witek_kosinski
28.04.11, 09:37
Już kolejny rok w Gdańsku w połowie maja (20-23 maja) odbędzie się plenerowa akcja pod tytułem "Streetwaves. Dzielnica - stolica".
W zeszłym roku wraz z tłumem podążałem za falą koncertów i performance'ów po Gdańskiej Oliwie. To jest bardzo ciekawa opcja spędzania słonecznego weekendu - koncerty w podwórkach, na dachach sklepów, przy przystankach tramwajowych, czytanie poezji w parkach, aerobic na trawniku - każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym roku akcja ma objąć Dworzec Główny PKP oraz Nowy Port, Brzeźno, Przeróbkę i Stogi.
Już nie mogę się doczekać tego eventu, polecam wszystkim!