Dodaj do ulubionych

Salt Travel

08.07.13, 12:14
Chciałabym zapytać czy korzystał ktoś z ofert biura Salt Travel?
Obserwuj wątek
    • bialy-kruk02 Re: Salt Travel 09.07.13, 09:29
      Moja znajoma była w Bułgarii i bardzo sobie chwaliła :)
    • marzena83pl Re: Salt Travel 09.07.13, 12:48
      Tak, ja :) Polecam Ci to biuro, mają chyba z trzy odziały, ja kupuje w Krakowie mam najbliżej. Babeczki tam pracujące są bardzo miłe i widać że im zależy. Byłam od nich na Rodos, Teneryfie, Egipcie , Krecie i w Bułgarii. To będzie mój 3 rok jak od nich pojadę, w sierpniu do Hiszpanii ;)
    • anka02013 Re: Salt Travel 11.07.13, 09:52
      a jakieś konkrety na temat warunków i jakości wycieczki? bo zastanawiam się z przyjaciółką nad wycieczką do Istambułu w sieprniu/wrześniu.
      • marzena83pl Re: Salt Travel 11.07.13, 17:25
        ja wybieram hotel 4 lub 5* i zawsze mi doradzały takie super. Wiesz najlepiej podejdz do nich napisz albo zadzwoń, jak powiesz czego szukasz to na pewno Ci coś doradzą.
      • 11lilianna11 Re: Salt Travel 15.07.13, 08:37
        ja byłam w tamtym roku na Krecie i myślę że fajne jest to, że to co pokazują w folderach, na stronach internetowych nie różniło się zbytni od rzeczywistości, szczególnie hotel - bo wiemy jak to często bywa, na zdj co innego, a jak przyjeżdżasz co innego :P
        • anka02013 Re: Salt Travel 17.07.13, 09:18
          dzięki :) a chciałabym zapytać czy nie było żadnych opóźnień czy nawet anulowania wyjazdu albo jakiś elementów wycieczki?
          • 11lilianna11 Re: Salt Travel 19.07.13, 09:18
            Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, ani moim znajomym. oczywiście jeśli chodzi o Salt Travel :) , bo z tego co wiem różnie jest z innymi biurami. ...
      • celinkak Re: Salt Travel 25.02.15, 12:04
        latam z nimi od 6 lat, co roku coś nowego fajnego. Panie na prawdę znają się na tym. W tamtym roku zachwyciłam się Kefalonią w tym roku zaplanowana Lefkada. Male, lokalne, dobre biuro!
    • piotrek.suchan Re: Salt Travel 22.07.13, 09:24
      A był ktoś może z ty biurem na wakacjach z dziećmi? Myślimy o Bułgarii, Turcji albo Grecji. Najlepiej żeby był hotel z aquaparkiem i jakieś fajne miejsca do zwiedzenia niedaleko, nie tylko leżenie na plaży ;)
      • meganka30 Re: Salt Travel 01.08.13, 10:03
        Byłam z dziećmi na Krecie i mogę polecić co prawda my nie mieliśmy aquaparku w naszej ofercie bo nam na tym nie zależało, ale dzieciaki świetnie się bawiły, hotel dość przystosowany na pobyt rodziny :)
      • 11lilianna11 Re: Salt Travel 02.08.13, 15:21
        Myślę że jeżeli zależy CI na basenie, aquaparku to spokojnie znajdziesz jakąś opcję - panie są bardzo miłe :)
        • piotrek.suchan Re: Salt Travel 05.08.13, 09:36
          Dzięki wielkie za radę, już mam zabookowaną wycieczkę, której nie mogę się doczekać. Żona będzie miała fajną niespodziankę.
    • piotrek.suchan Re: Salt Travel 23.08.13, 12:33
      Teraz z własnego doświadczenia mogę gorąco polecić, mimo że pogoda do końca się nie udała, bawiliśmy się świetnie :)
    • kasia_bar12 Re: Salt Travel 04.09.13, 09:26
      A czy był ktoś może z tym BP gdzieś last minute?
      • meganka30 Re: Salt Travel 12.09.13, 09:50
        Byłam jakoś 2 lata temu chyba i z tego co pamiętam to byliśmy w Bułgarii last minute - bardzo fajna wycieczka :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka