Niemiec lub innych krajów to zauważą i jest to przyszłość dla polskiej turystyki? Rano zwiedzania jakiegoś urokliwego miasta, a po południu zabiegi na najwyższym poziomie... Takim połączeniem jest Instytut Glamour w Przeźmierowie k./Poznania. Jest tam miły hotel oraz spa dysponujące nowoczesnymi aparatami i urządzeniami, a ponadto restauracja, fitness, sauna...
W spa wykonują naprawdę wysokiej klasy zabiegi, na ten temat czytałem na ich blogu: igglamour.wor...anie-cellulitu/
Obserwuj wątek
    • cezarysztajner Re: Hotele i spa w Polsce 18.04.11, 11:30
      W ostatnie wakacje tam byłem i muszę stwierdzić, że jest tam całkiem przyjemnie. Mam same pozytywne asocjacje, szczególnie za sprawą dobrych warumków oraz miłej obsługi. Polecam wszyskim, jest to najlepsze miejsce w okolicach Poznania.
      • oslinda Re: Hotele i spa w Polsce 23.03.12, 21:32
        Jestem jak najbardziej za hotelami, które posiadają swoje zaciszne spa. Nie chodzi mi tu o wakacje (choć również), bardziej o zimę, jesień, gdzie można się zrelaksować w te ponure dni(ja osobiście nie lubię tych pór roku:):) ).
        siwa, a kiedyś byłaś w ogóle w velavesie???
        Hydroterapia to super sprawa, osobiście mam styczność z fizjoterapią, i zabiegi te są na prawdę skutkujące w niektórych przypadkach, są świetnym elementem w fizjoterapii.
        • krakowskim_targiem Re: Hotele i spa w Polsce 13.08.12, 15:41
          takie miejsca powinny powstawać, szkoda tylko że Polacy jeszcze nie doceniają uroków takich zakątków, tylko wolą jechać na wczasy allinclusive gdzieś do Egiptu, a przecież u nas może być równie pięknie, dajmy na to na Pojezierzu Brodnickim jest przepiękny hotel Głęboczek. oczywiście ze spa, no i winoterapią (to chyba szczególnie go wyróżnia).
          • nchyb Re: Hotele i spa w Polsce 18.08.12, 08:38

> takie miejsca powinny powstawać, szkoda tylko że Polacy jeszcze nie doceniają u
            > roków takich zakątków, tylko wolą jechać na wczasy allinclusive gdzieś do Egipt

pleciesz, doceniają, część jeździ tu, część tu, a są i tacy co jeżdżą zarówno do wspomnianego Egiptu, jak i potem do spa w PL...
    • malwi-5 Re: Hotele i spa w Polsce 13.05.11, 10:41
      Ciężko powiedzieć ale myślę, że może stać się wszystko ;) Czyli że sobie poradzi albo i nie, no bo to też zalezy od otoczenia, od dostępności, od cen, od reklamy obiektu i liczby osób srednio odwiedzających takie miejsca. Także czynników jest wiele - w jednym miejscu może się sprawdzić taka sytuacja a w innym nie.
    • adam76a Re: Hotele i spa w Polsce 14.03.12, 13:41
      To na pewno dobre połączenie. Spa w hotelu przyciąga turystów przez cały rok, nawet gdy nie ma pogody. Coraz więcej biznesmenów szuka też hoteli ze spa. Widziałam ostatnio, że w ramach karty BTC oprócz rabatów na podróże służbowe dają również upust na spa. Świetny pomysł, by wykorzystać zasoby hotelu!
      • szalonaturystka Re: Hotele i spa w Polsce 14.03.12, 14:09
        Połączenie z pewnością dobre, jednak produktem eksportowym na dużą skalę raczej się nie stanie. Nie zapominajmy, że Niemcy też mają swoje Spa, które są na naprawdę wysokim poziomie i które z chęcią odwiedzają.
        Ale takie hotele Spa wybierane są coraz częściej przez rodzimą klientelę, chociażby na różne wyjazdy służbowe.
    • nextur Re: Hotele i spa w Polsce 15.03.12, 15:00
      Generalnie to już od dawna taki model w Polsce funkcjonuje i nie trzeba szukać przykładów daleko - w kazdym większym mieście jest centrum spa i można właśnie połączyć zwiedzanie z relaksem w jakiś romantyczny weekend. W naszym portalu można znaleźć takie właśnie wycieczki, np. w okolice Zakopanego:
      www.nextur.pl/o/wycieczki/opis/weekend-spa-z-widokiem-na-panorame-tatr/32687
    • olsztynianka22 Re: Hotele i spa w Polsce 16.03.12, 09:56
      Zapraszam do wypoczynku w Olsztynie. W ofercie posiadamy różne obiekty noclegowe hotele olsztyn

Hotel Dyplomat **** oraz Hotel Wileński *** są to najlepsze hotele w mieście. Oferują bogatą ofertę wypoczynku w SPA!!
    • Gość: fred Re: Hotele i spa w Polsce IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.12, 17:42
      Ja byłem niedawno w Pałacu Pawłowice w woj. Opolskim i osobiście podobało mi się. Mały przytulny hotelik w odrestaurowanym pałacu. SPA małe ale konkretne, tak więc mi się bardzo podobało. Jak coś to polecam: www.palacpawlowice.pl

A wy coś możecie mi polecić? interesują mnie małe hotele ze spa. Ważna też jest cena, żeby nie było za drogo.
      • anna19601986 Re: Hotele i spa w Polsce 11.05.17, 21:01

Dużo podróżujesz biznesowo, jak i w celach rozrywkowych po naszym kraju?? Tutaj polecam Ci świetną bazę hoteli sieci Best Western www.bestwestern.pl/ . Ja korzystam już kilka lat z ich miejsc noclegowych i wiem, że trzymają wysokie standardy. Ich hotele są dostosowane do różnych celów. Parę razy w różnych miastach, jak Katowice, Opole i Warszawa, organizowaliśmy spotkania biznesowe na 50 - 80 osób i tylko z tej bazy korzystaliśmy. Wysokie standardy jakości oraz obsługi klienta, hotele w centrum dużych miast - to ich zalety. Best Western ma ciekawy program lojalnościowy, w którym można uzyskać atrakcyjne zniżki i bezpłatne noclegi, także wygląda to wszystko dobrze :)
    • pratoka Re: Hotele i spa w Polsce 20.03.12, 23:15
      Ja bylam w velaves we Władyslawowie i powiem, ze gdyby nie hotel to wyjazd średnio by sie udał (pogoda), ale wlasnie z powodu ich SPA, niedrogich, a profesjonalnych masazy to byl udany wypad.
      • siwa_a00 Re: Hotele i spa w Polsce 22.03.12, 18:09
        Miałam tam pojechać jesienią, jednak przełożyłam to na zimę. Nic z tego nie wyszło :/ Może teraz na wiosnę się uda. A bardzo bym chciała bo ruszyli z zabiegami z hydroterapii :)
            • hotels1 Re: Hotele i spa w Polsce 13.08.12, 23:37
              Słowo Spa jest super narzędziem marketingowym! Niestety jednak wiele Hoteli w Polsce
              dodaje do nazwy Wellness&SPA a nie ma z tym nic wspólnego poza wstawionym w piwnicy jacuzzi.
              Jednak goście hotelowi coraz częściej zasięgają różnych opinii zanim zdecydują się na wyjazd do SPA. Szukają dobrej jakości usług. Nie jadą w pierwsze znalezione w sieci miejsce, które posiada w swojej nazwie Hotel Wellness & SPA. Dzisiaj gość chce wiedzieć, gdzie jakie są warunki, jakie zabiegi, jaka obsługa, czy jest ładnie, miło a przede wszystkim profesjonalnie. Coraz częściej Hotele w Polsce używając oznaczeń Wellness&SPA spełniają prawdziwe oczekiwania swoich gości i oby tak dalej bo do tej pory to różnie bywało.
    • jabeata2 Re: Hotele i spa w Polsce 16.08.12, 22:56
      hotele spa staja sie coraz lepsze i oferuja coraz wiecej atrakcji.
      przyznam ze duzo jezdze po swiecie i jestem mile zaskoczona jakoscia naszych hoteli.
      jest tez duzo nowych stron i portali na ten temat (www.hoteleispa.pl , www.wyspazdrowia.pl) wiec i goscie sa juz coraz lepiej wyedukowani,wymagaja coraz wiecej i hotele sie musza rozwijać :)

kapital13 napisał:

> Jakie jest wasze zdanie na temat przyszłości obiektów, w których niewielki hote
      > l jest w jednym kompleksie z nowoczesnym medi spa? Czy na przykład turyści z Ni
      > emiec lub innych krajów to zauważą i jest to przyszłość dla polskiej turystyki?
      > Rano zwiedzania jakiegoś urokliwego miasta, a po południu zabiegi na najwyższy
      > m poziomie... Takim połączeniem jest Instytut Glamour w Przeźmierowie k./Poznan
      > ia. Jest tam miły hotel oraz spa dysponujące nowoczesnymi aparatami i urządzeni
      > ami, a ponadto restauracja, fitness, sauna...
      > W spa wykonują naprawdę wysokiej klasy zabiegi, na ten temat czytałem na ich blogu: igglamour.wor...anie-cellulitu/
    • Gość: AnkaSkakanka Re: Hotele i spa w Polsce IP: *.lodz.mm.pl 23.08.12, 19:56
      Co prawda spa nie mają, ale łódzki hotel NoBo skradł moje serce. Niewielki, bardzo designerski (sofy Barcelona, Koń z Moooi itp) wszędzie detale, które przykuwają oko. Bardzo przytulnie i czysto, a do tego blisko wszędzie (szczególnie polecam tym, którzy wpadają do Łodzi na imprezy w Atlas Arenie). Bardzo fajny, można sobie go w internecie obejrzeć ;)
    • aneta8666 Re: Hotele i spa w Polsce 03.09.12, 20:24
      Takie hotele są szczególnie pożądane przez turystów. Przykładem tego jak duże jest zainteresowanie takimi usługami może być także fakt, że coraz częściej SPA lokowane są także na osiedlach mieszkaniowych, a tutaj dochodzi jeszcze czynniki taki jak wyjazd wakacyjny, co zwiększa zainteresowanie takimi usługami.
      • agnieszka816 Re: Hotele i spa w Polsce 27.09.12, 12:25
        W dzisiejszych czasach to chyba norma? Przynajmniej tak mi się wydaje. Ostatnio byłam znowu w Krynicy Zdrój i zatrzymałam się w hotelu Piastun. I to jest świetny przykład, dobrego hotelu w dobrym miejscu!
    • Gość: Łukasz Re: Hotele i spa w Polsce IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.12, 13:41
      Wydaje mi się, że tego typu obiekty hotelowe mogą przyciągać turystów z zagranicy. Przykładem jest tu Hotel w Kiermusach, jest tam dosłownie wszystko czego można oczekiwać od zwykłego hotelu w mieście a ponad to wiele innych dodatkowych atrakcji o SPA nie wspominając. Wejdźcie na stronę i oceńcie sami. Kiermusy Sam byłem tam niecały miesiąc temu i wszystkim gorąco polecam!
    • Gość: Amelia Re: Hotele i spa w Polsce IP: *.gizycko.mm.pl 18.10.12, 17:33
      w wakacje mąż zabrał mnie do wspaniałego miejsca. Leśna Chata to hotel położony w okolicy Jastrowia, nad jeziorem. Coś wspaniałego, tam na prawdę można wypocząć. podczas gdy mój maż śmigał na rowerze w pobliskim lesie ja korzystałam ze Spa. Hotel Leśna Chata jest na prawdę godny polecenia. Miejsce cudowne, obsługa bardzo miła i życzliwa, atmosfera bardzo przyjazna.
    • Gość: feelling Re: Hotele i spa w Polsce IP: 83.142.186.* 01.08.13, 11:25
      ja bardzo lubię jak w hotelu jest spa, bo wiecie jak się bierze wolne, żeby wypocząć, rezerwujesz pokój w hotelu a potem się okazuje, że pogoda nie dopisała to nie ma co robić, a tak można zawsze pójść do spa. A jeśli chodzi o hotele spa warte uwagi, to myślę, że na wspomnienie zasługuje ten dworoliwski.pl/
    • boxydony Re: Hotele i spa w Polsce 02.11.13, 21:53
      Mam pytanie czy był ktoś z was może w www.marinagolfclub.pl/ koło Olsztyna? Zamierzam tam zabrać męża w jego urodziny jednak nie wiem czy takie pole golfowe jest odpowiednie (nie znam się na tym a mąż to pasjonat ;) ) to ma być niespodzianka i chciała bym się od was dowiedzieć czy warto... Pozdrawiam!
      • boxydony Re: Hotele i spa w Polsce 02.11.13, 21:58
        boxydony napisał(a):

>Mam pytanie czy był ktoś z was może w Marina Golf Club koło Olsztyna? Zamierzam tam zabrać męża w jego urodziny jedn
        > ak nie wiem czy takie pole golfowe jest odpowiednie (nie znam się na tym a mąż
        > to pasjonat ;) ) to ma być niespodzianka i chciała bym się od was dowiedzieć cz
        > y warto... Pozdrawiam!

Jeśli można to proszę o szybką odpowiedź bo zależy mi na czasie
    • paniczpanski Re: Hotele i spa w Polsce 22.01.14, 10:43
      Biorąc pod uwagę różnicę w cenach w tego typu usług w Polsce i na Zachodzie to jest to na pewno szansa dla wielu ośrodków SPA. Trzeba tylko utrzymać (ew.dostosować) poziom oferowanych usług.
    • Gość: naj nad morzem Re: Hotele i spa w Polsce IP: *.rev.pro-internet.pl 01.06.14, 20:18
      jak najbardziej kameralne spa mają rację bytu - szczególnie jeśli są bardziej nastawione na pewnego rodzaju odnowę biologiczną. Jeśli chodzi o bardziej holistyczne podejście to musi to być większy ośrodek. To kwestia ogromnych kosztów specjalistycznego sprzętu, który by zwrócił się musi mieć odpowiednie obłożenie. Oraz obecności większej grupy fachowców, a nie jednej np. kosmetyczki i masażystki.
      Takim miejscem jest np. największy nad polskim morzem hotel uzdrowiskowy (spa i wiele innych) - w Ustce
    • Gość: dremka Re: Hotele i spa w Polsce IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.15, 07:19
      Zima to dobry okres aby zaplanować sobie taki wyjazd nad morze. Są tam o wiele lepsze ceny niż nad latem oraz nie ma tylu turystów tak więc można się naprawdę zrelaksować . Polecam te wieksze miejscowosći bo będzie tam wiele atrakcji oraz będzie gdzie wyjść na obiad czy na kolację. Jeśli mam polecać jakieś miejsce to będzie to ten ośrodek:
      verano.kolobrzeg.pl/ - jest to centrum zdrowia w Kołobrzegu. Można tam wykupić cały pakiet z zabiegami. Jeździmy tam poza sezonem cały rok. Świetne spa , pokoje w wysokim standardzie oraz kręgle.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka